ممکن است می بیند بزرگترین شغل افزایش تا کنون 2.5 میلیون به عنوان اقتصاد شروع به بهبود می یابند از coronavirus

اشتغال فوقالعاده افزایش 2.5 میلیون در ماه مه و نرخ بیکاری کاهش یافته و به 13.3% با توجه به داده های جمعه از وزارت کار ایالات متحده که بهتر از حد اقتصاددانان بوده است انتظار و نشان داد که یک چرخش اقتصادی می تواند نزدیک در دست.

اقتصاددانان مورد بررسی توسط داو جونز شده بود انتظار اشتغال به رها کردن توسط 8.333 میلیون نفر و نرخ بیکاری به افزایش 19.5% از ماه آوریل 14.7%. اگر وال استریت انتظارات بوده است دقیق آن می شده اند به بدترین شکل پس از رکود بزرگ. همانطور که معلوم شد ممکن است این اعداد نشان داد که ایالات متحده ممکن است در جاده به بازیابی پس از آن سریع ترین شیرجه رفتن در تاریخ.

سهام بازار آتی پشت سر هم بالاتر پس از گزارش و نشان داد باز از نزدیک به 600 امتیاز بالاتر به صورت میانگین صنعتی داو جونز.

این ممکن است به دست آوردن بود و تا کنون یکی از بزرگترین ماه شغل به دست آوردن در تاریخ ایالات متحده پس از حداقل 1939.

“محرومیت یک دوم افزایش Covid-19 کلی اقتصاد ایالات متحده ممکن است تبدیل به یک گوشه همانگونه که تعجب شغل دستاوردهای امروز حتی اگر آن هنوز هم باقی مانده است دیده می شود دقیقا همان چیزی است که جدید عادی خواهد بود” گفت: تونی Bedikian سر از بازارهای جهانی در شهروندان بانک.

پرش در اشتغال تقریبا کاملا منعکس 2.7 میلیون کاهش کارگران که گزارش شده است در به طور موقت اخراج در ماه آوریل است.

این افزایش بزرگ “نشان می دهد که اقتصاد ایالات متحده است که بیشتر انعطاف پذیر تر از حد انتظار” گفت: Seema شاه استراتژیست ارشد در اصل سرمایه گذاران جهانی.

اوقات فراغت و مهمان نوازی کارگران ساخته شده است که تقریبا نیمی از افزایش, با 1.2 میلیون قصد بازگشت به کار پس از یک گزارش از دست دادن از 7.5 میلیون در ماه آوریل است. مشاغل در کافه ها و رستوران ها با افزایش 1.4 میلیون متحده شروع به استراحت اجتماعی فاصله گرفته است.

ساخت و ساز بعدی بود که بزرگترین استفاده کننده با 464,000 ساخت تا برای حدود نیمی از مارس زیان. آموزش و پرورش و خدمات بهداشتی و درمانی افزایش 424,000 و خرده فروشی رسید توسط 368,000 پس از غوطه وری 2.3 میلیون در ماه قبلی است.

خیره کننده سود آمده تنها سه ماه پس از ایالات متحده آمریکا تا به حال افتخار 3.5 درصد نرخ و پایین ترین سطح در 50 سال پس از آن دیدم که پاک شده و در یک لحظه. اقتصاد ایالات متحده تا به حال شده است با بهره گیری از طولانی ترین توسعه در آن تاریخ اما تا به حال برای رفتن به تقریبا کامل مستند با توجه به اقامت در خانه سفارشات صادر شده در سراسر کشور.

در هفته های اخیر تمام متحده شروع به بازگشایی اما سطح بیکاری است که انتظار می رود به بالا باقی می ماند به عنوان اجتماعی فاصله اقدامات باقی می ماند. فراگیر تر بیکاری شکل که شامل دلسرد کارگران و کسانی که در برگزاری بخش زمان شغل برای دلایل اقتصادی کاهش یافت و به 21.2 درصد از 22.8 درصد بالاترین در این سری تاریخچه.

این اخبار. بررسی کنید در اینجا برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme