کریستوفر امپراتور

جولای 22, 1971

یک هفته پیش دوشنبه گذشته مایک Umbers نشسته بر روی عرشه خود را, گی, سگ در Christopher خیابان می توانید از Pabst روبان آبی در یک دست یک شوخی دیگر و صحبت در مورد فحشا و پورنوگرافی و املاک و مستغلات — و خود را. او گفت که او نگران بود که فدرال به زودی سرکوب او. اواخر روز شنبه, کریستوفر پایان خود به شدت حمایت همه مرد پس از ساعت, بار, بود حمله کردند و پاک برای شب به صورت ABC مشروب نقض. صبح روز یکشنبه 4 صبح محل حمله کردند و این بار توسط دولت فدرال و همچنین پلیس شهرستان. دو تا از مایک کارکنان دستگیر شدند و متهم را با شکست به 56 دلار در مالیات فدرال تمبر مورد نیاز برای خرده فروشی و مشروب نمایندگی مجاز و فروش. مایک بود که در محل فرار کردند.

مایک سه کریستوفر استریت عملیات کریستوفر پایان هنگامی که آن را باز استودیو و فروشگاه کتاب و گی سگ. همه راست را استثمار است. مایک تماس خود را به یک, گی, کاتالیزور و گوشت دستفروش. او معاملات در پسر و پسر ، او توضیح علامت سنگي خود انتشارات به عنوان وسیله ای برای تولید کاغذ گوشت که استودیوی خود فروشگاه کتاب peddles. گی, سگ کروز گوشت. و کریستوفر پایان با آن اطاق عقب, سکس پسر را نشان می دهد که اوج گوشت. مایک همچنین شایع است که انگشت خود را در بحث Stonewall مسافرخانه. آن سوار شد تا 27 ژوئن سال 1969 و نخواهد شد تا زمانی که مشروب مجوز صادر شده است. مذاکرات در جریان بوده است برای چند ماه. در حال حاضر طبقه دوم دو داستان Stonewall اشغال شده توسط یک دسته از مردان جوان است. استون وال مناسب در ساخت و ساز برزخ است.

مایک Umbers ممکن است به “نرم-صحبت ماوریک به دنبال جنسی و آزادی مالی” توصیف women’s Wear Daily, اما او به سختی Umbers آنها به تصویر می کشد که در سمت چپ خود را تحلیلگر امنیتی در هیدن سنگ هشت سال پیش به دلیل “من نمیخواستم کت و کراوات به خودنمائی و منفور بودن بسته بندی شده به مترو.” هشت سال پیش مایک نبود سوار مترو. او در زمان خدمت در درجه اول تلاش grand larceny شارژ. پنج سال از سال 1961 تا 1965, رفت بین کلینتون و Greenhaven و Auburn و آواز خواندن آواز خواندن. او می گوید: او رفت تا بر تقلب در بیمه و این نخستین دستگیری در واقع اولین بار کسی از لانگ آیلند خانواده تا کنون به زندان رفت. در تمام چهار زندان او برای روانپزشکان کشیدن $5 روز. زندان بود و کمک درسی-آموزش و پرورش رایگان را برای مایک “بهترین آموزش شما می توانید دریافت کنید.” وقتی که او آمد از او تا به حال در مجموع 86 دلار در جیب خود و بدهکار $40,000.

بر خلاف women’s Wear Daily (“پس از وال استریت آغاز شد ساخت و ساز خود کسب و کار”) مایک رفت و به پسر دختر, هاردکور, تخت سر و صدا. او می گوید: او “بهترین نر خانم در نیویورک با سه خانه در طرف شرق همه بسیار لوکس است.” یکی از شگفتی چگونه an ex-con تا گردن خود را در بدهی با هیچ رتبه اعتباری می توانید آن را بزرگ و سریع در جهان بالا-کلاس بالای شهر فحشا. راه مایک می گوید او راه اندازی شد به رنگ یک پرتره از این خوب به دنبال وسیع است. معامله شد و به $300. پول در آمد دریبل. گسترده خواهد متناوب بهانه ای خودش را از نشستن ناپدید می شوند برای 20 دقیقه یا بیشتر به عقب می آیند و پرداخت مایک کمی بیشتر است.

راه سرنوشت آن گسترده بود یک فاحشه بالا-کلاس یکی از بالاترین در شهر است. او و مایک در زمان تالار گفتگوی جوانان ایرانی تا با هم. او مرد است. او به مایک روزانه یک کمک هزینه از $100. برای برخی از دلیل و یا دیگر آنها رفت به کانادا. او گران بر برده داری شارژ. آنها برگشت به آمریکا. اما وجود دارد یک دوره طولانی زمانی که مایک به تنهایی باقی مانده بود با سوزی فانتزی آپارتمان و زنگ تلفن. بنابراین مایک گرفت و آن را بر خود به دیدار سوزی دوستان دختر و چند دخترانه جدید برای کمک به برآورده سوزی مشتریان. به زودی سوزی بازگشت به اصلاح او چمن. مایک خورد به مرد کلاهبردار ، این یک صحنه سنگین. مایک خسته شدم از زنان مختلف سه یا چهار بار در روز و هم خسته از بازی سر بازی ها گفتن این یکی من شما را دوست دارم و واقعا به عنوان به زودی به عنوان او را ترک گفتن که من شما ازدواج کند. مایک انرژی petered فقط در زمان. سه هفته پس از او در بیرون از کسب و کار محلی پلیس گران کردن درب آپارتمان او نقل مکان کرد ، FBI تولید دو اینچ پرونده بر او. او می گوید: “من آن را دیدم زمانی که آنها سعی کردند من را به انجام چیزی است که من نمی خواهم به انجام است.” برای ثبت حوادث نشان می دهد 10 Umbers دستگیری در علاوه بر این به larceny مدت است. این دستگیری ها عبارتند از گرداندن مراکز فساد و زشتی و جنایی دریافت و جرم دزدی.

مایک در تابستان ’71 است و نه باریک Lothario او چند تابستان بازگشت. او کمی شکم گنده کمی خسته هوا از شکست زیر پهلوانان. همه چیز در نظر گرفته, هر چند او به نظر می رسد خوب در سن 36. او بزرگ مروارید وار سفید دندان, کوتاه نمک و فلفل مو, نوع, چشم های سبز و بومی هوش که برای او کار می کنند در هر کسب و کار از جمله تحلیلگر امنیتی. به علاوه او گوش می دهد. بچه ها که بهانه سیگار خود و رفت و برگشت خود را, گی, سگ طبقه و رفع جوانه زدن خود را نشان می دهد ماشین آلات واکنش نشان می دهند به مایک مثل بچه ها تلاش به لطفا یک پدر. مایک به نوبه خود آنها را می دهد یک کلامی pat بر روی سر. اما چشمان او مایل دور.

مایک Umbers است که نه تنها کسی است که با داشتن سهم خود را از مشکلات. جولای 18 حمله کریستوفر پایان یکی از نه نفر است که در زمان پس از ساعت میله که شب.

اخبار روزانه برچسب جهادی “حرکت به قطع یکی از جرایم سازمان یافته است منابع درآمد حدود 2 میلیون دلار سالانه از نه ساعت بعد باشگاه به تنهایی.” آن را بعید است که درآمد قطع خواهد شد ، پلیس در Christopher پایان چهره های محل می تواند دوباره باز در چند روز. و تغذیه در Christopher پایان ارقام این است که فقط کوچک مجموعه ای در بیش از همه بزرگ سندیکای طرح.

“چه گام بعدی” من بپرسید مایک Umbers. “آیا ما به سمت قانونی فحشا?” مایک می گوید او شده است با نزدیک شدن توسط دوستان یک پلیس فوق العاده در بخش هوش پلیس با تنها چند سال قبل از بازنشستگی. پلیس propositioned مایک در مورد راه اندازی یک خانه. “او ادعا می کند آن چیزی که بعد از لیندسی انجام خواهد شد. او به قانونی کردن فحشا در ویژه مناطق شاید در عرض یک یا دو سال آینده اجازه می دهد خانه وجود داشته باشد. آن خواهید بود یک منبع فوق العاده از درآمد و هوش مرد به اندازه کافی هوشمند می خواهید به آن را دریافت در شروع است.” من از مایک اگر او به فحشا در حال حاضر. آره, نوع, نرم, فروش, طریق, استودیو, فروشگاه کتاب. او خواستار آن مرد اسکورت خدمات. این کار مثل این. یک شخص در بازدید از شهر و سر به سمت کتابفروشی. او اقدام به خرید 40 دلار ارزش ورزش. بنابراین سوال بعدی به کارمند است “از کجا می توانم نمره؟” بیرون می آید مدل های نمونه کارها. عکس از 10 پسر زیبایی های موجود در $25 تا 50 دلار در ساعت است. اتصال ساخته شده است. مشتری می پردازد. و مایک انشعابات 50-50 با مدل. همه خوب و تمیز بدون هیچ زحمتی همه راضی است. چه مدل می کند در کار است که کسب و کار خود را. مایک نمی خواهند به دانستن از آن است.

مایک اما می داند که خود کسب و کار خوب است. به خوبی به اندازه کافی به بداهتا سخنرانی در صعودی نردبان whoring. در بسیار پایین است کوچه گرد. این کمترین فرم. پسران فروختن اجناس خود در خیابان سوم در 50s و غرب 42nd; دختران بازی 40s و غرب 70s. آنها ترفند از هتل ها انجام می دهند بسیاری از سرقت و ضرب و شتم از دانشگاه جانز برای پول است. آنها کار سخت و هنوز هم کسب nickels و dimes. “کمی وجود دارد whoring در غرب ایجاد کرد می گوید:” مایک. “این زمین پسر زرنگ و زمین از مباحث.” تا در گام بعدی به سالن ماساژ. یک دختر با این نسخهها کار در پشت اتاق از یک نمای که تبدیل شده است. آقای مشتری پیاده روی در, می شود یک ماساژ و اگر او برای تلفن های موبایل راست می شود بیش از یک ماساژ. که گر به طور متوسط 100 دلار در روز است. گام سوم این است که مرد یا زن که در مدتی کمتر از یک خانم(e) در یک خانه. متوسط پرداخت 150 دلار در روز و زندگی آسان است. بالای پشته است تماس پسر یا دختر است که آپارتمان خود را و مشتریان خود. اگر استقامت خود را و حس کسب و کار خوب او می تواند جلو و 300 دلار در روز است.

مایک غرب ایجاد کرد املاک و مستغلات منابع شامل 714 گرینویچ خیابان پنج داستان ساختمان مسکونی بین غرب 10 و چارلز و 178 کریستوفر هتل که در خانه های از دانمارک گالری و مجاور به کریستوفر هتل خانه کریستوفر پایان. او ادعا می کند او متعلق به این ساختمان قبل از او به زندان رفت. او همچنین صاحب دو روستای شرق ساختمان (یکی از ستاره سابق خانه — مشاهده هفته گذشته صدا) و از سمت شرق است. کریستوفر هتل یکی از آخرین آدرس جروم Johnson, Joe کلمبو را اقدام قاتل. آیا مایک Umbers دانم جانسون? “من می خواهم او را دیده و با,” او می گوید. “او یک دلال. او با استفاده از به اویختن در کلر هتل. مانند بسیاری از معتادان از او می خواهم هر چیزی را به فشار یک نمره.” تا به حال Umbers شده است, سوال درباره کلمبو تیراندازی ؟ “پلیس شد در اینجا سه یا چهار ساعت پس از آن اتفاق افتاده است. آنها به آنچه من می دانم.” (در بعد از ظهر دوشنبه پس از تعطیلات آخر هفته حملات رئیس کارآگاه آلبرت Seedman شده است که تحقیق در مورد تیراندازی جو کلمبو اعلام کرد که Umbers شد لینک بین Di بلا از مافیا و جانسون.)

من از او بخواهید آنچه را برای تبدیل شدن به ستاره خانه. “من قصد ساخت آن را به یک, گی, خوابگاه,” او می گوید. “آن را در سه طبقه از خوابگاه و من را به اتهام $1.50 یک شب. هر کسی می تواند باقی بماند وجود دارد. من علاقه مند به ساختن پول. من گی, کسب و کار و من در استخدام گی مردم. شروع کردم به کل این امپراتوری خودم و من بیشتر برای جامعه همجنسگرا بیش از هر سازمان است.”

من تعجب می کنم که مایک معنی “هر سازمان است.” که او صحبت کردن در مورد, گی, آزادی ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی