مایکروسافت خروج از livestreaming بازی متناسب با روند اخیر از ‘تعقیب نیست پول خوب پس بد’

مایکروسافت Satya Nadella مدیر عامل صحبت می کند به شرکت کنندگان در طول Viva Technologie نشان می دهد در Parc des Expositions Porte د ورسای در 24 مه 2018 در پاریس, فرانسه. Viva, تکنولوژی جدید, رویداد بین المللی به ارمغان می آورد با هم 5,000 آمدن با سرمایه گذاران و شرکت ها به رشد کسب و کار و همه بازیکنان در انتقال دیجیتال است که به شکل آینده اینترنت.

Chesnot | گتی ایماژ

مایکروسافت در حال رفتن سر به سر با آمازون در محاسبات ابری و در جذب استعداد های با تکنولوژی بالا در منطقه سیاتل است. اما وقتی که می آید به livestreaming بازی های ویدئویی مایکروسافت در حال رکوع خارج از بازار که در آن آمازون صعودی.

چهار سال پس از خرید بازی جریان راه اندازی پرتو و بعد از تغییر علامت تجاری آن را به عنوان میکسر مایکروسافت هفته گذشته گفت که آن را متوقف خواهد کرد عامل این سرویس در جولای و تشویق کاربران به اتخاذ یک سرویس مشابه از Facebook. بسیاری از کاربران در رفت و به حرکت یا کشش ناگهانی رقیب است که آمازون برای خرید تقریبا 1 میلیارد دلار در سال 2014 و توسط یک تحلیلگر اخیر برآورد در حال حاضر به ارزش حدود 15 میلیارد دلار است.

نتیجه نشان دهنده یک تلو تلو خوردن برای ساتیا نادلا مایکروسافت که سهام را چند برابر کرده است پس از پنج برابر نادلا موفق استیو بالمر در راس در سال 2014. مایکروسافت در حال از دست دادن در یک بازار در حال رشد در یک زمان هنگامی که آن را ترویج دیگر محصولات بازی مانند ایکس باکس و کنسول محبوب بازی آنلاین فوتبال. حتی بنیانگذاران پرتو گفت: نادلا بود حق تماس که با توجه به مایکروسافت خط پایین.

“تصویری زنده می سازد هیچ حس از یک واحد اقتصاد نظر گفت:” مت Salsamendi که شروع به کمک پرتو در سال 2014 و چپ مایکروسافت سال گذشته در یک مصاحبه.

میکسر هزینه عملیات. آن ارائه می شود جریان ویدئو با استفاده از یک پروتکل به نام سریعتر از نور یا FTL است که وعده با سرعت به طوری سریع است که streamers می توانید فورا پاسخ به آنچه مخاطبان در حال گفتن آنها در پیام های چت.

مایکروسافت سعی تاکتیک های مختلف برای کمک به میکسر رشد. آن موج میکسر به بازی نوار در ویندوز 10 و تحویل یک میکسر نرم افزار برای مایکروسافت ایکس باکس یکی از کنسول ساخت آن آسان برای علاقهمندان به بازی به پخش خود در جلسات بازی. آن اضافه شده پشتیبانی از بسیاری از زبان ها و توسعه یک راه برای مردم را به خرید بازی که آنها به تماشای streamers بازی.

سال گذشته مایکروسافت رفت و بیشتر اضافه کردن یک ارز مجازی به نام اون سوی خاکستر سوخته که مخاطبان می تواند خرید به صفحه نمایش پوستر در پیام های چت. آن را نیز پرداخت برجسته streamers برای پیوستن به میکسر و خندق حرکت یا کشش ناگهانی.

پس از coronavirus زده در اوایل سال جاری میکسر کسری در بازار شد بیش از حد به غلبه بر. در ماه آوریل با ادارات و مدارس بسته در سراسر ایالات متحده و بسیاری از نقاط جهان مصرف کنندگان صرف 1.5 میلیارد ساعت تماشای حرکت یا کشش ناگهانی دو برابر مقدار زمان از مدت مشابه در سال 2019 با توجه به یک گزارش از زنده-پخش نرم افزار شرکت StreamElements و Lightstream. میکسر استفاده کنید در ضمن در 37 میلیون ساعت است.

“روشن شد که این زمان برای رشد خود ما livestreaming جامعه به مقياس از اندازه گیری با دیدگاه و تجربیات ما می خواهیم برای ارائه به علاقهمندان به بازی در حال حاضر” یک سخنگوی مایکروسافت گفت: CNBC در بیانیه ای. “بنابراین ما در حال تغییر تمرکز ما برای ارائه بر اساس آن چشم انداز است.”

مایکروسافت برنامه ای برای ترویج ایکس باکس سری X کنسول و xCloud جریان خدمات انتظار می رود بعد از این سال و آن را هنوز هم ساختمان تا همه شما می توانید خوردن, ایکس باکس, بازی عبور از کسب و کار است که اخیرا به تصویب 10 میلیون مشترک است.

مایکروسافت در گذشته عمل سود کسب و کار به عنوان مهم به کلی شرکت. برای سال های مایکروسافت بینگ, موتور جستجو از دست داد اما در سال 2015 آن را سودآور است. LinkedIn که مایکروسافت به دست آورد و برای 27 میلیارد دلار در سال 2016 را از دست داده پول از طریق 2018. به عنوان شرکت بزرگترین کسب همیشه آن را نشان دهنده دراز مدت شرط است.

پرتو خرید خیلی کوچک است که عملکرد خود را انجام نمی, بسیار, اگر هر چیزی به طور کلی درآمد. که باعث می شود آن را بسیار خوش طعم تر به سرمایه گذاران از سال 2007 کسب aQuantive و 2013 خرید نوکیا دستگاه ها و خدمات کسب و کار که هزینه 6.3 میلیارد دلار و $9.5 میلیارد دلار بود. هر دو از کسانی که معاملات قابل توجهی منجر به writedowns.

در این مورد تحلیلگران می گویند مایکروسافت در حال ساخت یک محتاطانه مالی تماس بگیرید. روز پس از اعلام سازندگان: از میکسر مایکروسافت گفت: آن را خواهد دید فیزیکی آن فروشگاه در سراسر جهان. در یک توجه داشته باشید به مشتریان در جمعه براد Reback و آدم Borg از Stifel گفت: هر دو حس را.

“خالص/خالص ما معتقدیم این حرکت همراه با مایکروسافت تصمیم به ترک میکسر (e-gaming live-جریان پلت فرم) در اوایل این هفته در ادامه برای نشان دادن تعهد شرکت نسبت به تعقیب نیست پول خوب پس بد” نوشت: تحلیلگران که خرید امتیاز در انبار. آنها اضافه شده است که مایکروسافت می تواند به جای تمرکز بر “سرمایه گذاری بالاتر نسبت به فرصت های رشد.”

تماشا کنید: سونی و مایکروسافت در حال انتظار برای دیدن چه کسی پلک اول بر روی کنسول قیمت: تحلیلگر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de