دانشمند همشهری یان با این نسخهها کار در آزمایشگاه در مدرن در کمبریج در فوریه. 28 سال 2020. مدرن توسعه یافته تجربی اول coronavirus پزشکی, اما یک درمان تایید شده است که بیش از یک سال دور.

David L. رایان | بوستون گلوب | گتی ایماژ

مدرن هرگز قرار دادن داده ها در آن بالقوه واکسن برای coronavirus که متفاوت بود از “واقعیت” بیوتکنولوژی شرکت رئیس گفت CNBC در روز چهارشنبه.

نظر یک روز پس از مراقبت های بهداشتی, انتشار, آمار, اخبار, گزارش شده است که برخی از واکسن کارشناسان تردید دارند از مدرن جدید واکسن داده و گفت آن را ارائه اطلاعات حیاتی برای ارزیابی اثربخشی آن است. گزارش فرستاده مدرن سهام و گسترده تر ایالات متحده در بازار پایین تر است.

این شرکت را وسعت داده و آن را تا به حال در دسترس Moderna رئیس Noubar Afeyan گفت: در طول یک مصاحبه با “قدرت ناهار.” “ما آنچه که ما را بسیار جدی است. ما نمی خواهد قرار داده اند برخی از داده ها را به هر چیزی نگاه هر گونه متفاوت از واقعیت است.”

روز دوشنبه این شرکت منتشر شد داده ها از آن فاز یک محاکمه انسان در آن بالقوه واکسن نشان دادن تمام 45 بيمار ثبت نام تولید اتصال آنتی بادی دیده می شود در سطوح مشابه از افرادی که بهبود از ویروس.

واکسن تولید آنتی بادی خنثی که محققان معتقدند مهم است که برای محافظت در برابر ویروس برای هشت نفر از بیماران که داده ها در دسترس بود تا کنون. اطلاعات در خنثی سازی آنتی بادی برای بیماران باقی مانده انتظار می رود بعد.

Afeyan گفته برخی از کارشناسان ممکن است “صداقت تخصص و حدس زدن در مورد آنچه که ما ممکن است یا نه ممکن است.”

“است که بسیار مفید برای جهان است که به دنبال برخی از اخبار که آنها می توانند تفسیر,” او گفت:. “من به سادگی نیاز به توجه به آنچه که ما می گویند.”

مدرن شده است برای ردیابی سریع کار با موسسه ملی بهداشت به منظور توسعه یک واکسن.

در اوایل این ماه مدرن اعلام کرد که آن را بسته بندی تا مرحله یک آزمایش های انسانی در آن بالقوه واکسن با دولت ایالات متحده و در حال حرکت است برای شروع فاز دو آزمایش که شامل 600 شرکت کنندگان است. اگر واکسن است یافت می شود موثر و امن برای استفاده از آن می تواند آماده برای بازار در اوایل سال 2021 ،

این شرکت گفت که انتظار دارد برای شروع یک فاز 3 دادگاه در ماه جولای.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی