مایکروسافت چرخش خاموش مجازی نوجوان’ chatbot برای کاربران چینی

ساتیا نادلا مدیر اجرایی شرکت مایکروسافت, حرکات, به عنوان او صحبت می کند در طول یک بلومبرگ رویداد در روز افتتاحیه مجمع جهانی اقتصاد (WEF) در داووس سوئیس در روز سه شنبه, ژان. 21, 2020.

سیمون داوسون | بلومبرگ | گتی ایماژ

مایکروسافت دیگر نمی خواهد پدر و مادر دوستانه مجازی chatbot برای کاربران چینی. این شرکت در حال چرخش خاموش تکنولوژی شناخته شده به عنوان Xiaoice یا Xiaobing به یک جدید مستقل شرکت.

این حرکت بیشتر hones مایکروسافت تمرکز بر کسب و کار تجاری به جای مصرف کنندگان است. در سال های اخیر مایکروسافت را ترک کرده است چندین بازار هدف مصرف کنندگان از جمله کتاب های الکترونیکی, موسیقی, جریان, تناسب اندام, wearables و گوشی های هوشمند است.

Xiaoice موجود شد در سال 2014 پس از مدت ساتیا نادلا جایگزین استیو بالمر مایکروسافت به عنوان مدیر عامل شرکت. این تکنولوژی با استفاده از هوش مصنوعی به نگه دارید تا پایان خود را از مجازی چت و گفتگو و به طور کلی در شخصیت یک نوجوان.

“گاهی شیرین گاهی لودگی و همیشه خیابانی این مجازی نوجوان خود نظرات و صبورانه عمل می کند شبیه هیچ دیگر ربات” مایکروسافت توضیح داد که در یک سال 2018 پست وبلاگ. “او نمی سعی کنید برای پاسخ به هر سوال مطرح شده توسط کاربر. و او را میلی به پیروی از دستورات. به جای صحبت های او با او اغلب ستایش کاربران فلفلی با کنایه امیز, اظهارات, جوک همدلانه مشاوره در زندگی و عشق و چند کلمه ساده از تشویق.”

Xiaoice آموزش دیده بود بر روی داده که مایکروسافت برداشت از کاربران اینترنت از طریق موتور جستجو بینگ و آثار متعدد دیگر خدمات چت از جمله Weibo.

اما مقامات چینی نیست و همیشه در آن نگاه مهربانی. این سرویس تا به حال شده است بنا به گزارش ممنوع سه بار از Tencent را WeChat برای مشخص دلایل مربوط به نگرانی های حریم خصوصی و سیاسی محتوا.

این نهاد جدید را حفظ خواهد کرد در خدمت کاربران موجود در حالی که همچنین به دنبال آوردن این تکنولوژی به شرکت های دیگر در چین و ژاپن و اندونزی و با توجه به زبان چینی اعلام ارسال شده در QQ در روز یکشنبه. مایکروسافت را نگه علاقه به سرمایه گذاری در شرکت های جدید با توجه به اعلام. مدیر کل Xiaoice در مایکروسافت, دی Li خواهد شد مدیر عامل جدید شرکت.

این chatbot تا به حال 660 میلیون کاربر را با توجه به روز یکشنبه اعلام خواهد شد. افرادی که با استفاده از آن گفته مایکروسافت است که آنها بیشتر احساس مثبت و حمایت عاطفی با توجه به یک سال 2018 علمی کاغذ.

Xiaoice برنده پذیرش گرمتر از صورتش انگلیسی-زبان chatbot که مایکروسافت راه اندازی در توییتر در سال 2016. کاربران مخرب به سرعت متوجه آنها می تواند خیاط چگونه آنها را در تعامل با صورتش به دستکاری آن به ارائه offenseive پاسخ.

مایکروسافت همچنان به کار با کورتانا دستیار مجازی است که در دسترس در دستگاه های تلفن همراه و در ویندوز 10.

تماشا کنید: گزینه های معامله گران دیدن پتانسیل صعودی در مایکروسافت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر