رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل روز سه شنبه گفت که او نمی خواهد با تصویب یک coronavirus امداد لایحه در مجلس سنا که شامل مسئولیت سپر.

“ما در حال مذاکره بر مسئولیت حفاظت” او گفت: CNBC Kayla Tausche به عنوان کنگره به نظر می رسد به سادگی یک بیماری همه گیر نجات توافقنامه است. او اشاره کرد که ایران برای مصالحه در مسائل دیگر.

گزارش خود را منتشر coronavirus کمک پیشنهاد در روز دوشنبه. این شامل یک برش به افزایش 600 $در هر هفته فدرال بیکاری را دور دیگری از پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها مسئولیت برای حمایت از کسب و کار و پزشکان و بودجه های بیشتر برای چک های برنامه حفاظت از وام کسب و کار کوچک.

دموکرات ها باید به طور کلی مخالف قانونی سپر به دلیل آن می تواند به دور از مراجعه برای کارگران که بازگشت به نا امن محیط کار به عنوان اپیدمی گسترش در سراسر کشور است. مک کانل مخالفت “هیچ شانسی کشور برگشت به حالت عادی و بدون آن.”

آمریکا و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-KY) صحبت می کند به خبرنگاران گفت.

تام برنر | ایسنا

خواسته در مورد CNBC/تغییر پژوهشی نظرسنجی که اکثریت رای دهندگان در شش نوسان متحده مخالفت با محافظ شرکت از دعاوی مک کانل گفت: “این است و نه فقط مسئولیت برای حفاظت از کسب و کار اگر چه آنها گنجانده شده است مانند هر کس دیگری.” او اشاره کرد که این امر نیز پوشش پزشکان دانشگاه و K-12 مدرسه که نمی تواند شکایت کرد مگر اینکه آنها “به شدت غفلت و یا باعث آسیب عمدی.”

مک کانل صحبت کرد و در مدت کوتاهی قبل از مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا و رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. برنامه ریزی شده برای دیدار با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع برای دومین مستقیم بعد. این گروه سعی خواهد کرد برای هش کردن تفاوت بین جمهوری خواهان و دموکرات ها در مورد بهترین روش برای تقویت اقتصاد و سیستم مراقبت های بهداشتی ویران شده توسط coronavirus.

کنگره چهره های فشار به سرعت تصویب جدید امداد به عنوان متحده متوقف شد پرداخت اضافی فدرال بیکاری در هفته گذشته. حدود 30 میلیون نفر از مردم هنوز هم دریافت نوعی از بیمه بیکاری در آمریکا coronavirus موارد افزایش بالاتر از 4.3 میلیون نفر است.

فدرال مهلت قانونی برای اخراج همچنین منقضی شده هفته گذشته.

در یک بیانیه مشترک سه شنبه پلوسی و شومر گفت که “فاجعه بلندی است و تا زمانی که جمهوری خواهان مجلس سنا جدی آنها باید پاسخ به هر گرسنه فرزند در هر خانواده است که می تواند اجاره هر کارگر بودن خود را تکذیب کرد UI خود را به تاخیر می اندازد.”

“دموکرات ها باقی می ماند و آماده به کار با جمهوری خواهان در راه حل های واقعی برای تسکین فوری و صرفه جویی در زندگی و معیشت” گفتند.

رهبران دموکراتیک همچنین با انتقاد از مصونیت قانونی ارائه و گفت: این سپر “کارفرمایان که نمی محافظت از سلامت کارگران و ایمنی در حالی که ارائه هیچ [ایمنی و بهداشت شغلی مدیریت] حمایت به کارگران اطمینان می توانید اعتماد در محل امن.”

ایران با قانون خواهد بریده بریده بیکاری بهره مند شوند به 200 دلار در هر هفته از $600 در بالا از آنچه گیرندگان به طور معمول از متحده از طریق سپتامبر. این طرح پس از آن جایگزین 70 درصد از یک فرد قبلی دستمزد.

دموکرات ها هشدار داده اند که کاهش سود اضافی را ترک میلیون ها نفر در تلاش برای پوشش هزینه ها و آسیب زدن به اقتصاد از طریق کاهش هزینه های خانوار. امکان آمریکایی ها با دیدن درآمد خود را غوطه فقط به عنوان اخراج توقف منقضی همچنین افزایش نگرانی بیشتر مردم در مورد از دست دادن یک مکان به مکان زندگی می کنند.

مک کانل به نام مزایای بیکاری “بسیار مهم” در طول بحران اقتصادی اما گفت: افراد باید بالاتر درآمد در خانه از آنها در شغل خود.

“و به یاد داشته باشید همه از این دوستان در حال رفتن به یکی دیگر از $1,200 مستقیم, پرداخت,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی