دیدار با اولین زن نیروی هوایی آب و هوا تیم نظارت بعدی SpaceX راه اندازی

نیروی هوایی را 45 فضایی بال اول همه زن آب و هوا تیم (از چپ به راست): ملودی عاشق هانا Mulcahey, Arlena موسی ، امیلی گور Jessica Williams, سروان. نانسی زیمرمن.

نیروی هوایی

SpaceX تبدیل شده است شناخته شده برای پیشگام جدید اولین ها برای صنعت فضایی اما زمانی که موشک های شرکت خود را راه اندازی ماموریت بعدی این خواهد بود که نیروی هوایی ایالات متحده است آب و هوا پیش بینی تیم است که باعث می شود تاریخ.

برای اولین بار تمام شش نفر از اعضای 45 فضایی در بال راه اندازی آب و هوا تیم هستند. نیروی هوایی تیم ساخته شده است که مهم تصمیم گیری برای صدها نفر از راه اندازی موشک همیشه با حداقل یک مرد در میان صفوف خود را. اما برای آینده SpaceX, راه اندازی, برنامه ریزی برای شنبه صبح این شش زنان تصمیم می گیرید اگر هوا روشن است: عمده امیلی گور کاپیتان نانسی زیمرمن, Airman کلاس اول هانا Mulcahey, Arlena موسی, ملودی عشق می ورزم و جسیکا ویلیامز.

“آن عهد تا چه حد ما آمده ایم در صنعت فضا و نیروی هوایی” زیمرمن 45 فضایی بال راه اندازی آب و هوا, مدیر, CNBC گفت. “به دنبال بازگشت به 50s و 60s بود که 100% مرد … سپس به آرامی اما مطمئنا ما و شروع به معرفی زنان بیشتر به فضای صنعت است.”

45 فضایی بال راه اندازی آب و هوا مدیر سروان. نانسی زیمرمن.

نیروی هوایی

سفر به این نقطه شده است متفاوت برای هر یک از اعضای تیم اما تمام شش تاکید کرد که آنها امید آن می تواند به عنوان یک منبع الهام برای زنان دیگر است. موسی 45 فضایی بال سرب راه اندازی آب و هوا افسر گفت که به خصوص “به عنوان یک فرد از رنگ وجود دارد بسیاری از مفاهیم preconceived در مورد که شما و آنچه شما می توانید انجام دهید و آنچه که شما قادر به.”

“اغلب به عنوان یک زن و به عنوان یک فرد از رنگ شما باید به کار کمی سخت تر به آنها را نشان می دهد که شما می توانید ایستاده پا به پا با هر کس دیگری” موسی گفت.

45 فضایی بال سرب راه اندازی آب و هوا افسر Arlena موسی.

نیروی هوایی

این گروه از زنان به کار انتقادی در حمایت از راه اندازی موشک به عنوان آنها تصمیم می گیرند که اغلب فرار آب و هوا در نزدیکی فلوریدا “Space Coast” روشن است برای شروع. علاوه بر اینکه دانشمندان تمام شش زنان باید درک روشنی از هزاران متفاوت آب و ترکیبات است که می تواند “اسکراب” راه اندازی شده است. اسکراب این است که چگونه این صنعت توصیف یک “هیچ” تماس است که به تعویق انداختن راه اندازی شده است.

“بخش مورد علاقه من صادقانه است که وجود دارد مقدار زیادی از آب و هوا در رفتن” 45 راه اندازی آب و هوا فرمانده گور گفت: CNBC. “سپس آن را مشغول راه اندازی و ما را وادار به ایجاد یک تماس از یک ‘هیچ’ به ‘برو’ status. آن را شلوغ و لحظه ای شدید مثل این واقعا طولانی با حداکثر سرعت دویدن است که ما همه با هم انجام و همه ما همگام و آن را فقط احساس می کند مانند شما در حال صرفه جویی در جهان است.”

45 فضایی بال راه اندازی آب و هوا فرمانده مسلح ، امیلی گور.

CNBC / مایکل Sheetz

گور نظارت بر آب و هوا تیم بازیگری به عنوان یک رابط بین آنها و ارشد نیروی هوایی رهبری در طول این ماموریت است. زیمرمن توضیح داد که آب و هوا تیم دو برابر ماموریت حمایت از عملیات بر روی زمین با برقراری ارتباط چگونه آب و هوا می تواند آسیب دارایی ها و سپس ارائه پشتیبانی لجستیکی “را از طریق تمام مراحل راه اندازی,” او گفت:. که شامل سه وسیع مراحل که 45 فضایی بال طبقه بندی به عنوان نسل اعدام و بازیابی.

“ما با ارائه پشتیبانی آب و هوا برای [SpaceX] بارج به بیرون رفتن و بهبود آن موشک قطعات” زیمرمن گفت.

در فرود فالکون 9 موشک تقویت کننده از SpaceX نسخه ی نمایشی-2 crewed ماموریت بازگشت به بندر کاناورال در فلوریدا.

SpaceX

45 فضا بال مستقر در پاتریک پایگاه نیروی هوایی در فلوریدا و مدیریت محدوده شرقی: تعیین ایالات متحده آمریکا موشک دامنه برای راه اندازی از هر ناسا در مرکز فضایی کندی یا کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه. آب و هوا است که یک معامله بزرگ برای اسرائیل و منطقه شناخته شده است به عنوان رعد و برق پایتخت جهان, ساخت 45 فضایی بال کار به خصوص دشوار است.

“حدود 50 درصد از تمام مالش با توجه به آب و هوا” زیمرمن گفت.

تاثیر آب و هوا بر 416 راه اندازی بیش از بیش از 30 سال است.

CNBC / مایکل Sheetz

در حالی که آب و هوا تیم مسائل پیش بینی و نظارت بر شرایط روز در پیش از راه اندازی یک اسکراب می تواند اتفاق می افتد در لحظات پایانی شمارش معکوس برای بلند کردن. قبرها اشاره کرد که برای اخیر SpaceX crewed راه اندازی 45 فضایی بال می تواند یک “هیچ” تماس با توجه به تغییر در آب و هوا به عنوان اواخر به عنوان پنج ثانیه قبل از راه اندازی.

“ما همه دانشمندان و بسیاری از اوقات به منظور به دست آوردن همه در صحنه روشن و قانع [درباره آب و هوا,] آن معنی است که ما با داشتن مقدار زیادی از بحث علمی در مورد که در آن ما هستند و ما چگونه فکر می کنم در مورد آنچه که ما شاهد هستیم در شرایط مختلف آب و هوا” موسی گفت.

ویلیامز که در خدمت به عنوان 45 فضایی بال را راه اندازی رادار آب و هوا افسر توضیح داد که او نقش مستلزم بررسی از طریق رادار اسکن از آسمانی.

“ما در حال حفر به هر اسکن در هر سه دقیقه و به دنبال چه حد هر ابر لبه است که از مسیر پرواز و چگونه قد بلند هر ابر است و چگونه ضخیم که ابر است که به بررسی آب و هوا های مختلف راه اندازی مرتکب معیارهای” ویلیامز گفت.

راه اندازی مرتکب معیار است که اساسا مجموعه ای از 10 آب و هوا قوانین نیروی هوایی قبل از تاسیس برای تعیین اینکه آیا آن را بی خطر است برای یک موشک به فضا پرتاب شد.

راه اندازی آب و هوا قوانین تعیین شده توسط نیروی هوایی آمریکا و شرکت عامل موشک.

CNBC / مایکل Sheetz

10 راه اندازی آب و هوا قوانین تعیین شده توسط نیروی هوایی ایالات متحده را 45 فضایی بال.

CNBC / مایکل Sheetz

موسی پس از آن ارتباط بین آب و اسکادران های نیروی هوایی را راه اندازی تیم و SpaceX راه اندازی تیم های “رله تمام آب و هوا گیری است که ما را,” او گفت:.

یک لحظه تاریخی

45 فضایی بال تیم در آب و مرکز کنترل.

نیروی هوایی

تا تا 2018 45 فضایی بال آب و هوا اسکادران تا به حال تنها یک زن غیرنظامی راه اندازی افسر اشاره کرد عاشق این تیم را شناسایی راه اندازی آب و افسر. که تغییر زمانی که برخی از افسران چپ و واحد گسترش یافت به طوری که در حال حاضر شش زنان و نه مردان در این تیم است.

“هر دختر بچه ای است که به دنبال به ما, من می خواهم به شما را تشویق به دنبال ریاضی و علوم و خجالتی نیست و دور از آن است. وجود دارد بسیاری از کلیشه وجود دارد که زنان نه به عنوان خوب در ریاضی و علوم و آنها فقط درست نیست” Lovin گفت. “من مشتاقانه منتظر به داشتن به جشن زمانی که ما در یک زن راه اندازی تیم به دلیل این بدان معناست که آن تبدیل شده است به طوری عادی … و ما در حال مبارزه با یک نبرد دشوار تر است.”

زیمرمن اشاره کرد که در سال گذشته دیدم ناسا کامل اولین زن فضا پیاده روی و برجسته است که برخی از بزرگترین فضا در حال حاضر شرکت های سرب توسط زنان است. او امیدوار است که در ادامه برای الهام بخشیدن به زنان به کار در زمینه هایی مانند مهندسی یا علوم است.

“اگر وجود دارد هر گونه شک در قلب و ذهن خود را, اما شما باید چیزی است که شما می خواهید برای انجام هر چه [آن را] در درون بنیادی در زمینه شغلی فقط رفتن به آن را انجام دهد,” زیمرمن گفت.

شش زنان در این تیم هستند “تمام آب و هوا حرفهایها” موسی گفت: “بسیاری از ما فضا حرفهایها نیز هست.”

“رضایت از دانستن است که شما کمک به راه اندازی یک موشک عالی است” موسی گفت که فضا و آب و هوا “دست در دست” برای او “می خواستم به یک هواشناس در مریخ است که یک کار است که وجود دارد هنوز رتبهدهی نشده است.”

ویلیامز گفت که او بیش از حد بود “فضا nerd به عنوان یک بچه” که مایل به یک فضانورد قبل از او یک هواشناس. عدم وجود زنان در زمینه شغلی آن را دشوار ساخته شده در زمان گفته او “واقعا تا به حال به کار سخت برای اثبات خودم.”

“من در کار قبلی من تنها زن در یک گروه 100 در علوم و مهندسی در شاخه” ویلیامز گفت. “من در ابتدا با توجه به برخی از مواضع که دیگر تازه واردان در ابتدا داده شده است.”

اما او فشرده حتی پرواز به طوفان با مشهور ملی اقیانوسی و جوی دولت “طوفان شکارچیان” برای شش سال.

“این هیجان انگیز بود و عجله آدرنالین بسیار بالا بود و” ویلیامز گفت. “من امیدوارم که من ممکن است روزی به پرواز در بالا به اندازه کافی در یک موشک قادر به دیدن انحنای زمین خودم.”

SpaceX با هدف قرار دادن شنبه در 5:21 p. m. EDT برای راه اندازی نهم آن دسته از Starlink اینترنت ماهواره. این ماموریت حمل 58 شرکت Starlink ماهواره و همچنین 3 تصاویر ماهواره برای سیاره است.

یک SpaceX Falcon 9 rocket حاوی 60 Starlink ماهواره غرفه این شرکت گفتوگو در فلوریدا.

SpaceX

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme