مدرن قصد دارد به موضوع $1.25 میلیارد دلار در سهام زیر 20 درصد سهام پرش

ناصرو | No comments

شرکت زیست فناوری مدرن است که در تست یکی از پیشرو coronavirus واکسن نامزدها قصد دارد به موضوع حداقل $1.25 میلیارد دلار در سهام تازه پس از انتشار نتایج حاصل از آن مرحله 1 آزمایشی این شرکت در روز دوشنبه گفت.

اعلام می آید پس از مدرن گزارش مثبت داده در آن در مراحل اولیه بشر محاکمه برای یک Covid-19 واکسن اوایل روز دوشنبه. نزدیک تماشا آزمایش واکسن تولید شده Covid-19 آنتی بادی در تمام 45 شرکت کنندگان ارسال سهام این شرکت افزایش نزدیک به 20٪.

مدرن گفت که انتظار دارد در درجه اول استفاده از درآمد حاصل از سرمایه گذاری در تولید و توزیع آن واکسن نامزد mRNA-1273 بار آن را تایید توسط تنظیم کننده فدرال. مورگان استنلی است که در حال اجرا در حال معامله است. مدرن است و به underwriters 30 روز گزینه برای خرید تا برای اضافی $187.5 میلیون مشترک سهام.

اگر وجود دارد هر گونه درآمد حاصل از باقی مانده این شرکت امیدوار است “به صندوق توسعه بالینی و کشف مواد مخدر در موجود و جدید درمانی مناطق; به صندوق توسعه بیشتر آن mRNA پلت فرم فن آوری و ایجاد روش جدید; یا به صندوق سرمایه در گردش و دیگر به طور کلی اهداف شرکت.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>