مایکل فلین وکیل انفجار قاضی منصوب وکیل که مخالف رد پرونده جنایی

مایکل فلین سابق آمریکا و مشاور امنیت ملی, خروجی دادگاه فدرال در واشنگتن دی سی در دوشنبه 24 ژوئن 2019.

اندرو Harrer | بلومبرگ | گتی ایماژ

مایکل فلین وکلای متهم یک قاضی فدرال روز شنبه از ریختن “هر ظاهر بی طرفی” در پرونده جنایی علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی.

که ادعا شده بود در پاسخ به قاضی انتصاب یک وکیل به مخالفت با وزارت دادگستری, درخواست برای اخراج این مورد.

فلین وکلا نیز گفت که قاضی منصوب جان Gleeson, “درگیر در یک آشکار شخصی و حزبی حمله” هنگامی که او استدلال کرد که وزارت دادگستری مرتکب “ناخالص سوء استفاده از دادستانی قدرت” در به دنبال رها کردن این مورد.

این “محض ریا” از Gleeson را “زشت استدلال” در برابر DOJ “خیره کننده است” فلین وکلا نوشت: در یک پرونده در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در واشنگتن ،

قاضی مورچه سالیوان منصوب کرده بود Gleeson که خود سابق قاضی فدرال به استدلال حقوقی مخالفت با درخواست وزارت دادگستری و فلین به اخراج این مورد.

سالیوان همچنین خواسته Gleeson به توصیه او در مورد اینکه آیا فلین برگزار می شود باید در کیفری اهانت به دادگاه برای شهادت دروغ برای دو بار شفاعت گناه به دروغ به اف بی آی در مورد صحبت های او با سابق سفیر روسیه در هفته قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح. او پس از به دنبال برداشت خود را از گناه درخواست.

پس از Gleeson منصوب شد, Flynn وکلا خواسته یک دادگاه تجدید نظر فدرال به زور سالیوان برای رها کردن پرونده و جایگزین کردن او با دیگر قاضی برای هر اضافی رسیدگی است.

یک پانل از قضات در ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر در واشنگتن هفته گذشته شنیده استدلال از وکلا برای فلین سالیوان و وزارت دادگستری. دادگاه تجدید نظر هنوز به قانون است .

فلین وکلا استدلال خود را در پر کردن چهار شنبه که سالیوان به حال هیچ قدرت قانونی برای تعیین Gleeson و که او باید کمک مالی درخواست برای رد این اتهام جنایی علیه ستوان بازنشسته ارتش.

“این دادگاه بیش از حد قدرت خود در قانون اساسی” با انتصاب Gleeson آنها نوشت.

“این انگیزه های سیاسی تلاش برای از بین بردن ژنرال فلین شده و آسیب رساندن به قانون یکپارچگی محترم نهاد از دولت, و در حال حاضر ساختار قانون اساسی ما” وکلای نوشت.

“این غیر قانونی خشم باید متوقف کن.”

این در حال توسعه است ، لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme