تشکر. جیمز Bridenstine (R-OK) قبل از شهادت سنا تجارت, علم و کمیته حمل و نقل خود را در طول سه ماهه آخر به مدیر سازمان ملی هوانوردی و فضا (ناسا) در راسل سنا ساختمان اداری در کاپیتول هیل 1 نوامبر 2017 در واشنگتن, DC.

گتی ایماژ

ناسا کمک آمریکا نوک پیکان جدید در اکتشافات فضایی موافقت نامه با دولت های خارجی به خصوص که این آژانس به دنبال تحقق رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلامیه برای فرود فضانوردان بر روی ماه تا سال 2024.

این آژانس فضایی آمریکا روز جمعه پرده برداری از “آرتمیس توافق” یک مجموعه ای از اصول آن به دنبال استفاده به عنوان اساس موافقت نامه های دو جانبه با کشورهای دیگر است. ناسا مدیر جیم Bridenstine توضیح داد: در یک جلسه مطبوعاتی که هدف از این توافق این است که به ارائه یک پایه و اساس آنچه در کشورهای دیگر موافق به هنگام پیوستن به ناسا آرتمیس برنامه که هدف آن بازگشت فضانوردان ناسا به سطح ماه در چهار سال.

این آرتمیس توافق ایجاد شده در رئیس جمهور تهمت اجرایی منظور در ماه گذشته که بیشتر به دنبال حمایت بین المللی از سیاست های ایالات متحده است که اجازه می دهد تا سازمان برای جمع آوری و استفاده از منابع در فضا است.

“من می خواهم برای دیدن و شرکت های خصوصی رفتن به ماه. من می خواهم برای دیدن شرکای بین المللی با پیوستن به ما در Artemis برنامه. من می خواهم برای دیدن و شرکت های خصوصی و ناسا رفتن به مریخ است. و به منظور دستیابی به آن ما را مجبور به تجدید نظر بسیار دقیق نوع مورد نیاز قرار داده شده است که در رفتن به این سیاره بدن” Bridenstine گفت.

ناسا توسعه آرتمیس پیمان در کنار کاخ سفید ملی فضای شورای, وزارت امور خارجه, وزارت بازرگانی است.

“ما در حال انجام هر کاری برای تغییر و یا ایجاد تغییر در فضای بیرونی پیمان” از سال 1967″ Bridenstine گفت. که پیمان خواهد بود یک چارچوب برای “هنگامی که ما برای ساخت در ماه شفاف برای مقاصد صلح آمیز,” او اضافه شده است.

“وقتی که می آید به فضای منابع ما نیاز به یک توافق است که هنگامی که شما استخراج منابع شما می توانید با استفاده از این منابع” Bridenstine گفت.

او همچنین اشاره کرد که ماموریت آپولو ندارد همکاری های بین المللی است که ناسا امروز با ایستگاه فضایی بین المللی. به جای Bridenstine می خواهد آژانس آرتمیس برنامه برای تمدید توافق نامه مانند کسانی که با ISS “تمام راه را به ماه.” ناسا در حال حاضر دارای چندین شرکای بین المللی برای آن قمری دروازه پروژه Bridenstine اشاره کرد از جمله ژاپن و کانادا و آژانس فضایی اروپا. این آرتمیس توافق تمرکز در سازمان ملل و با استفاده از عامل ها در فضا است.

“همان اصول است که تاسیس شده اند بیش آبهای بین المللی نیاز به همچنین تاسیس در فضا و بر روی سطح ماه” Bridenstine گفت.

در حالی که ناسا انجام نشده است هر کشور آن را امضا کرده اند به توافق هنوز Bridenstine اشاره کرد, استرالیا, امارات متحده عربی, لوکزامبورگ به عنوان کشورهایی که “خم شدن به جلو” و ممکن است همکاری با ایالات متحده در Artemis.

علاوه بر این یک اصل کلیدی از آرتمیس پیمان ایمنی است در فضا. Bridenstine باز نظرات خود را با محکومیت های اخیر چین crewed کپسول آزمون ماموریت دیدم که هسته اصلی آن طولانی مارس 5B موشک دوباره وارد جو زمین در یک شیوه خطرناک این هفته پرواز بر فراز مراکز جمعیت.

“این می توانست بسیار خطرناک است و ما بسیار خوش شانس است که آن را صدمه دیده کسی” Bridenstine گفت. “باید وجود داشته باشد یک توافق چارچوبی برای چگونه ما در حال رفتن به کار در فضایی با خیال راحت.”

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی