سقوط دو میشیگان سدها شنبه در زیر بارش باران باعث نگرانی بیش از چگونه مخاطره آمیز سد زیرساخت در ایالات متحده ناکافی است برای رسیدگی به آب و هوایی شدید.

پیری سدها خواهد شد به طور فزاینده ای موفق به تغییر آب و هوا باعث می شود بارش شدید و طوفان های مکرر و شدید دانشمندان هشدار می دهند.

“بسیاری از زیرساخت های کشور سیستم های ساخته شده در طول زمان هنگامی که این نوع از حوادث آب و هوایی در نظر گرفته شد نادر و نمی در حال حاضر یک تهدید قابل توجهی” گفت: Hiba Baroud استاد مهندسی عمران و محیط زیست دانشگاه.

“اما همه چیز تغییر کرده است. آب و هوا تغییر کرده است. این سد در حال پیری و نیاز به حفظ به روز رسانی و در اکثر موارد شدید کل طراحی باید بازبینی” Baroud ادامه داد. “در غیر این صورت وضعیت در میشیگان تبدیل خواهد شد بیشتر در آینده است.”

این Edenville سد دیده می شود پس از شکستن در Edenville, میشیگان, ایالات متحده روز شنبه, مارس 20, 2020.

Sean پراکتر | بلومبرگ | گتی ایماژ

این 91,000 سد در ایالات متحده به دست آورده “D” برای ایمنی در سال 2017 گزارش از آمریکا انجمن مهندسین عمران. این ASCE برآورد هزینه تعمیر سدها که شکست را تهدید می کند زندگی در حدود 45 میلیارد دلار و هزینه رفع همه پیری سدها در بیش از $64 میلیارد است.

در میشیگان است که تحت یک وضعیت اضطراری پس از دو سد نقض متوسط سن این دولت در مجموع 1,059 سدها است که 74 سال مسن تر از معمولی 50-سال طراحی شده طول عمر است. فقط بیش از 170 از این سدها برچسب عنوان بالا خطر بالقوه — به معنی فروپاشی خواهد شد در نتیجه از دست دادن زندگی است.

“ترکیبی از پیری زیرساخت های قدیمی تر طراحی دستورالعمل و افزایش احتمال وقوع حوادث شدید از گرم شدن کره زمین در حال افزایش است به طور کلی خطر ابتلا به این حوادث گفت:” نوح Diffenbaugh یک دانشگاه استنفورد آب و هوا دانشمند.

یک مرد پیاده روی در سراسر شسته غرب سگینا جاده در سنفورد, میشیگان, on May 21,2020 پس از این منطقه دیدم سنگین و جاری شدن سیل ناشی از باران های سنگین در سراسر central Michigan.

ست هرالد | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

رایج ترین شکل از سد شکست است بیش از با شکوه ناکافی طراحی سرریز که حدود 34 درصد از تمام سد شکست. سطح آب در پشت سد تبدیل به بیش از حد بالا و از طریق شکستن کل ساختار به جای عبور از سرریز.

در مورد دو سدهای که شکست روز سه شنبه ، Edenville سد که ساخته شده بود در سال 1924 شده در شرایط نامطلوب در سال 2018 توسط دولت است. و سانفورد سد که ساخته شده بود یک سال بعد امتیاز شد در شرایط عادلانه.

تنظیم کننده فدرال از سال 2014 شد, هشدار به Edenville سد را صاحب بویس انرژی برق آبی که سد نمی تواند مسئولیت رسیدگی به یک “احتمال” سیل سنگین رویداد. فدرال انرژی کمیسیون تنظیم مقررات در نهایت لغو این سد مجوز در سال 2018 با توجه به عدم افزایش سد سرریز ظرفیت با خیال راحت اجازه می دهد تا سیل آب به تصویب از طریق.

ساکنان قایق بازرسی سیلاب جریان از Tittabawassee رودخانه به بخش پایین تر از مرکز شهر بر مه 20, 2020 در Midland, Michigan.

گرگوری Shamus | گتی ایماژ

این کمیسیون روز چهارشنبه دستور داد این شرکت که همچنین صاحب سانفورد سد به بررسی میشیگان سد شکست. آخرین بازرسی از این دو سد انجام شد در ماه ژوئن سال 2018 است.

“باید تحقیقات به درک چه اقداماتی باید انجام شود تا رفع سد” Baroud گفت.

بازرسی های منظم از سدها می تواند ارائه کرده اند علائم هشدار دهنده و نگهداری و نگهداری است که نیاز به تکمیل شود برای جلوگیری از یک شکست با توجه به Baroud.

“اگر آن هزینه های زیادی از پول و شما می توانید آن را حل نمی کند در حال حاضر این سد باید در عمل در پایین تر از سطح عادی به ارائه یک بافر اجازه می دهد تا برای یک هجوم آب در طول بارش سنگین,” او گفت:.

عامل یک سد در یک سطح پایین تر می تواند انجام شود از طریق انجام یک مخزن خروج که در آن سطح آب در سد است که به آرامی تخلیه از طریق دریچه دهانه یا دریچه برای جلوگیری از آینده جاری شدن سیل در مواقع اضطراری است.

نگاه مردم در سیل از Tittabawassee رودخانه در Midland, Michigan, ایالات متحده روز شنبه, مارس 20, 2020.

Sean پراکتر | بلومبرگ | گتی ایماژ

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی