بیشتر مصرف کنندگان سفارش صبحانه آنلاین حتی به عنوان فست فود زنجیره ای دیدن به طور کلی بخش فروش سقوط

Coronavirus همه گیر است طرح میتوانست بسیاری از مصرف کنندگان معمولی صبحانه روال باعث بسیاری از فست فود های زنجیره ای برای از دست دادن در صبح زود فروش خود را به عنوان معمول مشتریان را انتخاب کنید به خوردن حبوبات در صفحه اصلی به جای.

اما برخی از مصرف کنندگان در حال شکل گیری جدید روال و سفارش خود را صبحانه آنلاین از طریق امثال DoorDash و بارگذاری می خورد.

بین هفته های 16 مارس و آوریل 13, مصرف کنندگان تقریبا دو برابر هزینه های خود را در مواد غذایی سریع صبحانه, اقلام سفارش داده شده از طریق شخص ثالث تحویل خدمات با توجه به ادیسون روند که مطالعات ناشناخته خواهد ماند و جمع e-رسید از میلیون ها نفر از مصرف کنندگان ایالات متحده. مصرف کنندگان آنلاین هزینه برای مواد غذایی سریع صبحانه وعده های غذایی به اوج خود رسید هفته مه 11 و پس از کمی کاهش یافته.

ادیسون روند دریافتند که مصرف کنندگان هزینه های به مراتب بیشتر در صبحانه سفارشات از مک دونالد از هر یک از آن مواد غذایی سریع رقبا. برگر های زنجیره ای شده است یک نیروی غالب در صبحانه که حدود یک چهارم از آن ایالات متحده به فروش قبل از همه گیر.

هنوز شیوع دارای طرح میتوانست مک دونالد کلی صبحانه کسب و کار. در اواخر ماه مارس مک دونالد کشیده همه روزه صبحانه از منوها برای حفظ عملیات خود را در حال اجرا هموار. CFO کوین Ozan گفت که daypart بزرگترین کشیدن برای آمریکا همان فروشگاه فروش ممکن است.

Dunkin’ و استارباکس در اواسط ماه مارس شاهد upticks در صبحانه آنلاین کسب و کار است که همچنان در حال رشد از طریق ممکن است. استارباکس,’ شیرینی که ذکر شده در صبحانه خود منو نمی شد در ادیسون روند ” داده است.

یام مارک’ تاکو بل و رستوران مارک های بین المللی را در برگر کینگ دیدم بیشتر از متوسط آسانسور به خرید و فروش آنلاین برای اقلام صبحانه. بسیاری از تاکو بل franchisees تصمیم به باز کردن مکان خود را در روز بعد با توجه به همه گیر است که به طور موثر حذف صبحانه از منوی خود را.

اما همه گیر نیست چراغ همه فست فود زنجیره ای به ادامه مطلب مراجعه کنید صبحانه سفارشات از تحویل نرم افزار. وندی دیدم بزرگترین سنبله در آنلاین صبحانه صرف این سال در طول هفته مارس 2, هنگامی که آن را به طور رسمی راه اندازی منوی صبحانه در سراسر کشور. ارتقاء برای یک صبحانه رایگان Baconator به نظر می رسد به بلند کردن صبحانه سفارشات در این هفته از آوریل 13, اگر چه آنلاین هزینه های سقوط کوتاه از هفته راه اندازی.

به عنوان ایالت ها اجازه می دهد رستوران ها برای بازگشایی اتاق ناهارخوری برخی از زنجیره های به دنبال به تکان خوردن صبحانه فروش با تبلیغات جدید و آیتم های منو. برگر کینگ و استارباکس در حال اضافه کردن غیر ممکن است مواد غذایی را بدون گوشت سوسیس به خود را صبح زود از گزینه های در حالی که Panera نان ارائه شده است قهوه رایگان اشتراک برای بقیه از تابستان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de