مک دونالد مشتریان تغییر رفتار خود را در طول همه گیر اما برخی از روند می تواند تحمل

یک کارمند با پوشیدن دستکش دستگیره یک سفارش در یک نمونه اولیه از محل فست فود غول مک دونالد رستوران ها که احترام 6ft اجتماعی فاصله اندازه گیری.

Piroschka ون د Wouw | ایسنا

مک دونالد است که دیدن برخی از رفتار مصرف کننده روند معکوس به عنوان مستندات سهولت اما برای مواد غذایی سریع غول فکر می کند بالاتر تحویل سفارشات و دیگر الگوهای خرید در اطراف چوب پس از coronavirus بیماری همه گیر.

این شرکت در گزارش خود در سه ماهه دوم نتایج در روز سه شنبه. سهام کاهش یافت و 2.1% در معاملات صبح روز بعد از آن گفت: درآمد کاهش 30 درصد در طول سه ماه منتهی به 30 ژوئن.

مک دونالد مدیران گفت که متوسط آن سفارش بزرگتر بود اما به طور کلی مشتری فقره کاهش یافت و در طول سه ماهه. به عنوان سطح ترافیک در بهبود اندازه سفارش در حال کاهش است.

“بخشی از آن را با توجه به ترکیب پس از شما دیدم تحویل تبدیل شدن به یک بسیار برجسته تر بخشی از این مخلوط در طول Q2” مدیر عامل کریس Kempczinski به گفته تحلیلگران.

در استرالیا تحویل حساب برای تقریبا 10% از فروش دو برابر قبل از آن سهم را به فروش مخلوط. تحویل در ایالات متحده نمی رسید کسانی که در ارتفاعات و در عین حال, اگر چه آن را رشد در طول سه ماهه.

“در شرایط پایدار رفتار من فکر می کنم آن است که آیا استفاده از کیوسک های, استفاده از موبایل, استفاده از, تحویل, استفاده از درایو-از طریق قطعا یکی از چیزهایی است که مشتریان به دنبال بیشتر از یک تماس نوع تجربه” Kempczinski گفت. “آنها به دنبال بیشتر از نوع دیجیتال از تجربه که آنها می توانید حرکت خود را.”

علاوه بر تحویل و دیجیتال سفارشات مصرف کنندگان نیز با استفاده از این درایو از طریق بیش از حد معمول است. در آمریکا نزدیک به 90 درصد از فروش آمد از آن درایو از طریق خطوط. CFO کوین Ozan گفت که بازار با یک درصد بالاتر از درایو-از طریق خطوط شدند بازیابی سریع تر است.

اما مکان در نزدیکی مراکز, مراکز شهر و یا مقصدهای مسافرتی معروف هستند تحت فشار بیشتری به گردشگری داخلی خرید و کارگر از ساختمان های اداری سقوط از نفع با مصرف کنندگان است. آخر هفته فروش را عقب مانده قبل از همه گیر سطح اما هفته کسب و کار شده است سریع تر بهبود می یابند.

در ایالات متحده صبحانه باقی مانده است و بسیاری به چالش کشیده زمان از روز است. مصرف کنندگان در حال ساخت خود را صبح زود وعده های غذایی و امید بستن برای حبوبات و منجمد وافل بیش از یک سفر به مک دونالد از طریق درایو. هنوز مدیران گفت که زنجیره رشد سهم بازار در طول سه ماهه است که می تواند به این معنی برخی از مشتریان جدید را حفظ خواهد کرد خود را خرید تخم مرغ McMuffins حتی پس از آنها رزومه خود را به روال قبل.

اقتصاد نیز نقش مهمی در رفتار مصرف کننده و مک دونالد است که به دنبال استفاده از ارزش معاملات و قیمت برای بدست آوردن لبه بیش از رقابت است.

“به شما به عنوان به طور بالقوه بیشتر رکود نوع از محیط زیست در تعدادی از بازارهای عمده خوب داشتن استطاعت و مطمئن شوید که آن است که یک جزء کلیدی از ترکیب بازاریابی خود را این است که واقعا مهم است” Kempczinski گفت.

Kempczinski گفت که انقضای بالاتر مزایای بیکاری به احتمال زیاد تاثیر منفی بر روی مک دونالد کسب و کار. جمهوری خواهان مجلس سنا پیشنهاد کاهش اضافی کمک از 600 دلار در هفته به 200 دلار در هفته است. Kempczinski گفت که او نمی تواند پیش بینی کند چه تاثیر این طرح خواهد بود در خرید و فروش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme