ناسا و بوئینگ با هدف ازنو Starliner فضاپیما آزمون بعد از این سال و پس از بررسی شکست

بوئینگ Starliner کپسول منتقل شده است به موقعیت در بالای یک Atlas V موشک قبل از پرتاب.

ناسا | Cory هیوستن

ناسا و بوئینگ در حال هدف قرار دادن بعد از این سال دوباره پرواز یک کلید آزمون شرکت Starliner فضاپیما اگر چه آژانس فضایی آمریکا تاکید کرد که روز سه شنبه برای یک تاریخ راه اندازی نشده است انتخاب شده است.

ناسا تحقیقات نشان 80 تغییرات توصیه برای بوئینگ را به آن فضاپیما پس از هوافضا شرکت آذر spaceflight آزمون شکست خورده با توجه به ناهنجاری های متعدد. Starliner قرار بود پرتاب به ایستگاه فضایی بین المللی تحویل محموله و بازگشت با خیال راحت در یک کلید نهایی آزمون قبل از پرواز مردم است.

اما Starliner نمی حوض با ISS پس از آن پرواز مستقل-سیستم کنترل misfired مدت کوتاهی پس از راه اندازی قرار دادن Starliner اشتباه در مدار. این فضاپیما پس از حدود دو ماه در مدار با خیال راحت فرود به عنوان برنامه ریزی شده در بیابان نیومکزیکو. در حالی که بوئینگ قادر به انجام آزمایشات از بسیاری از قطعات از Starliner طول کوتاه پرواز ناسا اعلام کرد تست پرواز یک “تماس نزدیک” گفت: که این فضاپیما می تواند از دست داده اند دو بار در طول این ماموریت است.

در حالی که ناسا رسیدگی به شکست تست پرواز بود ناتمام در زمان بوئینگ در ماه آوریل گفت که آن را دوباره انجام دهید uncrewed تست پرواز. این شرکت قبلا کنار گذاشته $410 میلیون در صورتی که دوباره پرواز تست مورد نیاز بود.

ناسا قبلا گفته است که این تحقیقات تا به حال یافت 61 “اقدامات اصلاحی” برای Starliner. این تعداد افزایش یافته و به 80 توصیه می شود اصلاحات در پایان ناسا نقد و بررسی در روز سه شنبه.

“امروز ما در حال چرخش صفحه از بررسی فاز از [پرواز تست] به سخت افزار توسعه” برای پرواز بعدی, NASA Commercial Crew program manager استیو Stich به خبرنگاران گفت:.

بوئینگ در حال توسعه شده است Starliner تحت NASA Commercial Crew program, با میلیارد ها دلار در بودجه رفتن به بوئینگ و SpaceX برای هر توسعه فضاپیما برای جایگزینی شاتل فضایی برنامه. تحت خدمه تجاری ناسا اعطا SpaceX حدود 3.1 میلیارد و بوئینگ حدود 4.8 میلیارد دلار در طول دهه گذشته است. SpaceX توسعه خدمه آن اژدها کپسول که راه اندازی فضانوردان برای اولین بار در ماه مه در حالی که بوئینگ توسعه آن Starliner کپسول.

فقط بیش از یک سال پیش بوئینگ به ماه پیش از SpaceX در برنامه خود برای پرتاب فضانوردان ناسا برای اولین بار. در آوریل 2019 ناسا گفت که بوئینگ uncrewed تست پرواز بود را هدف قرار اوت با آن crewed Starliner پرواز با هدف “اواخر سال 2019” در حالی که SpaceX در دست بررسی خدمه اژدها آزمون شکست. بوئینگ uncrewed تست پرواز نمی اندازی تا دسامبر و کوتاه قطع شد و پس از آن پرواز مستقل سیستم به درستی کار.

“این قدم زدن آیتم در حال حاضر برای [بعدی] پرواز گرفتن تمام نرم افزار ارتقاء در محل و آزمایش” Stich گفت.

ناسا نیست انتشار لیست کامل از 80 توصیه های آن ساخته شده است به بوئینگ به جای انتشار یک خلاصه. فضای آژانس گفت: این گزارش تحقیقی را یافته بودند “شرکت حساس و اختصاصی” اگر چه ناسا گفت: این امر به اشتراک گذاری درس های از این تحقیقات با دیگر انسان پروازهای فضایی شرکت هایی مثل SpaceX.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر