آرام موسسان مایکل اکتون اسمیت و الکس تو

منبع: آرام

Kaiser Permanente در تلاش است تا به آن 12.4 میلیون عضو کمی آرامش.

شروع روز سه شنبه با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی است که اجازه می دهد بیماران به دانلود آرامش میانجیگری برنامه به صورت رایگان به عنوان بخشی از یک راه برای کمک به مشتریان در مدیریت اضطراب آنها به عنوان مقابله با عواقب بیماری همه گیر کوروناویروس. آرام ترین-محبوب بهداشت و تناسب اندام برنامه در گوگل طراحی دستگاه ها و ردیف 2 بر روی آی فون با توجه به برنامه آنی. پرداخت اشتراک به طور معمول هزینه 70 دلار در سال است.

قیصر فراهم می کند که اعضای آن ترکیبی از مراقبت های پزشکی و بیمه گفت که پایه و اساس آن به تازگی زد یک نظرسنجی از بزرگسالان و در بر داشت که اکثر گزارش سلامت مسائل مربوط به Covid-19 “در نتیجه مشکلات خواب و یا غذا خوردن یا افزایش مصرف الکل و یا مواد مخدر.” در مارس قیصر شروع به ارائه دسترسی رایگان به myStrength برنامه که شامل مدیتیشن برنامه برای مدیریت استرس و افسردگی و راه هایی برای تنظیم و پیگیری اهداف.

آرام بود و شاهد رشد فزاینده و حتی قبل از coronavirus مجبور آمریکایی به پناهگاه در محل و منجر به بالا رفتن سرسام آور بیکاری است. سان فرانسیسکو-بر اساس راه اندازی شد و با ارزش توسط سرمایه گذاران در سال گذشته در حدود 1 میلیارد دلار و دو سال پس از اینکه نام برنامه اپل از سال در سال 2017. برنامه دانلود شده است بیش از 80 میلیون بار.

در حال حاضر آن را به یک مجموعه جدید از کاربران که در حال شمارش را بر روی این سرویس برای مراقبه برای تلفن های موبایل و شیوه های به عنوان به خوبی به عنوان خواب داستان از صدای افرادی مانند بازیگر Matthew McConaughey.

آرام نیست و به تنهایی در بازار است. رقیب Headspace اعلام کرد یک معامله در ماه گذشته با رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو به ارائه “رایگان مدیتیشن و تمرکز حواس, محتوا برای همه نیویورکی به عنوان یک روان منابع سلامت برای ساکنان مقابله با بی سابقه بحران بهداشت عمومی در مواجهه با دولت و ملت” با توجه به بیانیه ای در زمان.

دکتر دان مردخای, یک روانپزشک و قیصر را رهبر ملی سلامت روان و تندرستی گفت: این بیمارستان که در عمل در مناطق هشتگانه سراسر کشور شده است و با استفاده از آرامش برای حدود دو سال در یک محیط بالینی برای کمک به بیماران. در حال حاضر آن را گسترش خدمات به تمام اعضای خود را که فقط نیاز به ثبت نام برای آن در قیصر وب سایت و سپس می توانید برنامه را دانلود کنید بدون هیچ هزینه.

“Anecdotally بیماران ما با اشاره به آرامش واقعا آن را دوست دارم” دکتر مردخای گفت: در مصاحبه. “ما شده است بسیار علاقه مند به پتانسیل دیجیتال با استفاده از نرم افزار و ما در حال صحبت کردن در برنامه های با کیفیت بالا و ببینید که چگونه آن می تواند ساخته شده به یک سیستم درمان مانند ماست.”

نه قیصر و نه آرام خواهد افشای شرایط معامله.

تماشا کنید: چگونه از راه دور مشغول به کار است تأثیر بهره وری و سلامت روان ما

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی