MC Hammer در روز سه شنبه 28 ژانویه 2020

ناتان کنگلتن | NBC | NBCU عکس بانک

اگر شما تنظیم به محل باشگاه وانجمن برنامه دوشنبه شب شما می تواند شنیده ام یک بحث پر جنب و جوش در چه coronavirus مؤثر است جمعیت زندان. سخنرانان شامل MC Hammer, مفسر سیاسی ون جونز نویسنده و فعال شاکا سنگور و سرمایه گذاران Marc Andreessen و بن هوروویتس.

با وجود نام های بزرگ تنها در حدود 1500 نفر بیشتر با روابط برجسته فن آوری سرمایه گذاران به حال دسترسی به چت.

محل باشگاه وانجمن است buzzy اجتماعی جدید برنامه 2020, تازه به ارزش 100 میلیون دلار پس از گزارش 12 میلیون دلار در بودجه از Andreessen Horowitz. هیچ سایت و در عین حال و بنیانگذاران پل دیویسون و روهان ست مانده اند از مطبوعات است. خود را در پروفایل LinkedIn می گویند که آنها شروع آلفا اکتشاف شرکت ، پدر و مادر شرکت از محل باشگاه وانجمن در اوایل این سال است.

کسانی که در منحصر به فرد گروه بتا توصیف محل باشگاه وانجمن تجربه به عنوان یک ترکیب از گوش دادن به پادکست در حالی که پیمایش از طریق خوراک توییتر خود و حضور در یک کنفرانس از راه دور.

پس از راه اندازی برنامه, آنها دیدن چند اتاق های مجازی با نام از مردم در آنها است. گاهی اوقات وجود دارد دو شرکت کنندگان گاهی اوقات وجود دارد 100. زمانی که آنها وارد یک اتاق صوتی سوئیچ و آنها می توانند گوش مردم صحبت کردن — آن را مانند راه رفتن را به یک اتاق کنفرانس که در آن یک پانل یا Q&A که اتفاق می افتد. اتاق را خالق می توانید تصمیم بگیرید که می شود به صحبت می کنند.

محل باشگاه وانجمن تصویر

بلال Zuberi یک شریک در سرمایه گذاری شرکت لوکس پایتخت گفت: Clubhouse تنها اجتماعی برنامه های صوتی است که اسیر علاقه خود را.

“تقریبا تمام رسانه های اجتماعی ما نیاز به نگاهی به نمایش” گفت: Zuberi که شرکت دارای دفاتر در نیویورک و در منلو پارک کالیفرنیا. “این یکی از اولین جایی که من هستم نه به دنبال در یک صفحه نمایش. من درگیر در رسانه های اجتماعی اما من با من و بچه ها تا زمانی که من خاموش و صحبت نمی کند.”

محل باشگاه وانجمن است که نگه داشتن یک درب در دعوت تنها با یک دوجین یا بیشتر افراد جدید به پیوستن به یک روز است. متوسط تعداد کاربران روزانه در حال حاضر حدود 270 یا حدود 18% از کل تعداد ثبت نام ها با توجه به یک فرد نزدیک به این شرکت است. Davison معمولا هاپ به یک اتاق برای چند دقیقه به درخواست شرکت کنندگان برای پیشنهادات و انتقادات در یک ویژگی خاص.

Zuberi گفت: یک مدیر ارشد در حال بارگذاری دعوت او چند هفته پیش. او تخمین می زند او در حال حاضر صرف حدود نیم ساعت در هر روز گوش دادن به مکالمات و گاهی اوقات شرکت.

در حالی که پخت و پز شام دوشنبه شب او یکی از حدود 100 نفر گوش دادن به بحث و گفتگو در مسابقه که ویژه MC Hammer و شناخته شده دیگر صدای. Felicia Horowitz بن همسر و بنیانگذار هوروویتس بنیاد خانواده نیز یکی از شرکت کنندگان, به tweeting, پس از آن “محل باشگاه وانجمن باور نکردنی بود!”

‘این یا مرده در ژوئیه و یا آن را به چیزی بزرگ’

در دره سیلیکون که در آن بسیاری از جهان کارآفرینان برتر به رخ کشیدن در مورد تلاش برای حل برخی از جهان پیچیده ترین چالش های برنامه های رسانه های اجتماعی را به عنوان هر دو کون بی پایان, جوک و منبع پوچ ایجاد ارزش.

برای تقریبا دو دهه از شروع یو پی اس پی جدید و شیوه های جدیدی برای کمک به مردم, ارتباط با دوستان و همسالان مشاهیر و غریبه. اکثر رفته اند شکست در طول مسیر اما چند موفقیت — Facebook, Twitter, LinkedIn (در حال حاضر بخشی از مایکروسافت) ضربه محکم و ناگهانی و پینترست — تولید میلیاردها دلار برای بنیانگذاران و اوایل سرمایه گذاران.

آن را نهایی رونق یا رکود کسب و کار. درآمد بیشتر می آید از تبلیغ و موفقیت متکی بیشتر در این به اصطلاح شبکه اثر: هر کاربر به ارمغان می آورد در سه نفر که هر یک را در سه. یا تو دسته برنده مانند Facebook یا شکست خورده also-ran مانند دوست. در بسیاری از موارد آن را به همه ثابت می شود گذراندن مد زودگذر مانند Yik Yak ناشناس پیام برنامه برای دانش آموزان کالج که سقوط پس از افزایش بیش از 70 میلیون دلار. یا یو که اجازه به کاربران برای ارسال ساده یک کلمه پیام “Yo” کار می کرد و بیشتر به عنوان یک تقلید مسخره امیز از یک ابزار مفید است. یا رولت ناشناس تصویری برنامه چت که یک مختصر پاپ-پدیده فرهنگی در سال 2010 پس از آن سقوط به عنوان کاربران گرفتگی آن با ناخواسته برهنگی.

جاش Felser از بنیانگذاران شرکت سرمایه گذاری آزاد انتظار Clubhouse به صورت مرتب کردن بر اساس همان باینری نتیجه.

“این یا مرده در ژوئیه و یا آن را به چیزی بزرگ” گفت: Felser که برآورد او صرف حدود یک ساعت در روز در برنامه است. “ما همه محبوس در حال حاضر پس از آن بود زمان خوبی برای راه اندازی آن است. من نمی دانم اگر آن پایدار است.”

خیلی از نامزدی در محل باشگاه وانجمن امروز می آید وقتی که یک هنرمند مشهور می پیوندد یک اتاق و پیروان مطلع کنید. آن می تواند MC Hammer, کمدین, Kevin Hart, بازیگر جارد لتو (صحبت کردن در مورد شستن میوه با آب و صابون) و یا هنرمند هیپ هاپ Fab 5 Freddy. بن هوروویتس است که در روابط شخصی نزدیک به هیپ-هاپ جامعه می گوید شرکت خود را با هدف قرار دادن استعداد خود را بر روی پلت فرم.

بازیگر Jared Leto وارد اجرام آسمانی: مد و کاتولیک لباس تصورات موسسه جشن در موزه متروپولیتن در مارس 07, 2018 در شهر نیویورک است.

ری Tamarra | GC تصاویر | گتی ایماژ

کریس لیون رئیس Andreessen Horowitz فرهنگی رهبری صندوق و Naithan جونز یک شریک در شرکت “قرار داده اند بیشتر مردم در محل باشگاه وانجمن از هر کسی” هوروویتس توییتی در روز دوشنبه.

یک Andreessen Horowitz, سخنگوی کاهش یافته است به نظر برای این داستان و Davison گفت: او را به انجام مصاحبه نشده است.

مت بريزينة, یک سان فرانسیسکو-بر اساس سرمایه گذار پیوست, باشگاه وانجمن در ماه آوریل پس از شنیدن در مورد آن از دوستان خود Nate Bosshard از بنیانگذاران تناسب اندام راه اندازی مربوطه به اهنگ صدا. بريزينة تبدیل به یک ملتهب کاربر به طور معمول باز کردن برنامه پس از گرفتن اطلاعیه که کسی او به شرح زیر است که در یک اتاق و یا ایجاد یک اتاق. او گوش می دهد در حالی که پخت و پز و یا تخمگذار در بستر و توصیف محل باشگاه وانجمن به عنوان “AirPods شبکه های اجتماعی است.”

“من استفاده از این برنامه تا حد زیادی به نقطه که در آن همسر من است ‘شما در این نرم افزار نیست شما'” گفت: بريزينة که گوش به چت در مورد بالا بردن کودکان در حالی که پناه در محل و جو بایدن انتخابات ریاست جمهوری استراتژی. “این خیلی ساده است اما این چنین قدرتمند پلت فرم برای مردم به کاندید مکالمات.”

پس از گزارش از محل باشگاه وانجمن را تامین مالی دور ظاهر بیش از آخر هفته منتقدان را به توییتر بپرسید اگر آن را فقط به آخرین اسباب بازی برای تکنولوژی bros.

دلم جانسون سابق گوگل و اوراکل کارمند که در حال حاضر سرمایه گذاری در استارت آپ توییتی که او دعوت شده به محل باشگاه وانجمن سه بار اما هنوز پیوست و با استناد به خود “گریزی به تمام باشگاه منحصر به فرد که در آن محرومیت نیست و بر اساس هر چیزی ملموس است.” دیگر مخالفان با اشاره به پوچی این ارزیابی در حالی که حامیان استدلال کرد که اگر این کار آن خواهد شد که ارزش بسیاری از میلیاردها دلار است.

می توانید آن را در مقیاس?

قبل از اینکه حتی فکر کردن در مورد درآمد باشگاه وانجمن چالش خواهد بود برای باز کردن برنامه برای بسیاری از مردم هزاران نفر دیگر را بدون گرفتن هم ریخته. برخی از دسته بندی ها طبیعی هستند, مناسب, مانند, کمدی, دکلمه, شعر و موسیقی, چرا که هنرمندان می تواند ایجاد یک اتاق و فورا کنار طرفداران خود را برای یک اجرای زنده.

“سوال های باقی مانده است ‘می توانید آن را در مقیاس'” گفت: آستن Allred, مدیر عامل شرکت فناوری, مهارت, آموزش, شرکت لاندا مدرسه در پست الکترونیکی. “من فکر نمی کنم هر کسی به وضوح می داند که پاسخ دهد. من می توانید تصور کنید آن را پوسته پوسته شدن ، وجود دارد صدها نفر از میلیون ها نفر از مردم با استفاده از توییتر و من گوشه ای کوچک از آن من با توجه به پرداخت. من نمی بینم چرا که نمی تواند درست برای محل باشگاه وانجمن.”

Allred گفت: او را به گوش جلسات با کوین هارت و Andreessen و گفت: او به گوش دوشنبه بحث و گفتگو “در مورد این واقعیت که یک مرد سیاه پوست در آمریکا است.”

بابی Thakkar بود در میان چند صد نفر است و بخشی از یک گروه از حدود 40 نفر که خود را “عقب اتوبوس.” آنها باز کردن یک اتاق در هر شب و چت دور اغلب تا 4 صبح در مورد هر تعداد از مسخره موضوعات اما بسیار به طور خاص در مورد صنعت فن آوری. Thakkar گفت: این گروه صرف بخشی از یک شب صحبت کردن در مورد دامنه های اینترنتی از افراد مشهور که اصلا خود این وب سایت از نام خود را.

“یک ساعت بعد ما خریداری 150 دامنه” گفت: Thakkar که در حال حاضر در بین مشاغل در تگزاس و به شوخی می نویسد: در صفحه مربوط به آن که او را یک شریک در عقب اتوبوس سرمایه است. “من هیچ نظری ندارم آنچه که ما در حال رفتن به آنها را, اما من صرف $50 در آن روز بدون هیچ دلیل.”

هنوز Thakkar قرار داده است فکر جدی به آینده از محل باشگاه وانجمن. او فکر می کند آن را در نهایت خوبی کسب هدف برای Spotify که قوی کتابخانه موسیقی و پادکست اما اینطور نیست که یک عنصر اجتماعی. کمدین جو روگان که جذب میلیون ها نفر از شنوندگان به پادکست ها می تواند شروع یک بحث زنده و یا هارت می تواند خود به خود شروع به انجام برای طرفداران خود را.

از همه هیچ کس به نگرانی در مورد چگونه آنها نگاه کنید.

“در فیلم, شما باید در مقابل از کامپیوتر شما باید به اصلاح و نگاه خوب” Thakkar گفت. “من شده است در این برنامه در حالی که در جریان اجرا می شود و مقدار زیادی از مردم در آن در حالی که خود را در Peloton.”

پس از یک روز کامل از زوم جلسات که برای تلفن های موبایل بسیار جذاب است.

تماشا کنید: چگونه زوم رز به بالا در طول فاصله اجتماعی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی