نانسی پلوسی تحمیل اجباری, ماسک, سیاست برای کف خانه پس از عربستان تشکر. Gohmert تست مثبت برای coronavirus

مایکل کالینز نماینده لوئیس در زمان رئیس ستاد و مجلس نانسی پلوسی (D-CA) در آغوش بعد از تابوت با باقی مانده از Rep. John Lewis (D-GA) انجام شد و از ایالات متحده در ساختمان کاپیتول در واشنگتن 29 جولای سال 2020 است.

معاونت | استخر کرج

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا روز چهارشنبه تحمیل اجباری, ماسک, سیاست برای کف خانه.

پلوسی برای اولین بار نشان داد که قانون جدید در طول یک تماس با ارشد دموکرات در مدت کوتاهی قبل از اعلام آن در خانه اتاق یک منبع در تماس با CNBC گفت.

اعضای کنگره و کنگره کارکنان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک صورت تمام وقت آنها در اتاق به جز زمانی که آنها به رسمیت شناخته شده به صحبت می کنند پلوسی گفت: در طبقه پنج شنبه شب.

عدم انجام این کار در نظر گرفته خواهد شد “جدی نقض ادب,” او اضافه شده است.

این سیاست جدید می آید تنها چند ساعت پس از تگزاس جمهوری خواه در کنگره کابل اعلام کرد که او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus.

Gohmert تا به حال گزارش آزمایش مثبت قبل از سوار شدن یک نیروی هوایی برای سفر به تگزاس با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. Gohmert گفت: در یک ویدیو ارسال شده به رسانه های اجتماعی بعد از یکشنبه که او تا به حال آزمایش مثبت در دو Covid-19 آزمون در کاخ سفید است.

پلوسی که در مورد خواسته Gohmert تشخیص اوایل روز چهارشنبه گفت: “من متاسفم برای او بود. اما من هم متاسفم اعضای من نگران هستند چرا که او نشان داده تا در جلسات بدون ماسک و چیزی از آن را. امیدوارم در حال حاضر او را پس از سلامت خود و دیگران است.”

Gohmert به نظر می رسد 11th عضو کنگره برای تست مثبت یک لیست است که تا به حال تا کنون شامل نه نفر از اعضای این خانه و یک سناتور کنتاکی را رند.

ماسک مانند بسیاری از دیگر جنبه های کروناویروس همه گیر تبدیل شده اند به شدت سیاسی شده است. جمهوری خواهان به طور قابل توجهی بیشتر از دموکرات ها می گویند آنها هرگز پوشیدن ماسک زمانی که خارج از خانه اخیر رای گیری نشان می دهد.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را تا حد زیادی مقاومت با پوشیدن یک ماسک و تردید در ابزار خود را به عنوان یک ابزار موثر برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

اما هفته گذشته او به نظر می رسد به شدت تایید استفاده از ماسک صورت, به tweeting “بسیاری از مردم می گویند که آن را وطن پرست به پوشیدن ماسک صورت زمانی که شما نمی توانید به لحاظ اجتماعی فاصله. وجود دارد هیچ کس بیشتر میهنی از من مورد علاقه خود را رئیس جمهور!”

پلوسی به روشنی در اظهارات او در اتاق چهار شنبه شب که اعضای کنگره و کارکنان خود را “نمی خواهد اجازه ورود به سالن از خانه بدون پوشیدن ماسک.” او گفت: ماسک در دسترس ساخته خواهد شد توسط درب از کف خانه برای کسانی که آنها را ندارد.

او افزود: “این صندلی همچنین می خواهم به یاد کاربرانی که سخنران قدرت به طور مستقیم گروهبان در اسلحه برای حذف یک عضو از کف به عنوان یک ماده از ادب.”

— CNBC کریستینا Wilkie کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر