مک دونالد به بازگرداندن برخی از آیتم های منو قطع در طول همه گیر

مشتریان با استفاده از صفحه دیجیتال به سفارش در یک رستوران مک دونالد.

جو Raedle | گتی ایماژ

Coronavirus همه گیر led مک دونالد به مقیاس آن منو و کنار هر منو اضافه شده.

در حال حاضر به عنوان زنجیره ای مواد غذایی سریع به آرامی بازگشایی آمریکا اتاق ناهار خوری از آن را به دنبال بازگرداندن برخی از آیتم های منو به گفته مدیر عامل کریس Kempczinski.

“ما قطعا اضافه کردن به منو. این که آیا آن می رود تمام راه را به جایی که بودیم قبل از Covid من فکر می کنم که احتمالا بعید است” Kempczinski گفت: در طول یک مجازی Evercore ISI سرمایه گذار در کنفرانس.

“اما من فکر می کنم که آن را به همان اندازه بعید است که ما می مانم با زمان منو به خاطر مشتری است که به دنبال یک آرایه گسترده تر از آیتم های منو از آنچه ما در حال حاضر,” او اضافه شده است.

محدود منو کمک مک دونالد پر کردن درایو از طریق سفارشات به سرعت و حتی اگر آن آشپزخانه گرفته کارکنان. آن را برش موارد خاص که پیچیده تر و یا فروش نیست و همچنین محدود کردن صبحانه به تنها ساعت صبح. حدود یک سال پیش این زنجیره تا به حال از رده خارج برخی از آیتم ها مانند خط خود را از حق بیمه همبرگر در یک پیشنهاد برای سرعت بخشیدن به خدمات خود را بار.

مک دونالد مدیریت می تواند برخی از پوش بک از franchisees. هیئت ملی صاحبان انجمن مستقل دفاع ایالات متحده franchisees گفت: در اوایل ماه ژوئن در یک ایمیل به روز رسانی به اعضای انجمن است که نگه داشتن منوهای ساده بود و اولویت خود را.

این شرکت همچنین فکر کردن در مورد چگونه به راه اندازی جدید و آیتم های منو. به عنوان مصرف کنندگان صرف پول کمتر در رستوران ها و مک دونالد همان-فروشگاه خرید و فروش کاهش یافته و این شرکت کنار گذاشته برخی از برنامه های خود را.

“در ایالات متحده این است که رفتن به به جو Erlinger ما رئیس جمهور ایالات متحده, کار با محلی صاحب اپراتورها وجود دارد به شکل بندی درست به انجام این کار” Kempczinski گفت.

Kempczinski به نظر می رسد اشاره به تاخیر در راه اندازی آن ساندویچ مرغ که ایجاد شده بود به رقیب آن از Chick-fil-A و Popeyes لوئیزیانا ، مک دونالد آزمایش آن ترد ساندویچ مرغ در دو بازار در ماه دسامبر و ژانویه.

“ما قطعا معتقدیم که وجود دارد یک فرصت بزرگ برای ما در مرغ اما نبود زمان مناسب برای رفتن پس از آن” Kempczinski گفت.

دیگر متوقف برنامه شامل اخبار سراسر پخته محصولات و صبحانه با توجه به Kempczinski. مصرف کنندگان شده اند به خوردن صبحانه در خانه با توجه به همه گیر و از دست صبحانه فروش اختصاص بیش از نیمی از مک دونالد آمریکا همان فروشگاه فروش کاهش ممکن است.

Stifel تحلیلگر Chris O’Cull نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان است که دوره نقاهت بعد صبحانه فروش را تبدیل به یک “عامل بحرانی” برای آینده درآمد و سودآوری است.

“قبل از COVID صبحانه به نمایندگی از 25% از ما فروش و [مک دونالد] بیشترین سود daypart در درجه اول با توجه به نوشیدنی حاشیه” O’Cull گفت.

سهام مک دونالد بودند تا کمتر از 1 ٪ در بعد از ظهر امروز و پس از از این شرکت گزارش داد که جهانی آن همان فروشگاه فروش کاهش یافت و تقریبا 30 درصد در طول دو ماه اول آن در سه ماهه دوم. سهام که ارزش بازار از $147 میلیارد دلار کاهش یافته است 3% تا کنون این سال است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme