ناسا کتی Lueders که نظارت SpaceX فضانورد راه اندازی منجر خواهد شد آژانس 2024 ماه تلاش

ناسا کتی Lueders.

ناسا / کیم Shiflett

رسمی ناسا که نظارت SpaceX اولین فضانورد راه اندازی در ماه گذشته را در حال حاضر رهبری تمام آژانس انسان spaceflight تلاش از جمله هدف خود را به زمین فضانوردان بر روی ماه تا سال 2024.

ناسا رئیس جیم Bridenstine روز جمعه اعلام کرد که کتی Lueders انتخاب شد به عنوان سازمان همکار مدیر بشر خود را اکتشاف و عملیات ماموریت اداره. او در یک صدای جیر جیر که Lueders به “حق فرد برای رهبری HEO که در حال آماده شدن برای ارسال فضانوردان به ماه.”

Lueders اولین زنی است که منجر به ناسا انسان spaceflight تلاش های این سازمان اشاره کرد.

او باعث شده است تا آژانس تجاری خدمه برنامه پس از 2014. که برنامه را دیده است ناسا جایزه میلیاردها دلار در بودجه به SpaceX و بوئینگ به هر یک توسعه جدید سفینه فضایی برای حمل فضانوردان به ایستگاه فضایی بین المللی. ماه گذشته با Lueders امضای کردن در ماموریت SpaceX راه اندازی خدمه فضاپیمای اژدها با فضانوردان در هیئت مدیره برای اولین بار ― مارک یک لحظه تاریخی برای شرکت های فضایی و بازگشت انسان spaceflight به آمریکا برای اولین بار در یک دهه.

او گسترش مسئولیت در حال حاضر شامل آژانس زمان هدف برای فرود فضانوردان بر روی ماه تا سال 2024. Lueders جایگزین سابق HEO منجر داگ Loverro که در سمت چپ آژانس ناگهان در ماه گذشته پس از کمتر از یک سال در نقش. در استعفا نامه Loverro اظهار داشت که او “خطر” است که به او گفته بود “یک اشتباه” اما او نداد بیشتر است.

استیو Stich است که ناسا برنامه ایستگاه فضایی بین المللی را برای Lueders در Commercial Crew program.

مدیر عامل شرکت SpaceX Elon Musk قبلا اعلام شده خود را به “یک فن بزرگ از کتی Lueders!”

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme