مامان دریایی کشته شده در افغانستان می خواهد بررسی ادعای روس ها پرداخت طالبان برای کشتن سربازان آمریکایی در

ناصرو | No comments

مادر یک دریایی کشته در سال گذشته در افغانستان روز دوشنبه گفت که او می خواهد یک تحقیق کامل از گزارش که پسر او و دو نفر دیگر از تفنگداران دریایی ممکن است اهداف طالبان مرتبط مبارزان که جمع آوری فضل بر سربازان ایالات متحده ارائه شده توسط یک نظامی روسیه واحد اطلاعات.

Felicia Arculeo که پسر سرجوخه اد گالو) رابرت Hendriks درگذشت در مارس 8, 2019, حمله نیز گفت: CNBC “است که احزاب که مسئول هستند باید پاسخگو باشند در صورتی که حتی ممکن است.”

Arculeo زندگی می کند که در لانگ آیلند n. y. گفت: او در تماس بوده است با اطلاعاتی ایالات متحده و یا مقامات نظامی پس از جمعه.

آن روز بود که نیویورک تایمز را شکست این خبر که سازمان های اطلاعاتی آمریکا تا به حال ارزیابی است که اطلاعاتی روسیه واحد در سال گذشته ارائه شده نعمت به مبارزان اسلام گرا در افغانستان که به کشته شدن سربازان آمریکایی.

تایمز همچنین گزارش داد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده بود در جریان این باور را در ماه مارس, اما در عین حال تصمیم در مورد اینکه آیا یا چگونه به مقابله به مثل در برابر روسیه پس از اینکه با ارائه منو از گزینه های.

دیگر رسانه های خبری از جمله ان بی سی اخبار را تایید کرده اند که هوش پشتیبان گیری با این ادعا که روسیه واحد های ارائه شده نعمت بر سربازان ایالات متحده در افغانستان است.

“من فقط اتفاق افتاده است به طور تصادفی دیدن” اخبار در مورد این گزارش Arculeo گفت.

“من خیلی ناراحت است.”

او 25 ساله و پسر Hendriks و دو نفر دیگر تفنگداران دریایی Sgt. بنیامین Hines, 31 و 43 ساله گروهبان دوم ، کریستوفر Slutman کشته شدند یک بمب در نزدیکی پایگاه هوایی بگرام. سه تفنگداران دریایی که تا به حال اختصاص داده شده به 25 دریایی هنگ 4 Marine Division, درگذشت, تنها چند روز قبل از آنها برنامه ریزی شده به خانه بازگشت از افغانستان است.

روز یکشنبه آسوشیتد پرس گزارش داد که مقامات گفت: جامعه اطلاعاتی بررسی شد که آیا این حمله در ارتباط بود مشکوک روسی فضل ارائه دهد.

یک مقام آشنا با هوش گفت: ان بی سی نیوز که ایالات متحده اطلاعات جمع آوری شده نشان می دهد که روسیه در عملیات پرداخت می شود نعمت برای کشتن سربازان آمریکایی به طالبان است و اعضای ارتش آمریکا همراه با شماری از غیر نظامیان کشته شده اند به عنوان یک نتیجه از حملات راه اندازی شد به جمع آوری آن پاداش نقدی.

Arculeo گفت که ممکن است لینک این حمله که به کشته شدن پسر او به نعمت باید همچنان جستوجو کرد با وجود کاخ سفید ادعا می کنند که اطلاعاتی در مورد نعمت است و نه تایید.

“کاملا, که, باید بررسی شود,” او گفت:.

پرسید که چه باید انجام شود اگر آن مصمم است که روسیه پرداخت می شود یک جایزه برای کشتن پسرش Arculeo گفت: “نگاه کنید که سوال سختی.”

“در پایان روز پسر من است هنوز هم در از بین رفته اند. او هنوز coming home,” او گفت:.

کاخ سفید سخنگوی Kayleigh McEnany روز دوشنبه به خبرنگاران گفت: “هیچ نبود اجماع در میان جامعه اطلاعاتی” در مورد اینکه آیا فضل پرداخت ارائه شد.

“و در واقع, وجود دارد, نظرات مخالف در جامعه اطلاعاتی, و آن را نمی خواهد بالا به رئیس جمهور تا زمانی که آن را تایید” McEnany گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن در یک صدای جیر جیر یکشنبه نوشت: “اینتل فقط به من گزارش شده که آنها را در پیدا کردن این اطلاعات معتبر و در نتیجه نه گزارش آن را به من و یا” به معاون رئیس جمهور مایک پنس.

رهبران دموکرات در کنگره خواستار آن شدند که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مختصری در هر دو مجلس سنا و مجلس در هوش مربوط به نعمت.

“پرسش ها بوجود می آیند عبارتند از: رئيس جمهور دادهایم و اگر نه چرا و چرا بود و کنگره نیست, جریان,” مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا گفت: در نامه ای به مدیر اطلاعات ملی جان Ratcliffe و رئیس سازمان سیا Gina Haspel.

“کنگره و کشور نیاز به پاسخ در حال حاضر” پلوسی گفت: در این نامه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>