ناسا قصد دارد برای بازگشت فضانوردان در SpaceX خدمه فضاپیمای اژدها در اوت. 2

SpaceX خدمه اژدها “Endeavour” لنگر انداخت با ایستگاه فضایی بین المللی.

ناسا

ناسا در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای بازگشت فضانوردان باب Behnken و داگ هرلی به زمین در هیئت مدیره SpaceX خدمه فضاپیمای اژدها در حدود دو هفته آژانس فضایی گفت: CNBC در روز جمعه.

این فضاپیما که در آن فضانوردان به نام تلاش برنامه ریزی شده است به چلپ چلوپ کردن در اقیانوس اطلس در اوت. 2 در حدود 3 p. m. و با توجه به ناسا در مرکز فضایی جانسون امور عمومی افسر Kyle شاه ماهی.

شاه ماهی اشاره کرد که در زمان خروج از ایستگاه فضایی بین المللی “یک بیت از یک هدف در حال حرکت” اما یک ایمیل به در گفت که این فضاپیما قرار است به سازمان ملل متحد-بارانداز در حدود 8 p. m. و در اوت. 1. ناسا بیشتر نگاه از نزدیک در پیش بینی آب و هوا برای جایی که این فضاپیما ممکن است چلپ چلوپ پس از فضانوردان انجام یک راهپیمایی فضایی هفته آینده.

فرود و بازیابی علامت خواهد بود نتیجه گیری از ناسا و اسپیس ایکس نسخه ی نمایشی-2 ماموریت که راه اندازی با موفقیت بر روی یک موشک فالکون 9 از فلوریدا در تاریخ 30 مه. این ماموریت اولین بار است که Elon Musk فضایی در شرکت راه اندازی کرده است مردم با آن فضاپیما است.

SpaceX خدمه کپسول اژدها پخش به اقیانوس اطلس پس از اتمام آن پرواز آزمایشی برای ناسا.

تلویزیون ناسا

به عنوان نسخه ی نمایشی-2 در نظر گرفته شد از یک پرواز آزمایشی این فضاپیما انجام شده تنها دو فضانورد در هیئت مدیره. برای خدمه-1 که ناسا در نظر گرفته می شود اولین عملیاتی SpaceX ماموریت خدمه فضاپیمای اژدها را حمل چهار نفر.

ناسا فضانوردان باب Behnken و داگ Hurley buckled به خدمه اژدها کپسول SpaceX برای نسخه ی نمایشی-2.

SpaceX

ناسا در نظر دارد به طور کامل بررسی داده ها از نسخه ی نمایشی-2 ماموریت قبل از این حرکت رو به جلو با خدمه-1 یک فرایند این انتظار را حدود شش هفته است. که خدمه-1 راه اندازی در حدود اواسط سپتامبر. در روز سه شنبه موشک فالکون 9 که راه اندازی خواهد شد خدمه-1 وارد SpaceX پردازش تسهیلات در فلوریدا به انجام آماده سازی نهایی برای این ماموریت است.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر