مایکروسافت, Infinite لازم نیست برای ایجاد حس اگر معامله بیش از حد خوب به تصویب

ساتیا نادلا مدیر اجرایی شرکت مایکروسافت, گوش طی یک مصاحبه با دیوید روبنشتاین نشان می دهد در نیویورک در سپتامبر. 27, 2017.

کریستوفر Goodney | بلومبرگ | گتی ایماژ

مایکروسافت این است که در مذاکرات به دست آوردن Infinite.

استراتژیک این حدیث را بسیاری از حس برای مایکروسافت است که صبورانه متمرکز در شرکت نرم افزار تحت اجرایی rahmani دیده است و آن ارزش بازار بالون به بیش از 1.5 تریلیون دلار به دلیل آن است.

اما مایکروسافت کاملا باید سعی کنید برای به دست آوردن Infinite. هر شرکت با معنی برای انجام آن باید.

Infinite است بینهایت قرار است به منفجر شدن از یک ارزیابی میکند ، آن است که فقط در حال حاضر شروع به کسب درآمد از آن مخاطبان بزرگ با تبلیغات و سرپرستی هدفمند و هوشمندانه فرم کوتاه تصویری تبلیغات مناسب برای مخاطبان جوان است که پرش و یا پرداخت به چشم پوشی سنتی تلویزیون آگهی های بازرگانی. ByteDance خواهد بود فروش فقط به عنوان Infinite در مورد خود را به پرواز. متاسفانه برای این شرکت چینی مبتنی بر رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به منظور ByteDance به سمت آمریکا بخشی از کسب و کار به دلایل امنیتی.

“در حالی که ما نمی دیدگاهها شایعه یا حدس و گمان ما با اعتماد به نفس در موفقیت طولانی مدت از Infinite,” Infinite گفت: در بیانیه ای در روز جمعه. “صدها میلیون نفر از مردم به Infinite برای سرگرمی و اتصال از جمله جامعه ما از سازندگان و هنرمندان که در حال ایجاد معیشت از پلت فرم. ما انگیزه خود را عشق و شور و خلاقیت و متعهد به حفاظت از حریم خصوصی و ایمنی به عنوان ما در ادامه کار به شادی را به خانواده ها و معنی دار مشاغل به کسانی که در ایجاد پلت فرم ما.”

گاهی اوقات اگر یک دارایی است که به اندازه کافی ارزان سودمندی مهم نیست. را CNBC پدر و مادر شرکت Comcast که به دست آورد 51 درصد از NBCUniversal از جنرال الکتریک در سال 2009 بحران مالی برای شرکت-laughably کم قیمت از $13.75 میلیارد دلار است. دو سال بعد Comcast را خریداری 49% برای $16.7 میلیارد دلار است. در سال گذشته NBCUniversal ارسال شده EBITDA از $8.7 میلیارد دلار نشان می دهد قبل از همه گیر ارزیابی خوبی شمالی از 60 میلیارد دلار.

به عنوان مورگان استنلی معاون رئیس رابرت Kindler گفت: در این هفته وجود دارد آشکار هم افزایی بین محتوای تلویزیون آگهی توزیع. اما این بدان معنا نیست Comcast ساخته شده است یک اشتباه خرید NBCUniversal.

ضد مایکروسافت می تواند پیچ Infinite. آن را برخی از تاریخ botching مصرف کننده رو خریداری مانند اسکایپ و میکسر. اما به سادگی در آوردن Infinite و اجازه دادن به آن را انجام دهید آن چیزی نیست بیش از حد پیچیده است.

معلوم نیست چقدر Infinite ایالات متحده عملیات هزینه اما رویترز گزارش داد Infinite سرمایه گذاران ارزش کل کسب و کار در 50 میلیارد دلار. با توجه Facebook امروز به ارزش حدود $725 میلیارد و شواهدی وجود دارد که محبوب جهانی شبکه های اجتماعی است که می تواند کسب درآمد از تبلیغات برخی از عمده رشد امکانات.

مایکروسافت برخی از مصرف کننده-مواجهه با محصولات کنکوری و ایکس باکس. اما مهمتر از آن نبود یکی از چهار شرکت بزرگ فن آوری — اپل, آمازون, Facebook و گوگل — که فقط این هفته شهادت قبل از کنگره در مورد داشتن بیش از حد قدرت. شاید آن را باید شده اند. برای چند سال گذشته بوده است درست در کنار اپل به عنوان یکی از با ارزش ترین شرکت ها در این سیاره است.

اما اگر مایکروسافت می بیند یک پنجره برای کمک به دولت ایالات متحده امتیاز پیروزی بر چین ضد تراست ملاحظات به احتمال زیاد نمی خواهد به بازی می آیند. نادلا ممکن است با تمرکز بر کسب و کار, اما او احتمالا می داند که یک معامله خوب است هنگامی که او می بیند.

افشا: Comcast صاحب NBCUniversal پدر و مادر شرکت CNBC و CNBC.com.

تماشا کنید: مایکروسافت قابلیت Infinite کسب

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme