سناتور. میت رامنی جمهوریخواه یوتا, برگ سنا جمهوری خواه سیاست ناهار در راسل ساختمان در سهشنبه, مارس 17 سال 2020 است.

تام ویلیامز | CQ-رول تماس | گتی ایماژ

سناتور. میت رامنی روز جمعه پیشنهاد یک خطر افزایش پرداخت تا 12 دلار در ساعت برای کارگران ضروری مانند مراقبت های بهداشتی و فروشگاه های مواد غذایی کارکنان در مواجهه با خطرات بیشتری در طول coronavirus بیماری همه گیر.

یوتا جمهوریخواه دفتر گفت: دستمزد دست انداز, بودجه یک چهارم توسط کارفرمایان و سه چهارم از طریق استرداد مالیات بر حقوق و دستمزد اعتبار خواهد گذشته از طریق جولای. حزب دموکرات منتشر شد یک طرح مشابه در ماه گذشته برای 13 دلار در هر ساعت افزایش برای کارگران خط مقدم اما افزایش پرداخت خواهد رفتن را از طریق بقیه سال.

معلوم نیست چگونه به سرعت قانونگذاران می توانید قطعه بعدی از قانون به سعی کنید به منظور محدود کردن آسیب را از شیوع بیماری به عنوان آنها را مجبور به توافق در طیف وسیعی از مسائل از خطر پرداخت به دولت و دولت های محلی پشتیبانی و مسئولیت حفاظت برای کارفرمایان.

دموکرات ها و جمهوری خواهان در کنگره باید lionized ضروری کارکنان که در صورت قرار گرفتن در معرض بیشتر به کروناویروس از آمریکایی ها که می توانید از خانه کار می کنند. اما قانونگذاران را نه تایید افزایش برای کارگران چهار لوایح تصویب تا کنون سعی کنید به مبارزه اقتصادی و بهداشت و درمان آسیب های ناشی از وقوع.

“مراقبت های بهداشتی حرفه ای, فروشگاه مواد غذایی, کارگران, مواد غذایی و بسیاری دیگر—گمنام میهن پرستان در خط مقدم از این بیماری همه گیر—هر روز خود را در معرض خطر ایمنی برای سلامت و رفاه کشور ما و آنها سزاوار ما بی دریغ حمایت از” میت رامنی در بیانیه ای گفت جمعه.

مالیات بر حقوق و دستمزد اعتبار خواهد شروع به فاز برای کارگران ساخت بالای 50000 دلار در هر سال و از بین برود به طور کامل در یک کلاه $90,000.

بزرگترین تفاوت بین رامنی طرح و دموکراتها پیشنهاد مدت: جمهوریخواهان را اندازه گیری می دهد کارگران افزایش پنج ماه کمتر. دموکراتیک طرح همچنین شامل یک $15,000 انگیزه ای برای استخدام کارگران ضروری.

کنگره را در نظر بگیرید حداقل یک امداد لایحه به این بیماری همه گیر در ادامه به پاره سراسر کشور است. Covid-19 نفر در ایالات متحده در حال حاضر بالای 1 میلیون و بیماری کشته شدن حداقل 63,000 مردم در کشور با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. تلاش به سرعت گسترش آن را ترک کرده اند و ده ها میلیون نفر از مردم گذاشته یا furloughed.

دموکرات خواستار کمک مالی برای دولت های ایالتی و محلی کمک های مالی ایالات متحده خدمات پستی و گسترش پهنای باند دسترسی به, در میان دیگر اقدامات در آینده لایحه. جمهوری خواهان می خواهند مسئولیت برای حفاظت از کسب و کار به عنوان آمریکایی ها شروع به بازگشت به کار و در صورت افزایش خطر بیمار شدن.

سنا را به بازگشت به واشنگتن در هفته آینده. خانه را نمی خواهد دوباره به کار تا هفته مه 11 در اولین.

رامنی تنها جمهوری خواه که رای به محکوم کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او پس از سنا استیضاح محاکمه نیز تنها سناتور جمهوریخواه ترک کردن کاخ سفید نیروی کار در بازگشایی اقتصاد است.

توضیح: این داستان به روز شده است برای روشن شدن چگونه رامنی طرح کار می کنند.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی