باب Bakish مدیر عامل Viacom

اسکات Mlyn | CNBC

به عنوان شبکه های تلویزیونی شروع به اجرا از محتوا به هوا و تبلیغ تساوی مانند ورزش زنده, مطرح, این شرکت ها هشدار در مورد تبلیغات شدید کاهش جلوتر است.

در روزهای اخیر شرکت از جمله ABC و ESPN پدر و مادر Disney, Fox Corp., AMC, شبکه های NBCUniversal پدر و مادر Comcast ViacomCBS و کشف سود گزارش شده است که نشان داد چگونه تلویزیون است روند به عنوان تبلیغ کشیدن صرف و یا به تعویق انداختن مبارزات تا بعد از آن در سال.

با بسیاری از مصرف کنندگان گیر در خانه تلویزیون بینندگان است تا تلویزیون سنتی است که انتظار می رود به اضافه کردن 8.3 میلیون متحده بینندگان این سال اولین بار بینندگان شاهد رشد مثبت پس 2011, eMarketer گفت: در پیش بینی جدید این هفته.

اما فقط با تبلیغات آنلاین, افزایش تعامل نیست equaling نشانه.

“در زمانی که مقدار زیادی و تعداد زیادی از شرکت ها در حال کاهش آگهی خود را بودجه و یا حداقل توقف آنها در حال حاضر عرضه مشاهده زمان و یا آگهی موجودی بیش از تقاضا از تبلیغ برای پر کردن آن” eMarketer تحلیلگر راس Benes گفت CNBC. “آن را برای مردم به سازمان دیده بان را نشان می دهد اما هر بیننده است که پولی بسیار کمتر از آنها ماه پیش.”

در اینجا برخی از عکس روند شبکه به اشتراک گذاشته شده در درآمد خود را:

تاثیر گم شده زندگی ورزشی

با ورزش لغو و یا با تاخیر همراه درآمد تبلیغ تبخیر شده در کوتاه مدت.

برخی از شبکه های در حال کار با تبلیغ به تاخیر به جای لغو آن را صرف در حالی که شبکه های مانند ESPN در حال تلاش برای خدمت کردن ضربه سنگین محتوا برای طرفداران در میان است. ESPN گفت: “آخرین رقص” docu-سری مایکل جردن و شیکاگو بولز که هوا را از طریق مارس 17 است که اکثر آن-مشاهده مستند تا کنون و در آن پیش نویس NFL دیدم یک رکورد 55 میلیون به همراه بینندگان است.

اما ESPN خطی آگهی خرید و فروش هنوز در حال قدم زدن “قابل توجهی” در زیر این زمان در سال گذشته پدر و مادر خود را دیزنی گفت: زمانی که گزارش های درآمدی شان را در اوایل این هفته یک نتیجه از عدم زنده ورزشی موجودی محدود و تبلیغ تقاضا است. مجموع ESPN آگهی درآمد پایین بود 8 درصد در سه ماهه دوم به عنوان “نرخ بالاتر بودند بیش از جبران کاهش میانگین بینندگان.”

NBCUniversal گفت: تبلیغات آن نتایج در هر دو کابل و شبکه های پخش نهفته شد در پایان سه ماهه اول به دلیل به تعویق افتادن ورزشی. آن گفت که پیش بینی درآمد تبلیغات را “مادی تضعیف” و حتی بیشتر به عنوان ورزش همچنان به تعویق افتاد. این شرکت همچنین تاخیر درآمد تبلیغ با توجه به تعویق افتادن بازی های المپیک است.

روباه که دریافت بیش از 40 درصد از آن سالانه درآمد تبلیغات از ورزش گفت: کمی که درآمد بوده است نهفته تا کنون با خاموش شدن ناگهانی. این شرکت گفت: درآمد خود را متمرکز شده است در پاییز برای بیس postseason و کالج و NFL فوتبال فصل است.

محتوای تاخیر

به عنوان تولید محتوا لغو تحمل این بدان معناست که برخی از شبکه های سمت چپ با پروژه های ناتمام که آماده نیست برای هوا.

برای مثال شبکه AMC CFO شان سالیوان گفت: نتایج در سه ماهه دوم خواهد بود نهفته تاخیر از فصل آخر “The Walking Dead” و اولین بازی از سری “The Walking Dead: جهان فراتر از آن.” او گفت که این شرکت پیش بینی درآمد تبلیغ در سه ماهه دوم خواهد بود و در محدوده حدود 30 ٪ در سال بیش از سال است.

کشف که دارای شبکه های مانند HGTV و شبکه غذایی گفت: این دیدن با موفقیت در خانه ایجاد محتوا مانند یک قسمت از “آشپزخانه: با قرنطینه قسمت” در شبکه غذایی که این شرکت گفت: به خود جلب کرد نزدیک به 3 میلیون بیننده ترین دارای قسمت از نشان می دهد تا کنون.

هر چند که مرتب سازی بر در خانه-مطالب رمان در حال حاضر Benes گفت: مردم ممکن است به زودی رشد از آن خسته.

“من نمی دانم چه مدت آن می تواند قبل از به نظر می رسد که غلط انداز” او گفت:.

سیاسی صرف می تواند انتخاب کنید تا بعد از این سال

برخی از شرکت های به نام در انتظار دست انداز از تبلیغات سیاسی برای کمک به در غیر این صورت روی حیله و تزویر برای تبلیغ تقاضا است. فردا گفت: آن را همچنان به انتظار بهره مندی از تبلیغات سیاسی بعد از آن در سال 2020 است.

فاکس در آن درآمد قبلی تماس ذکر شده بود که آن را به نظر می رسد این امر می تواند قوی سیاسی تبلیغ چرخه آن در بازارهای محلی. اما به دلیل انقباض در این زمینه از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و به تعویق افتادن مقدماتی این شرکت گفت: از آن شاهد یک رکود در فعال سیاسی تبلیغ آن صرف دیدم سه ماهه گذشته. اما این انتظار برای دیدن این دسته بندی “تشدید” دوباره به عنوان نوامبر روش.

سخت در محلی

روباه گفت: فوری ترین تاثیر بوده است, درآمد تبلیغ در آن ایستگاه های تلویزیونی محلی “که در آن موجودی است که به فروش می رسد اساسا در یک نقطه اساس و بسیاری از شرکای تبلیغاتی ما در عمل بخش ترین آواره Covid-19.” این انتظار تبلیغات محلی به پایین در سه ماهه 50 درصد سال بیش از سال.

CBS گفت: به عنوان شرکت های ارتجاعی به کسب و کار آن به شدت در خدمت ملی تبلیغ که باید دوباره بجای اول برگشتن ،

Forrester تحلیلگر اصلی جیم ناخن گفت: CNBC آن را حس می کند که تبلیغات محلی مانند dealerships خودرو به عنوان مثال می توان به عقب در حال حاضر از آنجا که بسیاری از کسانی که کسب و کار شده اند به طوری مختل شود. او گفت: به طور معمول وجود دارد غریزه از بازاریابان به فکر ملی-برای اولین بار به جای هماهنگی صدها نفر از اقدام به خرید به صورت محلی.

اما بهبود به نظر می رسد به احتمال زیاد “بسیار موضعی” ناخن گفت. فراهم می کند که یک استدلال قوی برای ملی تبلیغ برای تغییر صرف به تبلیغات محلی. “محلی به طور معمول کوتاه تر منجر بار و بیشتر سخاوتمندانه لغو سیاست و چیزهایی مانند آن.”

Upfronts لغو بودجه نامشخص

به طور معمول تبلیغ مرتکب مقدار زیادی از آنها سالانه تلویزیون هزینه های معاملات در بهار “Upfronts” فصل زمانی که شبکه های پرتاب glitzy سخنرانیها و احزاب برای نشان دادن رسانه خریداران خود را برنامه نویسی مخاطبان اطلاعات و آگهی های ابزار.

کسانی که در شخص رویدادهای لغو شد در سال جاری و معاملات به احتمال زیاد بیشتر مبهوت از حد معمول.

یک نظرسنجی جدید از تبلیغ برداشت های منتشر شده در این هفته رای گیری سازمان های و برندهای یافت که تبلیغات را قطع افق برنامه ریزی خود را به طور قابل توجهی و به طور متوسط ارتکاب به قتل در کمتر از سه ماه ، هر چند آن را به طور معمول تلویزیون در صف مقابل تعهد فصل است که در صورت بسیار متفاوت به عنوان تلویزیون شرکت می گویند که آنها در حال داشتن خیلی بیشتر انعطاف پذیر گفتگو با تبلیغ.

“هنگامی که یک نام تجاری را نمی دانم سه ماهه به سه ماهه ماه به ماه و حتی هفته-به-هفته چه خبر است به هیچ وجه بر روی زمین یک شبکه می تواند انتظار می رود آنها را به یک تعهد برای سال آینده” Forrester را ناخن گفت. “رسانه های دیجیتال مانند این است که بسیار انعطاف پذیر تر. [Over-the-top streaming] است که بسیار انعطاف پذیر تر از سنتی خطی تلویزیون. من فکر می کنم خطی است که به توسعه این روش های انعطاف پذیر تر. آنها نمی توانند انتظار را به قفل در بودجه برای سال آینده” زمانی که برندها نمی دانم آنچه در آن سال است که به مانند او گفت:.

روباه گفت: اگر آن را نمی برگزاری سنتی خود را در صف مقابل آن را در “گفت و گو ثابت” با تبلیغ آن به آنها انعطاف پذیری. که انعطاف پذیری این شرکت اعلام خواهد شد “قطعا منعکس شود در کاهش درآمد حاصل از تبلیغات در سه ماهه جاری” اما گفت که باید کمک به حفظ روابط بلند مدت و کمک به کسانی که کسب و کار و مارک های تحمل.

شبکه AMC گفت: این در گفتگو با شرکای “هفته به هفته” و “روز به روز” که کمک کرده است تا اطمینان حاصل شود که پول در حال دور شدن از سه ماهه دوم بوده و قادر به ماندن در این شبکه در نیمه دوم سال است.

کشف گفت: در آن دیده می شود بالاتر لغو و deferrals در سه ماهه دوم و که بر اساس نتایج اولیه مارس پایین است 20 ٪ در سال بیش از سال, با مه و ژوئن به دنبال کمی بهتر است. اما این شرکت خاطر نشان کرد این است که یک “مایع بازار” با تعداد زیادی از لغو نورد ماه به ماه.

در حال حرکت به جریان

به عنوان تبلیغ جلو و عقب از تلویزیون سنتی, بازیکنان مانند Roku و تجارت میز می گویند که آنها در حال دیدن مزایای برخی از آن صرف تغییر به تلویزیون متصل.

تجارت میز مدیر عامل شرکت جف سبز گفت: در 20 روز از ماه آوریل آن را برآورد تلویزیون متصل صرف افزایش 20 ٪ در سال بیش از سال در 20 روز در ماه آوریل و سپس شتاب “حتی بیشتر” در 10 روز گذشته.

“CTV است چه خطی است که از دست دادن از امروز ضعیف upfronts,” او گفت: درآمد این شرکت تماس پنج شنبه. “این یکی از دلایل اصلی که چرا CTV صرف شده است به طور پیوسته در حال افزایش است. ما در حال برنده شدن تدریجی صرف است که در طول تاریخ مرتکب شده اند در upfronts.”

او گفت: این بدان معنا نیست که سنتی تلویزیون پخش نمی تطبیق سرعت با AVOD سیستم عامل درست است که این همکاری با بسیاری از کسانی که شرکت هایی مانند دیزنی و Hulu یا Comcast با طاووس.

Roku تکرار آن احساسات هنگامی که آن را در گزارش خود درآمدی در روز پنج شنبه.

“در حالی که ما تبلیغات کسب و کار دیده می شود بالاتر از نرمال لغو به عنوان به طور کلی بودجه های تبلیغاتی کاهش یافته است این بوده است تا حدی جبران آگهی-صرف است که نقل مکان کرد به Roku از تلویزیون سنتی بودجه” این شرکت در بیانیه ای گفت. “با وجود این احتمال که کل ایالات متحده هزینه های تبلیغاتی کاهش خواهد یافت در سال 2020 ما معتقدیم Roku نسبتا خوبی قرار بر اثربخشی تبلیغ ما محصولات و روند جریان است.”

محوری تحلیلگر تحقیقات Michael Levine گفت: در توجه او را بیشتر صعودی در اطراف تلویزیون متصل دستیابی به موفقیت در سال آینده.

“به حد معنی دار وجود عقب نشینی توسط بازاریابان در تلویزیون چشمگیر مشارکت در حمایت از فعالیت بیشتر در پراکنده/بازار ما فکر می کنم در برنامهای تلویزیونی خواهد بود آماده به تحویل در ارزش گزاره” او گفت:. “ما گمان می برند که توانایی ارائه بالاتر CPMs به شرکت های رسانه ای از طریق بهتر هدف را TTD حتی بیشتر استقبال شریک به این شرکت ها که در حال حاضر تحت فشار است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی