مک دونالد به استخدام 260,000 کارگران آن را به عنوان بازگشایی آمریکا اتاق ناهارخوری

ناصرو | No comments

مک دونالد گفت: این امر استخدام 260,000 کارگران در ایالات متحده آمریکا در این تابستان.

این اطلاعیه به شرح زیر شبیه استخدام برنامه از مترو یام مارک’ تاکو بل, Panda Express و Dunkin. اما مک دونالد قصد دارد نزدیک به دو برابر تمام چهار نفر از کسانی که زنجیر’ ترکیب تابستان استخدام برنامه است. شیکاگو-بر اساس زنجیره ای یکی از بزرگترین کارفرمایان خصوصی در کشور است.

ماه های تابستان به طور معمول جرقه فست فود استخدام به عنوان مصرف کنندگان بیشتری را صرف و نوجوانان به دنبال کار اما استخدام اطلاعیه ها در این سال می رسند به عنوان coronavirus همه گیر باعث شده است میلیون ها نفر از کارگران رستوران به از دست دادن شغل خود. نرخ بیکاری در ایالات متحده است 13.3% با توجه به وزارت کار.

مک دونالد و آن franchisees آمده اند در این بیماری همه گیر کوروناویروس برای دستمزدهای پایین و ایمنی کارگر در رستوران خود را. کارگران در مک دونالد مکان در شیکاگو suing این شرکت مدعی است که آن را قادر به محافظت از آنها را به اندازه کافی از Covid-19. این شرکت که در استخدام مطبوعاتی که آن را اجرا کرده است و نزدیک به 50 جدید روش های ایمنی برای محافظت از کارکنان و مشتریان است.

مک دونالد به آرامی بازگشایی اتاق ناهار خوری در سراسر کشور است. همانطور که از شنبه, در مورد 1,000 آن 14,000 آمریکا مکان های مشتریان اجازه می دهد به نشستن در یک جدول. این شرکت همچنین به تدریج با اضافه کردن آیتم های که آن را زده و از منو در ماه آوریل برای سرعت بخشیدن به عملیات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>