وزیر امور خارجه مایک Pompeo روز دوشنبه گفت او بی اطلاع وزارت امور خارجه بازرس کل بررسی شد او در زمان او توصیه می شود که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آتش داخلی watchdog یک گزارش جدید گفت.

اما Pompeo در یک مصاحبه تلفنی با واشنگتن پست, نمی خواهد از ارائه هر گونه دلایل خاص چرا بازرس کل استیو Linick بود که حذف شده از پست خود.

“این ممکن نیست که این تصمیم یا توصیه من به جای رئیس جمهور بلکه بر اساس هر گونه تلاش برای مقابله به مثل برای هر بررسی که در جریان بود و یا در حال حاضر در رفتن” Pompeo گفت: پست.

“از آنجا که من به سادگی نمی دانم. من نمی داد در آن. من معمولا این تحقیقات در پیش نویس نهایی فرم 24 ساعت 48 ساعت قبل از IG آماده است برای آزادی آنها,” او گفت:. “پس از آن به سادگی امکان پذیر نیست برای این کار به یک عمل تلافی جویانه. پایان داستان است.”

وقتی پرسیده شد که روز شنبه در مورد Linick را شلیک مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: “من نمی دانم آن مرد در همه, من هرگز حتی شنیده ام اما از من خواسته شد به وزارت خارجه توسط مایک.”

“من پیشنهاد بسیاری از مردم تقریبا همه از آنها به من گفت:” شما می دانید این [رئیس جمهور سابق باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا منصوب, اگر شما می خواهم به اجازه دهید آنها را فکر می کنم شما باید اجازه دهید آنها را بروید اما آن را به شما است'” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

Linick منصوب شد توسط اوباما در سال 2013.

“آنها از من خواست برای خاتمه دادن به او. من حق مطلق به عنوان رئیس جمهور به فسخ” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است. “من نمی دانم چه خبر است دیگر از آن, اما شما می خواهم که به درخواست مایک Pompeo. اما آنها از من بپرسید به آن را انجام دهد و من آن را انجام داد.”

Pompeo در مصاحبه خود با پست تایید کرد که او توصیه کرده بود Linick را حذف به مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من به رئیس جمهور و به او روشن که بازرس کل Linick نیست اجرای یک تابع در یک راه است که ما تا به حال سعی کردم به او که بود افزودنی برای دولت بسیار سازگار با آنچه که قانون می گوید او قرار است به انجام,” او گفت:. “انواع فعالیت های او قرار است به انجام به ما را بهتر به بهبود ما است.”

Pompeo کاهش یافته است اما برای ارائه نمونه های خاص از Linick را شکست, پست گزارش شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج Linick در یک حرکت تعجب آور شب جمعه. رئیس جمهور گفت: در نامه ای به مجلس, نانسی پلوسی, D-کالیفرنیا روز جمعه بود که او از دست داده و اعتماد به نفس در Linick بدون ارائه توضیح بیشتر.

در شنبه دموکراتیک دستیار گفت: ان بی سی نیوز که Linick حذف شده اند ممکن است در پاسخ به رسیدگی به Pompeo را “سوء استفاده سیاسی منصوب در سازمان به انجام کارهای شخصی برای خودش و خانم Pompeo.” این وظایف شامل راه رفتن سگ خود را برداشت تا خود را تمیز کردن خشک و شام رزرو با توجه به NBC.

Pompeo نیز کاهش یافته است به پست که آیا او تا به حال خواسته کارکنان دولت به اجرای خود و یا همسر خود را به کارهای شخصی. “من قصد ندارم برای پاسخ به انبوهی از اتهامات بی اساس در مورد هر یک از آن او گفت:” این روزنامه گزارش داد.

خانه کمیته امور خارجی رئیس Eliot Engel, D -, n. y., و سن. باب منندز از کمیته روابط خارجی مجلس سنا را بالا رتبه بندی دموکرات در خواست کرده است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دست بیش از همه سوابق مربوط به Linick شلیک جمعه.

در بیانیه بیش از آخر هفته انگل و منندز گفت که آنها درک Pompeo توصیه می شود Linick اخراج می شود “از آنجا که بازرس کل باز کرده بود رسیدگی به تخلف وزیر امور Pompeo خود را.”

برخی از جمهوری خواهان نیز صحبت کردن در برابر تهمت شلیک Linick بدون ارائه یک دلیل روشن.

“کنگره قصد روشن است که بیان از دست داده و اعتماد به نفس و بدون توضیح کافی برای تحقق الزامات IG اصلاحات قانون” جمهوریخواه ایالت چاک Grassley آیووا گفت: در نامه ای به مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه. “را به عنوان شما کار می کنند نسبت به پر کردن IG نقش آن را کاملا ضروری تر از هر اقدام رهبری را آشکار درگیری که بی جهت تهدید قانونی مورد نیاز استقلال از بازرسان به طور کلی.”

ان بی سی و رسانه های دیگر گزارش روز دوشنبه که Linick نیز تقریبا انجام شده با پروب این یک برخورد با Pompeo را تصویب چند میلیارد دلاری فروش اسلحه با عربستان سعودی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت صادر اضطراری اعلام فشار به معامله از طریق بدون نیاز به کنگره تصویب. قطعنامه برای جلوگیری از معامله گذشت دموکرات به رهبری اما وتو شد با مغلوب ساختن پیشی جستن. سنا در تلاش برای نادیده گرفتن حق وتو شکست خورده است.

در آن زمان این داستان منتشر شد این پست را در آن گزارش مصاحبه با Pompeo اشاره نمی کند Linick این کاوشگر از دولت ایران.

انگل در بیانیه ای روز شنبه گفت: CNBC: “من آموخته اند که ممکن است دلیل دیگری برای آقای Linick را شلیک. دفتر بررسی شد — در صورت درخواست — مغلوب ساختن پیشی جستن را ساختگی اعلام شرایط اضطراری به طوری که او می تواند به ارسال سلاح به عربستان سعودی است.”

“ما لازم نیست که تصویر کامل نشده ولی این مشکل که وزیر Pompeo می خواستم آقای Linick تحت فشار قرار دادند و قبل از این کار می تواند تکمیل شود,” Engel گفت.

خواندن گزارش کامل از واشنگتن پست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی