وزیر خزانه داری استیون Mnuchin صحبت می کند در طول جلسه توجیهی روزانه در رمان coronavirus COVID-19 در بردی اتاق جلسه در کاخ سفید در آوریل 2, 2020, در واشنگتن, DC.

مندل فا نگن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

واشنگتن — وزارت خزانه داری وزیر استیون Mnuchin اذعان یکشنبه که نرخ بیکاری در ایالات متحده ممکن است در حال حاضر به 25% به عنوان دولت آثار بازگشایی اقتصاد در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“این است که هیچ گسل از کسب و کار آمریکا این است که هیچ گسل از کارگران آمریکایی این است که یک نتیجه از یک ویروس” Mnuchin گفت: Chris Wallace در طول یک مصاحبه با “فاکس نیوز یکشنبه.” “گزارش شماره ها احتمالا رفتن به بدتر قبل از دریافت آنها بهتر است,” او گفت:, و اضافه کرد که “در سال آینده است برای رفتن به یک سال بزرگ.”

نرخ بیکاری واقعی که شامل افرادی که به دنبال کار و یا بیکار در حال حاضر می ایستد در 22.8% با توجه به اداره آمار نیروی کار. Mnuchin اذعان کرد که نرخ بیکاری ممکن است حتی بالاتر ایستاده و در 25% قابل مقایسه با رکود بزرگ زمانی که فشار بر روی موضوع توسط والاس اشاره کرد که در ماه آوریل نرخ بیکاری گزارش متوقف شد و در وسط ماه است.

در بیش از یک ماه coronavirus پاک است همه سود کار خود را پس از رکود بزرگ در آوردن ملت را دهه رشد اقتصادی خط به توقف سنگ زنی.

اقتصاد ایالات متحده از دست داد بی سابقه 20.5 میلیون شغل در ماه مارس نرخ بیکاری شروع به پریدن کرد به 14.7% از 4.4 درصد در ماه مارس با توجه به گزارش اشتغال ماهانه منتشر شده در جمعه توسط وزارت کار.

“این اعداد تاثیر واقعی مردم است. شماره من نیست گلگون آنچه من گفتم این است که شما در حال رفتن به بسیار بد سه ماهه دوم,” Mnuchin گفت و افزود که ایالات متحده می تواند “دائمی آسیب های اقتصادی” اگر این کشور بازگشایی شده است.

پیشتر در روز یکشنبه کاخ سفید مشاور کوین Hassett گفته سی ان ان جیک Tapper که نرخ بیکاری در ایالات متحده می تواند تا رسیدن به 20٪.

“این بزرگترین شوک منفی به اقتصاد است که ما تا کنون دیده اند در طول عمر ما. این آمار در اقتصاد است که در ماه ژانویه در مورد قوی ترین اقتصاد ما تا کنون دیده ام” توضیح Hassett در “وضعیت اتحادیه”.

“واقعیت این است که هر چند با تمام تهاجمی آمریکا اقدام به پرتاب شاید تا آنجا که $9 تریلیون دلار در این نوع از پل به طرف دیگر ما دیدن چیزهایی مانند شغل گزارش روز جمعه تقریبا همه کسانی که خودشان را بیکار گفت: آنها انتظار می رود به بازگشت به کار در شش ماه,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی