خط کارگران کار بر روی شاسی کامل-حجم کلی موتور وانت کامیون در فلینت کارخانه مونتاژ در 12 ژوئن 2019 در فلینت میشیگان.

جف KOWALSKY / خبرگزاری فرانسه / گتی ایماژ

با واشنگتن اجازه تریلیون دلار در کمک های اقتصادی برای هزاران نفر از شرکت ها اعم از کسب و کارهای کوچک به بزرگترین خطوط هوایی برخی در کاپیتول هیل اعتقاد دارم که آن زمان برای کمک به صنعت خودرو است.

یک گروه دو حزبی از قانونگذاران led توسط مظنونان حمله به دانشگاه میشیگان دبی Dingell یک دموکرات و فرد آپتون یک جمهوری خواه است فشار ایالات متحده در کاخ رهبران شامل آمریکا صنعت خودرو در دور بعدی محرک هزینه با توجه به یک کپی از نامه ای به مجلس نانسی پلوسی و رهبر جمهوریخواهان کوین مک کارتی.

“پیش بینی های اقتصادی خرید اینترنتی برای صنعت قبر” می خواند نامه ای نیز امضا شده توسط هفت نفر دیگر از قانونگذاران میشیگان و اوهایو تنسی تگزاس و آلاباما تمام کشورهای بزرگ تولید خودرو از گیاهان است. این گروه در گردش است این نامه که به دست آمده توسط CNBC, برای از خواب بیدار شدن پشتیبانی بیشتر قبل از ارسال به مجلس رهبری است. “مارس بدترین ماه در چند دهه برای خرید و فروش ماشین. شرکت های اجاره خودرو مبارزه در آستانه بسته شدن برای همیشه لطفا برای. بسیاری از کسب و کار در صنعت به صورت یک بحران پول نقد حتی به عنوان آنها آماده به سطح شیب دار به بالا.”

ایالات متحده فروش خودرو تخمین زده می شود به سقوط به میزان 30% در این سال آنها گفت. در مارس سرعت فروش خودرو کاهش یافت و به 8.6 میلیون دستگاه خودرو به عنوان آمریکای شمالی خودکار گیاهان باقی مانده بسته برای بسیاری از ماه گذشته با توجه به تحقیقات شرکت AutoData که آهنگ های صنعت فروش. که با سرعت از فروش پایین است 48 درصد از 2019 زمانی که صنعت فروش در صدر 17 میلیون خودرو برای چهارمین سال متوالی.

“نقدینگی چالش برانگیز است به خصوص برای تولید کنندگان و از آن خواهد شد لازم به منظور حمایت از تقاضا برای برخی از زمان برای اطمینان از بهبود معنی داری” می خواند این نامه است. “در برخی از احترام چالش های این صنعت صورت بیش از کسانی که از سال 2008 بحران مالی.”

در حالی که کنگره اختصاص 50 میلیارد دلار برای صنعت هواپیمایی آن را تا حد زیادی اجتناب چیدن دیگر صنایع خاص که باید دریافت فدرال کمک برای جبران تاثیر coronavirus.

این بیماری همه گیر است و هزینه های خودروسازان و تامین کنندگان میلیاردها دلار اما این صنعت نشده است و آمار به عنوان سخت به عنوان شرکت های هواپیمایی است و در آستانه سقوط است که به احتمال زیاد بسیاری در کاپیتول هیل مردد به ثبت نام در تصویب کمک مالی یا وام به طور خاص برای خودروسازان.

یکی از گزینه برخی از آنها شناور است و یک نسخه به روز شده از “پول نقد برای clunkers” یک برنامه فدرال است که به تحریک و فروش خودرو در آخرین رکود اقتصادی در سال 2009. برای پول, clunkers ارائه شده 3 میلیارد دلار مشوق برای آمریکایی ها به طوری که آنها خواهد تجارت در کمتر سوخت مدل های زیبا برای آنهایی که جدیدتر است. آن منجر به 13 درصد افزایش فروش خودرو جدید در تابستان 2009. آن را بسیار مهم به یک صنعت است که تنها به فروش 10.4 میلیون وسایل نقلیه که پایین ترین فروش سالانه نرخ از سال 1982.

فورد از دست داد $632 میلیون نفر در طول سه ماهه اول و پیش بینی آن را از دست دادن بیش از 5 میلیارد دلار در طول سه ماهه دوم زمانی که اثرات کامل از خاموش شدن ناگهانی و coronavirus هزینه های برگزاری این خودروساز هفته گذشته گفت.

این Covid-19 شیوع قطع عمیقا به جنرال موتورز عملکرد در طول سه ماهه اول هزینه بزرگترین خودروساز آمریکا $1.4 میلیارد دلار قبل از مالیات شرکت گفت.

هر چند که موفق به اضافه کردن یک سود کوچک آن گفت: در سه ماهه دوم خواهد بود به مراتب دردناک تر است. مدیر عامل مری بارا گفت: او در مورد علاقه هر چیزی از واشنگتن که جلب مصرف کنندگان به خرید اتومبیل های بیشتر.

“من فکر می کنم که هر چیزی که باعث تحریک تقاضا در این روز های اولیه که ساده است و می رود به طور مستقیم به مشتری کسانی که خرید خودرو, من فکر می کنم که در حال رفتن برای کمک به مردم بازگشت به بازار,” او گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی با تحلیلگران.

— CNBC Meghan Reeder کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی