گرچن Whitmer فرماندار میشیگان.

لایحه Pugliano | گتی ایماژ

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer اجازه خواهد داد که دولت تولید خودرو از گیاهان که بیشتر آن شده اند توقیف از ماه مارس با توجه به کروناویروس همه گیر, برای بازگشایی آغاز و تا روز دوشنبه.

بازه زمانی باعث می شود این امکان را برای خودرو تامین کنندگان به آغاز بازگشایی گیاهان جلوتر از جنرال موتورز و فیات کرایسلر که هر دو باید عمده عملیات تولید در دولت راه اندازی مجدد خود را بزرگ مجمع گیاهان در دولت در 18 مه. فورد موتور است اعلام کرد قصد دارد برای راه اندازی مجدد آن گیاهان; آن کاهش یافته است به نظر پنج شنبه.

“این رفتن به یک مرحله به مرحله در re-تعامل” Whitmer گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه با استناد به صنعت خودرو بسیار مهم است برای بازگشایی دولت در اقتصاد است.

Whitmer گفت: خودروسازان دیترویت آمده اند به یک توافق با ایران خودرو اتحادیه کارگران به راه اندازی مجدد تولید در 25 درصد ظرفیت است. خودروسازان در حال انتظار برای انجام کار پیش تولید در گیاهان مجلس در هفته آینده است.

Whitmer کشیده شده خشم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چندین بار در طول coronavirus همه گیر از جمله یک صدای جیر جیر که به نام “آزادی میشیگان!” ” پس از اعتراض در میشیگان ایالت بیش از Whitmer اقامت-در-خانه سفارشات.

تحت Whitmer را, کاهش, در, ساخت, امکانات باید اتخاذ برخی اقدامات ایمنی و پروتکل در تلاش برای کاهش گسترش این بیماری است. آنها عبارتند از درجه حرارت نمایش فیلم اختصاص داده شده به نقاط ورود و Covid-19 آموزش و پرورش, برنامه های, در میان چیزهای دیگر.

“با این پروتکل های ایمنی ما احساس می کنیم که ما می توانیم دوباره شرکت” Whitmer گفت.

همه روش های که خودروسازان دیترویت در حال حاضر مشخص شده برای بازگشایی گیاهان خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی