دانشمندان و مقامات بهداشتی ممکن است پیدا کردن یک واکسن است که موثر در جلوگیری از Covid-19 پایان سال جاری “اگر ما خوش شانس” میلیاردر و نیکوکار و سابق tech اجرایی ملیندا گیتس گفت CNBC در روز سه شنبه.

تولید یک واکسن قابل استفاده است و یک فرآیند طولانی است که نیاز به مطالعه گسترده قابل دوام واکسن نامزدها گیتس گفت CNBC سارا ایسن طی مصاحبه ای است که پخش “بسته شدن بل.”

“سپس برای اطمینان از اینکه هنگامی که ما آن را در بدن ما آن را نمی جاوا ایجاد آسیب بیشتری گفت:” دروازه روسای بنیاد بیل و ملیندا گیتس که اهدا کرده است $100 میلیون نفر به کروناویروس واکسن و درمان تلاش. “بنابراین ما ممکن است به یکی از این نامزدها اگر خوش شانس باشیم در پایان سال است.”

حتی اگر دانشمندان انجام پیدا کردن واکسن در زمان ثبت آنها هنوز هم نیاز به ایجاد میلیون ها نفر و در نهایت میلیارد دوز از این واکسن برای عموم گیتس گفت. وجود دارد بیش از 7.6 میلیارد نفر در جهان و برخی از این واکسن در حال توسعه نیاز به بیش از یک دوز.

“ما هرگز به عنوان یک جهان ساخته شده یک واکسن این نوع قبل و نه در این مقیاس همیشه قبل از. پس این است که نه سریع و نه سویفت, روند,” او گفت:.

وجود دارد هیچ درمان اثبات شده برای Covid-19 و آمریکا مقامات بهداشت بارها و بارها گفت: تولید واکسن را از یک سال تا 18 ماه در اولین. بیش از 100 واکسن در حال توسعه در سطح جهان به عنوان از آوریل 30, با توجه به سازمان بهداشت جهانی با حداقل هشت واکسن نامزدها در حال حاضر در آزمایشات انسانی. بهداشت جهانی کارشناسان می گویند تنها بخشی از این واکسن به احتمال زیاد موفق خواهد بود.

دروازه نظرات آمده ساعت پس از کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci گفت: اعضای کنگره که او خوشبین است دانشمندان قادر خواهد بود برای پیدا کردن یک عملی کانديد واکسن اما همچنین هشدار داد که “هیچ تضمینی وجود ندارد که این واکسن است که در واقع رفتن به موثر باشد.”

“شما می توانید همه چیز شما فکر می کنم که در جای خود و شما نمی وادار نوع پاسخ ایمنی که تبدیل به محافظ و محافظ محافظ” Fauci گفت: واکسن در طول یک جلسه با مجلس سنا کمیته بهداشت و درمان, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی.

او ادامه داد: “بنابراین یکی از مجهولات است آن موثر باشد ؟ با توجه به راه پاسخ بدن به ویروس ها از این نوع من با احتیاط خوش بینانه است که ما را با یکی از نامزدهای دریافت یک اثر سیگنال.”

یکی دیگر از نگرانی در میان اپیدیولوژی, Fauci گفت این است که واکسن نتیجه معکوس و تقویت virus.

شده اند وجود دارد حداقل دو واکسن در گذشته که تولید “کمتر از حد مطلوب پاسخ,” او گفت:. “و هنگامی که فرد در معرض آنها در واقع افزایش پاتوژنز این بیماری است که همیشه نگران کننده است. بنابراین ما می خواهیم به مطمئن شوید که اتفاق نمی افتد. کسانی هستند که دو مجهول.”

گیتس گفت او پس “نزدیک” پیشرفت از Moderna, Johnson & Johnson و دانشگاه آکسفورد که هر یک از تولید بالقوه واکسن برای مبارزه با کروناویروس. این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 1.3 میلیون نفر در ایالات متحده با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

ماه گذشته محققان آکسفورد گفت: آنها امیدوار واکسن در دسترس خواهد بود در ماه سپتامبر و حتی قبل از محاکمه و اثبات آن موفق است.

“وجود دارد برخی از نشانه های خوبی از نور و امید” گیتس گفت. “اما همه ما باید به یاد داشته باشید به عنوان یک آمریکایی وجود دارد که شما می دانید این است که یک فرایند است.”

جزئیات CNBC به روز رسانی زنده برای دیدن آخرین اخبار در Covid-19 شیوع.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی