پرستاران کار در یک درایو از طریق آزمایش سایت برای بیماری کروناویروس (COVID-19) در ساحل شمالی بیمارستان دانشگاه در منهست, نیویورک, ایالات متحده, مه 6 سال 2020 است.

برندان McDermid | ایسنا

ایالات متحده داروسازی مرک روز سه شنبه گفت: این طرح به کار در کنار IAVI, غیر انتفاعی, سازمان پژوهش های علمی به منظور توسعه بالقوه واکسن در برابر coronavirus.

این می آید به عنوان داروسازان مکث دیگر آزمایش های بالینی و تقلا برای پیدا کردن پادزهر برای Covid-19 که آلوده به بیش از 5.5 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 346,000.

اکثر کارشناسان معتقدند که این می تواند بین 12 تا 18 ماه به صورت امن-برای-استفاده از واکسن به نورد به بازار است. و حتی اگر یک واکسن موثر در دسترس می شود بسیاری هشدار داده اند قابل چالش های لجستیکی در سراسر توزیع دوز به اندازه کافی برای جمعیت جهانی است.

در بیانیه منتشر شده در پنج شنبه, Merck و IAVI توضیح داد که خود را کانديد واکسن برای coronavirus خواهد با استفاده از نوترکیب ویروس vesicular (rVSV) فن آوری است که پایه و اساس آن ابولا زئیر واکسن ویروس — که اولین rVSV واکسن تایید شده برای استفاده در انسان است.

ابولا زئیر یکی از شش گونه های شناخته شده در جنس ابولا ویروس حاد بیماری جدی است که اغلب منجر به مرگ اگر درمان نشده است. این ویروس باعث شیوع فعلی در جمهوری دموکراتیک کنگو و در سال 2014 تا 2016 غرب آفریقا شیوع متعلق به ابولا زئیر ویروس, گونه, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

طراحی و مهندسی توسط IAVI دانشمندان در بروکلین نیویورک واکسن نامزد برای Covid-19 در حال حاضر در حال بالینی توسعه است. مطالعات بالینی در حال انتظار برای شروع بعد از آن در سال.

اگر تایید مرک گفت: هر دو سازمان را با هم کار کنند برای توسعه واکسن و “آن را در دسترس و مقرون به صرفه” در سراسر جهان است.

سهام مرک بودند تا حدود 3% در قبل از بازار می پردازد.

ماه گذشته که مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: این مهم است که زمانی که یک واکسن آماده, آن می تواند فضاي توزیع شده در سراسر جهان است.

“باید وجود داشته باشد یک تقسیم بین haves and the have-nots” او تاکید کرد.

‘عملیات پیچ و تاب سرعت’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است ابراز جاه طلبی برای یک واکسن به توسعه و توزیع تا پایان سال 2020 در یک پروژه به نام “عملیات با سرعت پیچ و تاب.”

اما کارشناسان پزشکی از جمله دکتر Anthony Fauci دولت ایالات متحده را بالا بیماری های عفونی متخصص باید شک و تردید در مغلوب ساختن پیشی جستن هدف ابراز شک و تردید در طول بازه زمانی.

دکتر مارک فینبرگ, IAVI رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت گفت: rVSV مبتنی بر واکسن استراتژی به نمایندگی از “امیدوار کننده رویکرد به مبارزه با رمان coronavirus بیماری همه گیر.”

مرک و IAVI گفت: rVSV واکسن پلت فرم با استفاده از حدت سویه از ویروس vesicular مشترک حیوانی ویروس است که اصلاح شده است برای بیان پروتئین است که باعث تحریک پاسخ ایمنی.

طرح آنها ادامه به “اهرم تجربه” به دست آورد با استفاده از این پلت فرم در توسعه مرک rVSV مبتنی بر واکسن ابولا زئیر.

به طور جداگانه مرک گفت که قصد دارد برای به دست آوردن خصوصی برگزار شد Themis یک شرکت متمرکز بر واکسن و ایمنی-مدولاسیون درمان برای بیماری های عفونی و سرطان است.

تحت شرایط توافق مرک گفت: در بیانیه ای که از طریق شرکت تابعه آن خواهد دست آوردن سهام از Themis برای نامعلومی پول نقد پرداخت.

پس از اتمام معامله Themis پس از آن تبدیل به یک تماما متعلق به شرکت تابعه از شرکت مرک.

—CNBC چوپان تیلور کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی