نشانه تبلیغات صفحه اصلی نرخ وام برای خرید و یا refinancing در بانک مرکزی آمریکا در نیویورک است.

اسکات Mlyn | CNBC

متوسط نرخ محبوب 30 سال وام مسکن ثابت فقط کاهش یافت و به 3.09% یک رکورد کم با توجه به وام مسکن اخبار روزانه.

یک ضعیف تر از حد انتظار خواندن در ماه آوریل coronavirus متاثر از خرده فروشی منتشر شد جمعه کمک به کاهش, به سرمایه گذاران منتقل ایمنی نسبی از بازار اوراق قرضه هل دادن بازده پایین. نرخ وام مسکن آزادانه دنبال عملکرد 10 ساله خزانه داری.

نرخ وام مسکن یک علم دقیق نیست بنابراین برخی از وام دهندگان در حال حاضر حتی پایین تر ارائه 3 درصد و حتی 2.75%-2.875% به صورت کامل سناریو. نیز وجود دارد وام دهندگان باقی مانده در نرخ بالاتر است.

“نه هر وام دهنده است که وجود دارد هر چند, و هر سناریو که در آن خریدار کمتر-از-مشخصات کامل حتی ممکن است, نزدیک به تمام وقت پایین” گفت: Matthew گراهام افسر ارشد عامل وام مسکن اخبار روزانه. “وام دهندگان در حال افزایش هزینه های ریسک وام گیرندگان با توجه به قطعیت اقتصادی در آورده با کروناویروس و افزایش تعداد وام گیرندگان مبارزه را به پرداخت های ماهانه خود را.”

وجود دارد در حال حاضر نزدیک به 4.7 میلیون وام گیرندگان وام مسکن به تحمل برنامه های بیشتر در مورد حمایت دولت وام با توجه به شوالیه سیاه وام مسکن داده ها و تجزیه و تحلیل شرکت است. کسانی که وام گیرندگان می تواند تاخیر در پرداخت های ماهانه برای حداقل سه ماه و تا زمانی که در سال اما این پرداخت را به ساخته شده در تاریخ آینده است.

کم نرخ وام مسکن در حال کمک به یک سریع تر از حد انتظار بهبود در homebuyer تقاضا است. به عنوان متحده راه اندازی مجدد خریداران در حال رفتن به خانه باز. دیگران پله مجازی خود را خرید. هر دو عوامل املاک و مستغلات و همچنین homebuilders گزارش کرده اند بهره بالاتر از خریداران فقط در دو یا سه هفته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی