مریم مغلوب ساختن پیشی جستن بگو همه خاطرات به فروش می رساند 1.35 میلیون نسخه در فیلم های پرفروش هفته اول

کتاب “بیش از حد و هرگز به اندازه کافی” توسط مریم مغلوب ساختن پیشی جستن تصویر در یک کتابفروشی در نیویورک 14 ژوئیه سال 2020 است.

کارلو احدی | ایسنا

یک ارسال به تمام خاطرات توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زاده — که ادعا می کند او را در جهان به خطر انداختن مشکلات عاطفی ناشی از دوران کودکی ضربه وارده توسط پدر و مادر خود را — به فروش می رسد 1.35 میلیون نسخه در هفته اول خود را با توجه به ناشر Simon & Schuster.

مریم مغلوب ساختن پیشی جستن “بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد جهان خطرناک ترین مرد” است که در آن 17th, چاپ, ناشر گفت. از آن فروخته شده است در پنج زبان. این رقم فروش که شامل تمام, فرمت, قرار می دهد در این کتاب در مسیر به یکی از محبوب ترین کتاب سال.

“مریم مغلوب ساختن پیشی جستن خاطرات فراتر از معمول سقف سیاسی کتاب برای رسیدن به مخاطبان بزرگتر از افرادی که می خواهید به عنوان خوانده شده داستان در مورد غیر معمول خانواده” Simon & Schuster مدیر عامل Jonathan Karp در بیانیه ای گفت.

ناشر گفت: این کتاب قرار گرفت No. 1 در کانادا, ایرلند, بریتانیا و ایالات متحده و شماره 2 در استرالیا.

خاطرات منتشر شد جلوتر از برنامه پس از دادخواهی آورده توسط رئیس جمهور برادر رابرت موفق به توقف انتشار آن است. Simon & Schuster آن گفت: انتشار این کتاب در اوایل به دلیل فوق العاده تقاضا است.

در خاطرات مریم تهمت آموزش دیده به عنوان یک روانشناس بالینی می نویسد که رئیس جمهور پدر فرد “انحرافی پسر خود را درک جهان و آسیب دیده توانایی خود را برای زندگی در آن است.”

مریم تهمت نیز متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از پرداخت شخص دیگری را به خود امتحانات در حالی که در مدرسه بالا است.

“دروغ در درجه اول یک حالت از خود تعریف به معنای متقاعد کردن افراد دیگر او بهتر از او واقع بود” او می نویسد.

کاخ سفید گفته است که اتهامات در این کتاب هستند نادرست است. یک سخنگوی نیست پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در این کتاب فروش.

مریم مغلوب ساختن پیشی جستن دختر از فرد Trump Jr., رئیس جمهور, برادر که در اثر یک حمله قلبی در سال 1980 که به خانواده گفته شد مربوط به اعتیاد به الکل. رابرت تهمت و ادعا می کند که انتشار این کتاب نقض یک توافقنامه nondisclosure که اعضای خانواده از عموم بحث در مورد روابط خود را با یکدیگر زیر یک اختلاف بیش از فرد تهمت Sr. خواهد شد. رئیس جمهور تهمت نیز گفت که مریم تهمت ممنوع شد, از انتشار کتاب.

کتاب های نوشته شده توسط کسانی که انتقادی از رئیس جمهور باید به طور موثر باعث سبک خود را با بسیاری از آمدن از اعضای سابق دولت او. اما مریم تهمت کتاب منحصر به فرد است که در آن نوشته شده بود توسط یکی از اعضای خانواده. همچنین به نظر می رسد به outdone بسیاری از کتاب قبلی’ آمار فروش.

در اوایل این ماه, Simon & Schuster گفت: یک کتاب توسط مشاور پیشین شورای امنیت ملی جان بولتون “از اتاق که در آن اتفاق افتاده است” به فروش می رسد 780,000 نسخه در همه فرمت ها در هفته اول خود را در فروش.

سابق FBI مدیر James Comey کتاب “بالاتر وفاداری: حقیقت نهفته است و رهبری” به فروش می رسد مورد از 600 ، 000 نسخه در هفته اول خود را در فروش در سال 2018 است.

هر دو از کسانی که کتاب شدند نسبت فیلم های پرفروش سیاسی خاطرات.

به عنوان مثال هیلاری کلینتون “آنچه اتفاق افتاد” که دقیق دست دادن او را به ناروا در سال 2016 در نظر گرفته شد یک موفقیت پس از فروش حدود 300 ، 000 نسخه در هفته اول خود را در تمام فرمت های.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme