ناسا میلیاردها سرمایه گذاری در SpaceX شده اند بسیار مفید’ رئیس سازمان می گوید

ناسا مدیر جیم Bridenstine چپ و SpaceX مهندس ارشد Elon Musk, حق صحبت را فشار دهید در مقابل خدمه اژدها که در حال آماده شدن برای نسخه ی نمایشی-2 ماموریت.

ناسا/اوبری Gemignani

ناسا مدیر جیم Bridenstine معتقد است که میلیاردها دلار خود را به آژانس سرمایه گذاری در ایلان SpaceX شده است به خوبی به ارزش آن را به عنوان شرکت آماده برای پرتاب فضانوردان برای اولین بار در این ماه است.

“سرمایه گذاری است که ما را ساخته اند به SpaceX و سرمایه گذاری SpaceX ساخته شده است را در خود دارند واقعا باعث شد من فکر می کنم چیزی است که رفتن به بسیار مفید نه تنها برای انسان به فضا اکتشاف اما مفید برای اقتصاد” Bridenstine گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه.

ناسا اعطا SpaceX با چندین قرارداد بیش از دو دهه گذشته اعم از توسعه فضاپیمای جدید به حمل و نقل محموله به ایستگاه فضایی بین المللی. تحت Commercial Crew program, NASA اعطا SpaceX بیش از $3.1 میلیارد دلار به صندوق توسعه خدمه آن اژدها کپسول. بوئینگ همچنین دریافت بیش از $4.8 میلیارد دلار از سرمایه گذاری از ناسا به منظور توسعه یک رقابت فضاپیما به نام Starliner.

در حالی که SpaceX قرار است برای راه اندازی ناسا فضانوردان در فضاپیما در مه 27, بوئینگ Starliner است که حدود یک سال پشت در های توسعه پس از مهم مسائل مربوط به نرم افزار در طول یک پرواز آزمایشی. تجاری خدمه برنامه ناسا جایگزینی برای شاتل فضایی که بازنشسته شد در سال 2011. اگر چه این برنامه حدود دو سال پشت در ارائه در اصلی آن اهداف Bridenstine گفت: او معتقد است که آن را به طور کلی بوده است مقرون به صرفه است.

“تجاری خدمه در حال رفتن به نشان می دهد صرفه جویی در هزینه اگر شما مقایسه آن با شاتل فضایی … ما بسیار خوشحال با سطح سرمایه گذاری که ما ساخته ایم و آنچه که ما در حال گرفتن برای آن سرمایه گذاری” Bridenstine گفت.

این دو فضاپیما برای توسعه تجاری خدمه را به ناسا سوار خود را برای فضانوردان برای رسیدن به ایستگاه فضایی بین المللی. برای مورد دهه گذشته ناسا پرداخت کرده است روسیه به پرواز فضانوردان به ISS است.

“ما نیاز به قابلیت دسترسی به فضای نه فقط برای ناسا, اما برای همه بشریت” Bridenstine گفت.

مشک است گفت: قبلا که SpaceX صرف “صدها میلیون دلار” از آن پول نقد خود را در توسعه این فضاپیما است. خواسته روز جمعه به طور خاص چقدر جمهور و COO Gwynne Shotwell به تعویق افتاده.

“SpaceX سرمایه گذاری به شدت در محصولات ما اما من با صراحت می توانم به شما بگویم که چه سرمایه گذاری شده است در اژدها 2. نه به این دلیل که من نمی خواهم به. من نمی دانم چه تعداد است” Shotwell گفت.

او افزود که SpaceX “کار کرده از نزدیک با ناسا پس از سال 2006” به عنوان مردم پرواز به فضا است که هسته اصلی ماموریت شرکت.

“همه این کار منجر به این رویداد تاریخی که ما در آینده در اینجا فقط در چند هفته” Shotwell گفت.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme