مورگان استنلی می گوید: آمریکا نمی خواهد می خواهید به شکستن فاز یک توافق با چین

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رئیس جمهور چین شی جینپینگ لرزش دست در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار امروز خود در تالار بزرگ مردم در پکن.

Artyom ایوانف | TASS | گتی ایماژ

ایالات متحده نمی خواهد به احتمال زیاد می خواهید به “شکستن” آن به اصطلاح فاز یک معامله تجاری با چین حتی اگر تنش بین دو کشور افزایش یافت, در هفته های اخیر یک اقتصاددان مورگان استنلی گفت: در روز جمعه.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در ماه گذشته او “بسیار torn” در مورد اینکه آیا برای پایان دادن به مرحله یک معامله. نظرات خود را مطرح نگرانی در میان سرمایه گذاران و تحلیلگران که در جهان دو اقتصاد بزرگ را از سر تعرفه جنگ که آسیب رساندن به اقتصاد جهانی است.

“در این نقطه نظر ما از یک اقتصاد نظر … است و تا زمانی که ما به مرحله یک معامله در جریان است و هیچ تجدید تنش ها در نظر تعرفه و سپس رشد اقتصاد جهانی پیش بینی است که ما باید دست نخورده” Chetan Ahya مورگان استنلی اقتصاددان ارشد و جهانی از اقتصاد, گفت, CNBC “Squawk Box آسیا است.”

او توضیح داد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “خواهد بود که با تمرکز بر اقتصاد در حال حاضر و نمی خواهد می خواهید به شکستن فاز یک معامله” بنابراین خطر یک تجدید ایالات متحده-چین ضربه زدن به اقتصاد جهانی “است که به احتمال زیاد اتفاق می افتد در پیش بینی ما.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه به روز موضع خود را در ایران امضا شده در ماه های ژانویه و قرار دادن مکث در تعرفه مبارزه با چین است که به طول انجامید بیش از یک سال است.

اما ایالات متحده تجارت نماینده رابرت Lighthizer یکی از کلید مذاکره کنندگان در معامله تجاری با پکن گزارش روز پنجشنبه گفت او احساس “بسیار خوب” مورد معامله و “چین انجام داده است یک کار خیلی خوب” در برخی از تغییرات ساختاری.

چین هفته گذشته نیز تکرار شده است که آن را ادامه خواهد داد کار نسبت به اجرای فاز یک معامله تجاری حتی به عنوان کارشناسان باید گفت که پکن است به احتمال زیاد برای دیدار با الزامات مورد نیاز به میزان قابل توجهی افزایش خرید خود را از ایالات متحده کالا و خدمات است.

چین قابل پیش بینی سقوط کوتاه از تعهدات خود تا کنون به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

ایالات متحده-چین “نقاط داغ”

تامی شیه سر از چین تحقیقات در سنگاپوری بانک OCBC گفت: وضعیت فاز یک معامله تجاری بستگی دارد که آیا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مایل به اجازه می دهد چین زمان بیشتری به گوشت گاو تا خرید خود را از ایالات متحده کالا.

اما تجارت تنها راه است که در آن ایالات متحده-چین تنش می تواند در ماه های آینده اشاره کرد شیه. او افزود که اختلاف بین دو کشور باید گسترش به مناطق از جمله فناوری بازارهای مالی و پکن را از دست داده و coronavirus بیماری همه گیر.

“در سال گذشته نگرانی کلیدی در تجارت جبهه” شیه گفت CNBC “نشانه های خیابانی آسیا” در روز جمعه.

“اما در این سال ما در حال دیدن بیشتر و بیشتر نقاط داغ در حال حاضر بین ایالات متحده و چین است. به همین دلیل من فکر می کنم در کوتاه مدت وجود دارد بیشتر برای بازار به نگران در حال حاضر است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme