دختر سیاه, نوجوان کشته شده توسط پلیس انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن: “من نمی توانم ایستاده نهفته است!’

میشل کنی, مرکز, مادر Antwon رز دوم صحبت می کند به اعضای رسانه ها پس از بسته شدن استدلال در قتل محاکمه سابق شرق پیتسبورگ افسر پلیس به مایکل Rosfeld, جمعه, مارس 22 2019. در Allegheny County Courthouse در پیتسبورگ.

Nate Smallwood | Pittsburgh Tribune-Review از طریق AP

مادر یک غیر مسلح سیاه, پنسیلوانیا, نوجوان بود که به ضرب گلوله توسط یک افسر پلیس سفید لعنتی جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه برای آنچه که او به نام عدم وجود خود را از “همدلی” او بی احترامی و آنچه که او گفت: یک رسانه شگرد توسط رئیس جمهور در امضای یک فرمان اجرایی هل دادن برای پلیس اصلاحات.

“من نمی توانم ایستاده نهفته است!” نوشت: میشل کنی مادر مقتول Antwon رز دوم در یک داغدار Facebook پست پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او تا به حال ملاقات با خانواده و خانواده از دیگر مردان سیاه پوست کشته شده توسط پلیس. او همچنین انکار کرد که خانواده اش در ملاقات با رئیس جمهور به عنوان او ادعا کرد سه شنبه.

“من در کاخ سفید من تصمیم خود را برای دیدار با رئیس جمهور!” کنی نوشت: در پست خود که برای اولین بار گزارش شده توسط WPXI-تلویزیون. “من آمد به واشنگتن برای دیدار و صحبت با سناتورهای است که می تواند تاثیر در این جنبش!”

“من نمی خواهد صحبت با هر کسی که بی احترامی ما به عنوان افراد!!! من نمی خواهد صحبت با کسی است که به وضوح نمی خواهد هر گونه همدلی!!!” نوشت کنی که 17 ساله خود را به قتل و پیامدهای آن دریافت رسانه ملی توجه است.

CNBC درخواست نظر از کاخ سفید در بیان نظرات.

در بیانیه منتشر شده روز سه شنبه آقای کنی گفت: خانواده خود را برآورده نمی کنند با تهمت و تا به حال هیچ برنامه ای برای.

“بر خلاف گزارش های من نیست دیدار با رئیس جمهور امروز در کاخ سفید است. من آمد به واشنگتن با تنها یک هدف – به ملاقات و صحبت با سناتور است که اختصاص داده شده به ایجاد قانون است که به تشویق بهتر شیوه های پلیس” کنی گفت.

“در حالی که من و خانواده ام به درک که رئیس جمهور اشاره Antwon نام او در سخنرانی خود, ما می خواستیم به روشن است که ما هرگز ملاقات با رئیس جمهور تحت هر شرایطی و انجام برنامه ریزی نیست.”

Antwon رز دوم کشته شد سه بار از شرق پیتسبورگ افسر پلیس به مایکل Rosfeld در ژوئن 2018. گل رز شده بود یک مسافر در یک ماشین است که همسان شرح یک ماشین که درگیر در یک درایو توسط تیراندازی در مدت کوتاهی قبل و در نزدیکی ترافیک متوقف شود.

Rosfeld شد گناه در ماه مارس 2019 از اتهام جنایی قتل.

“من فقط به این نتیجه رسیدند دیدار با خانواده های باور نکردنی خانواده ها شده اند که از طریق بسیار ناروا” روز سه شنبه گفت. “خانواده Ahmaud Arbery, Botham ژان Antwon رز Jemel Roberson, Atatiana, Jefferson, Michael Dean, داریوش Tarver کامرون بره و اورت پالمر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“این باور نکردنی مردم است. مردم باور نکردنی. و این خیلی غم انگیز گفت:” رئیس جمهوری که نظم جدید پس از هفته ها اعتراضات پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس بازداشت پلیس در روز یادبود.

فلوید که سیاه بود درگذشت پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به دو ساعت طول بازداشت به ظن استفاده از یک لایحه تقلبی.

“شما عزیزان نمی خواهد که درگذشت بیهوده” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پرداختن به خانواده های سه شنبه. “من هرگز نمی تواند تصور کنید که درد خود را و یا عمق غم و اندوه خود را, اما من قول می دهم به مبارزه برای عدالت برای همه مردم ما است.”

کنی در تمسخر تهمت بیانیه در پست خود گفت: او نمی خواهد بخشی از “هر رسانه ای ترفندها” و این که مرگ پسرش و پیامدهای آن عکس نیست op “برای من است.”

“این زندگی من است و زندگی من, دختر, دختر بزرگ خانواده و دوستان ما” نوشت کنی.

کاخ سفید سخنگوی Kayleigh McEnaney به خبرنگاران گفت: پس از باغ گل رز مراسم که رئيس جمهور در جلسه قبل با خانواده هایی که بازدید کاخ سفید “بود که جلسه بسیار مهم بسیار عاطفی نشست” و او گفت که “رئیس جمهور ویران شد.”

جعفر’Ron اسمیت یک مشاور ارشد به مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من فکر می کنم آن را خوب است برای رئیس جمهور برای گوش دادن و یادگیری آنچه که اتفاق می افتد.”

“من فکر می کنم رئیس جمهور [برخورد] با هر مورد را به مطمئن شوید که وجود دارد این است که عدالت وجود دارد” اسمیت گفت. “برای سه هفته گذشته تلاش کرده ایم تا با این خانواده ها به سادگی [اجرایی] و پس از قطعه EO معاملات با شرایط خانواده است.”

پرسیده شده توسط یک خبرنگار که چرا خانواده هایی که ملاقات با تهمت نمی پیوستن به او برای مراسم های عمومی که در آن رئیس جمهور همراه بود با اجرای قانون مقامات اسمیت گفت: “این یک تصمیم متقابل چون واقعا نبود در مورد انجام یک عکس فرصت است.”

“ما می خواستیم این فرصت را به شنیدن از خانواده و حفاظت از آنها” اسمیت گفت. “برخی از حقوق مدنی گروه های آنها را مورد حمله قرار.”

رز خانواده در پاییز گذشته دریافت 2 میلیون دلار حل و فصل از شهرستان از شرق پیتسبورگ پس از تشکیل پرونده فدرال حقوق مدنی طرح دعوی در دادگاه.

خانواده, وکیل, S. Lee مریت گفت: پس از حل و فصل است که هدف از این کت و شلوار “بود به آمده تا با یک رقم است که علت افسران پلیس در شرق منطقه پیتسبورگ به فکر می کنم قبل از آنها ماشه و نیروی این شهرستان در نظر گرفتن آموزش بهتر” با توجه به نیویورک تایمز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme