مدرن سهام پرش تا آنجا که 16 درصد به عنوان شرکت می گوید آن coronavirus آزمایش واکسن تولید شده ‘قوی’ پاسخ ایمنی

این واکسن توسط کمبریج ماساچوست بر اساس مدرن, Inc., تولید آنتی بادی شبیه به آن دیده می شود در افرادی که از بهبود COVID-19 در مطالعه داوطلبان که داده شد یا کم یا متوسط دوز.

تد S. وارن | AP

مدرن بالقوه واکسن برای جلوگیری از Covid-19 تولید یک “قوی” پاسخ ایمنی در تمام 45 بیماران در مراحل اولیه خود بشر دادگاه ارائه بیشتر وعده داده است که این واکسن ممکن است به برخی از حفاظت در برابر coronavirus با توجه به تازگی منتشر شده اطلاعات منتشر شده شنبه شب در کارشناسی New England Journal of Medicine.

مدرن سهام افزایش بیش از 16 ٪ در بعد از ساعات معاملات روز اخبار.

تمام 45 بيمار تولید آنتی بادی خنثی که دانشمندان بر این باورند که مهم هستند برای به دست آوردن حفاظت در برابر ویروس. در دادگاه هر یک از شرکت کنندگان دریافت در 25 100 و 250 ميکروگرم دوز با 15 نفر در هر گروه با دوز. شرکت کنندگان با دریافت دو دوز از پتانسیل واکسن.

پس از دو واکسن واکسن بدستآمده یک “قوی” پاسخ ایمنی در همه شرکت کنندگان در همه دوز گروه, مدرن گفت. این شرکت گفت: این سطح از خنثی سازی آنتی بادی در بیماران در گروه با دوز بالا بودند چهار برابر بالاتر از در بهبود Covid-19 بيمار.

“این فاز 1 اطلاعات نشان می دهد که واکسیناسیون با mRNA-1273 باعث قوی پاسخ ایمنی در تمام سطوح دوز و به وضوح حمایت از انتخاب از 100 ميکروگرم در نخست و تقویت رژیم به عنوان دوز مطلوب برای فاز 3 مطالعه” مدرن افسر ارشد پزشکی تل Zaks در بیانیه ای گفت:. “ما مشتاقانه منتظر آغاز ما فاز 3 مطالعه بيان ژن-1273 این ماه به نشان می دهد ما واکسن توانایی به میزان قابل توجهی کاهش خطر COVID-19 بیماری است.”

در ماه مه این شرکت منتشر شده بود اطلاعات اولیه از آن در اوایل مرحله آزمایشی, اما آن را فاقد همه از آن داده و آن را تا به حال نشده است کارشناسی نشده است.

مدرن گفت: این واکسن به طور کلی به خوبی تحمل می شود اما بیش از نیمی از شرکت کنندگان گزارش خفیف یا متوسط علائم خستگی و درد عضلانی و یا درد در محل تزریق.

ارزیابی دوام ايمنی در حال انجام Moderna گفت: شرکت کنندگان خواهد شد و پس از یک سال پس از دوم واکسیناسیون.

این تلاش های مدرن یکی از چندین کار در یک پتانسیل واکسن برای Covid-19, نیز آلوده کرده است که بیش از 13 میلیون نفر و کشته شدن حداقل 573,200 در سراسر جهان که از روز شنبه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 100 واکسن در حال توسعه و جهان, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

در اوایل روز شنبه, مدرن اعلام کرد این امر شروع آن در اواخر مرحله آزمایشی برای آن واکسن در جولای 27. محاکمه خواهد شد ثبت نام از 30 ، 000 شرکت کنندگان در سراسر 87 مکان با توجه به ClinicalTrials.gov. شرکت کنندگان در گروه تجربی بازوی دریافت 100 ميکروگرم دوز بالقوه واکسن در روز اول و دیگری 29 روز بعد. برخی از بیماران نیز دریافت خواهد کرد دارونما.

مدرن است واکسن آزمایشی حاوی مواد ژنتیکی به نام messenger RNA یا mRNA. این mRNA یک کد ژنتیکی است که می گوید سلول چه برای ساخت — در این مورد یک ژن است که ممکن است وادار به یک واکنش سیستم ایمنی بدن به ویروس. این شد اولین نامزد برای ورود به یک فاز 1 محاکمه انسان در ماه مارس است.

دانشمندان هنوز در حال یادگیری در مورد جنبه های کلیدی این ویروس از جمله چگونه سیستم ایمنی بدن پاسخ می دهد هنگامی که یک فرد در معرض است. پاسخ آنها می گویند ممکن است پیامدهای مهمی برای توسعه واکسن از جمله چگونه به سرعت می توان آن را مستقر است.

ایالات متحده با هدف ارائه 300 میلیون دوز واکسن برای Covid-19 اوایل 2021.

Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص اغلب تبلیغ مدرن را بالقوه واکسن.

روز دوشنبه گفت او را “با احتیاط خوش بینانه” دانشمندان را قادر به ایجاد حداقل یک بی خطر و موثر واکسن تا پایان سال یا اوایل سال 2021.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر