NAACP مدیر عامل در جلوگیری از نفرت برای سود’ کمپین: Facebook باید مفید برای هدف قرار دادن تبلیغات نفرت

NAACP را دریک جانسون در میان پیشرو یک شرکت تحریم علیه بزرگترین شرکت رسانه های اجتماعی در روز دوشنبه گفت: CNBC که Facebook باید یک محل برای هدف قرار دادن تبلیغات اما نه با هدف قرار دادن متنفرم.

“این یک پلت فرم است. این یک ابزار مفید به هدف قرار دادن تبلیغات” مدیر عامل سازمان دفاع از حقوق مدنی گفت: “بسته شدن بل.” “باید آن را یک ابزار مفید برای جذب افراد به شرکت در برتری و استفاده از نژادی تبعیض جنسیتی سخنرانی نفرت قومی و سخنرانی و دیگر مضر گفتار است که هدف قرار دادن افراد و می تواند باعث آسیب شود.”

جانسون است که منجر به “توقف نفرت برای سود” کمپین در شبکه های اجتماعی غول پیکر در کنار ضد افترا لیگ و رنگ تغییر ساخته شده به نظر جلوتر از جلسه Facebook برنامه ریزی شده برای روز شنبه با نمایندگان سازمان. بیش از 400 شرکت از جمله امثال کوکا کولا و استارباکس, پیوست, تلاش با کشیدن آگهی خود را صرف در Facebook و Instagram — محبوب برنامه تصویر متعلق به Facebook — شروع ژوئیه 1. Clorox, فورد, مایکروسافت و ورایزون شرکت های دیگر است که باید متوقف حمل تبلیغات خود را بر روی سیستم عامل های اجتماعی.

The Facebook logo نمایش داده می شود در طول F8 Facebook توسعه دهندگان کنفرانس در 30 آوریل 2019 در سن خوزه ،

جاستین سالیوان | گتی ایماژ

تحریم خواهد آخرین برای ماه جولای. Facebook تصمیم به حذف یک پست از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” در پاسخ به ناآرامی های مدنی که در سراسر کشور کمک جرقه مبارزات انتخاباتی. این تصمیم همچنین موجب خشم در Facebook را دارند.

بیان نفرت “نباید قابل قبول باشد. آن را بی ثبات بازار را متحد کردن بازار” جانسون گفت.

کمپین راه اندازی شد در پی مرگ جورج فلوید و بین المللی علیه نابرابری نژادی به فشار Facebook به انجام بیشتر برای جلوگیری از کاربران و گروه ها از پخش سخنرانی نفرت در سایت خود.

تحلیلگران در BMO و JPMorgan نیست که تحریم را یک دندانه در Facebook را به عنوان درآمد تبلیغ کنندگان دیگر به خصوص کسانی که با تکیه بر پاسخ مستقیم خواهد بود مایل به ظرف کردن پول بیشتر در آگهی مزایده.

درآمد حاصل از تبلیغات که رشد 26 درصد در سال گذشته به خود اختصاص داده برای تقریبا تمام Facebook بیش از 70 میلیارد دلار درآمد در سال 2019 اما بالای 100 مارک های به احتمال زیاد به نمایندگی از حدود 6 درصد از درآمد شرکت است که با توجه به مورنینگ تحقیقات با اشاره به داده ها از Pathmatics.

“به کسانی که تحلیلگران و شرکت های بزرگ امریکا و تمام بینندگان این سوال است این است که این نوع از جامعه ما می خواهیم به جایی که یک شرکت می تواند انگشت شست خود را بینی در ما” گفت: جانسون در واکنش به این ایده که یک ماه وقفه در هزینه تبلیغات را تحت تاثیر قرار نمی Facebook عمیق. “این کانال نمی تواند اجازه می دهد سطح از نفرت نژادی وجود داشته باشد در این کانال. شرکت های مخابراتی در سراسر کشور باید guardrails چرا باید Facebook استثنا?”

Facebook آمده است تحت بررسی خود را برای موضع گیری در چه نوع از محتوای قابل قبول تلقی به خصوص وقتی که می آید به تبلیغات سیاسی در وب سایت خود را در زمانی که رقبای مانند آن کوچکتر رقیب توییتر گرفته اند یک رویکرد تهاجمی تر برای محدود کردن گسترش اطلاعات غلط آنلاین. این شرکت گفت که نقد و بررسی آن سخنرانی نفرت کنترل در بالای برنامه به برچسب قابل انتشار محتوا است که ممکن است نقض سیاست.

Facebook مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ است که محتاط به سانسور برخی از اطلاعات بر روی وب سایت در حمایت از حفاظت از آزادی بیان و دیگر بالا برنج برنامه ریزی شده است برای دیدار با رهبران مذکور حقوق مدنی گروه در روز سه شنبه که در آن سازمان برنامه به مطبوعات موسس در فهرست خود را از خواسته های به جلوگیری از تبعیض و آزار و اذیت از گسترش در وب است.

“ما به سادگی درخواست آنها را به مردم اطمینان حاصل شود که امن هستند و ما از دموکراسی محافظت شده است” جانسون گفت: از جلسه آینده. وی با اشاره به گروه های مرتبط با boogaloo جنبش است. Facebook هفته گذشته ممنوع صدها حساب صفحات و گروه های متصل به گروه های افراطی که آن را به نام یک “تهدید” برای امنیت عمومی است که گفته می شود با بهره برداری از ناآرامی های مدنی در سراسر کشور در تلاش برای شروع یک جنگ داخلی.

“سفید supremacist نژادی نفرت گروه باید قادر به استفاده از پلت فرم به ملاقات استخدام و اجرای فعالیت های مضر در آمریکا نه باید از این پلت فرم استفاده می شود داخلی یا خارجی منافع به درون واژگون سازی ما دموکراسی” جانسون گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر