معامله گران کار در کف بازار بورس نیویورک (NYSE) در نیویورک, ایالات متحده, مارس 20 سال 2020 است.

لوکاس جکسون | ایسنا

بیش از دو سوم از سرمایه گذاران حرفه ای شکی نیست که بازار سهام پرش خاموش مارس پایین است شروع مشروع جدید گاو در بازار, با توجه به, بانک مرکزی آمریکا, مدیر صندوق بررسی است.

در میان موجی است که شاخص S&P 500 با افزایش 32% از مارس 23 طریق برخی از 68 درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی به نام حرکت یک “تظاهرات خرس بازار.” این اصطلاح حاکی از آن است که حتی اگر این افزایش در صدر 20 درصد معیار است که سیگنال های جدید بازار گاو نر اصول بگویید بدبین داستان. بانک مرکزی امریکا نظرسنجی در میان به طور گسترده به دنبال نظرسنجی از سرمایه گذاران در وال استریت.

که گفت:, پاسخ دهندگان هنوز هم نزدیک به اصطلاح “درد تجارت” یا این یکی که جلب بیشتر سرمایه گذاران خاموش نگهبان به عنوان بازار رفتن بالاتر. زمان احساسات سازگار با S&P 500 در سطح 3,020 یا حدود 2.3 درصد بالاتر از روز دوشنبه با توجه به مایکل Hartnett رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در بانک آمریکا تحقیقات جهانی.

نتایج بیا با سرمایه گذاران ارزیابی مجدد چشم انداز پس از طولانی ترین بازار گاو نر در تاریخ به پایان رسید ناگهان پس از رسیدن به اوج در اواخر فوریه. اسلاید در وال استریت بیش از ماه آینده سریعترین تبار تا به حال به بازار خرس خاک به عنوان یک اقتصاد جهانی خاموش کردن تحت فشار قرار دادند سرمایه گذاران به فروش همه چیز و بریس برای بدترین.

پاسخ دهندگان به نظرسنجی در نظر بزرگترین کاتالیزور برای یک “V” شکل بازیابی به یک واکسن; در مقابل آنها بزرگترین خطر برای موج دوم می آید که در پاییز.

سرمایه گذاران مشاهده ارزش سهام به عنوان بدترین شرط در زمان آب و هوا. خالص 23 درصد انتظار می رود این گروه به بهتر رشد خود با همتایان پایین ترین سطح از دسامبر 2007.

بخش شرط بندی در حال حاضر به نفع دفاعی مناطق مانند بهداشت و درمان, پول نقد و اوراق قرضه و در برابر بیشتر ادواری سرمایه گذاری از جمله انرژی, سهام عمومی و دارایی های اروپایی. نقدی سطوح در 5.7 درصد از پرتفوی خارج اخیر بالا از 5.9% اما هنوز هم به عنوان بالا.

نمایش در آنچه که شرکت ها باید با خود پول نقد منعکس کننده تغییر نگرش بازار: خالص 73% گفت: آنها باید تمرکز بر بهبود ترازنامه و پرداخت بدهی در حالی که فقط 15% مورد علاقه هزینه های سرمایه ای و 7 درصد گفت: باید آن را به سهامداران از طریق buybacks و سود سهام.

مدیران همچنین تغییرات قابل توجهی در شرکت های بزرگ تمرکز جلوتر است. آنها را تلقی به احتمال زیاد “ساختاری تغییر” در 68% بود با تمرکز بر تولید کالا و نزدیک به خانه به دنبال تجارت حمایت از تولیدات داخلی (44%) بالاتر مالیات (42%) و استفاده از مدرن پولی نظریه (24 درصد) و یا اعتقاد به این که دولت بدهی مهم نیست اگر تورم پایین باقی می ماند در حالی که هزینه های عمومی باید تمرکز بر روی برنامه ها با هدف کاهش نابرابری ثروت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی