Moderna عضو هیئت مدیره استعفا داد برای جلوگیری از تضاد منافع در طول coronavirus آزمایش واکسن

ناصرو | No comments

مدرن در کمبریج است که تصویر در فوریه. 28 سال 2020.

David L. رایان | بوستون گلوب از طریق گتی ایماژ

یک عضو از مدرن هیئت مدیره استعفا داد و برای جلوگیری از هر گونه “بالقوه و یا حتی آشکار تضاد منافع” در طول این شرکت در سه فاز آزمایشی به صورت بالقوه آن coronavirus واکسن این شرکت پنج شنبه اعلام کرد.

دکتر الیزابت “بتسی” Nabel ترک موثر بلافاصله پس از نشستن در شرکت هیئت مدیره برای مدت پنج سال مدرن در بیانیه ای گفت. Nabel است که رئیس جمهور از بریگهام و بیمارستان زنان که یکی از 89 سایت های کارآزمایی بالینی شرکت در فاز سه محاکمه مدرن را Covid-19 کانديد واکسن.

“در زمینه شروع 30,000 شرکت کنندگان در فاز 3 آزمایشی برای مدرن را COVID-19 کانديد واکسن و بریگهام و بیمارستان زنان را نهایی آماده سازی را به عنوان یک سایت برای ثبت نام به 300-500 محاکمه شرکت کنندگان ما را پذیرفته اند بتسی استعفای از فراوانی از احتیاط برای جلوگیری از هر گونه بالقوه و یا حتی آشکار تضاد منافع در بخشی خود را و یا مدرن است” این شرکت در بیانیه ای گفت.

مدرن شروع آن در اواخر مرحله آزمایشات انسانی در روز دوشنبه.

این است که در حال توسعه داستان. لطفا بعدا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>