Married to The Mob

Married to The Mob: عاقل پسر Wannabes
سپتامبر 5, 1989

یادداشت سردبیر: قبل از اینکه هفته گذشته کشتار نژادی در بنسنهورست خبرنگاران علامت Bauman و Samme Chittum صرف چندین ماه در محله. در اینجا این است که گزارش خود را. برخی از نام ها و شناسایی ویژگی های در این داستان تغییر داده شده اند برای محافظت از هویت شرکت کنندگان است.

نیکو و فرانک نشستن بر روی یک نیمکت در حال انتظار برای برخی از تشکرها از خیابان 86 به درایو توسط. این است 81st خیابان مهم محله مرزی در بنسنهورست و حراست از آن است که صالح ترین چیزی که به انجام است. پیاده رو در حال حاضر با آشغال تازه بطری شکسته از نزدیکی زباله می تواند به تازگی ریخته بیش از یک متخلف Tans هستم که جرأت به کروز مرز بدون دعوت. “برای برخی از این دلیل من تا آن زمان می گوید:” فرانک یک دراز و باریک 20 ساله با موهای سیاه و چشم های قهوه ای که به نظر می رسد فوق العاده دوست داشتنی که او نمی باید یک خفاش در دست خود را. “من فقط می خواهم به سوء استفاده از مردم است. که تمام است.”

“که در آن” intones نیکو راضی که فرانک ارائه بهترین توضیح برای شبانه و با حضور در بسیاری در گوشه ای از 81st خیابان و 18 خیابان در بروکلین. آنچه به نظر می رسد مانند یک نازا درونی پارک شهر — پچ آسفالت خال خال با چند درخت و نیمکت — واقعا باارزش قطعه از املاک و مستغلات یک پاسگاه مرزی در لبه از بزرگترین ایتالیایی محله در شهر نیویورک است. در حالی که فرانک و نیکو به اشتراک گذاری خود را شبانه و همدلی از جوانه tallboys در پارک دوست دختر خود را بازی یکنوع بازی شبیه لوتو در نزدیکی سنت اگنس.

بسیاری از بچه ها در اینده وقت خود را صرف حسرت پس از شهر شغل است. اما چند diehards مانند فرانک در تلاش برای یک موقعیت در “La Cosa Nostra” یکی از New York قدیمی ترین و معتبرترین شرکت های.

آنها بنسنهورست را سخت هسته. برخی از آنها خواهد شد در نهایت رشد به wiseguys. بسیاری از آنها را نمی خواهد. هیچ یک از آنها, اما, رشد خواهد کرد تا دست نخورده توسط کهنه سبک و خشونت های گاه به گاه foisted در آنها تقریبا یک قرن از مافیا سنت است. به ندرت مورد بحث جز در مورب مراجع مافیا وجود هنوز هم سایه افکنده Bensonhurst cloaking محله در متکبر محرمانه مانند پنجره های رنگی از کشش لیموزینها که خط 18 در خیابان.

برای ارضاء خود را با محلی wiseguys, فرانک مشغول به کار حفاظت در چینی. او همچنین دو بار شکسته را به یک محلی تصویری فروشگاه به طور مستقیم در سراسر خیابان را از پارک که در آن او و دوستان خود را اویختن; هر دو بار او در عمل گرفتار. فرانک محلی wiseguy حامی که به نظر می رسد برای منافع خود را اگر فرانک دستگیر شده است — و یا بدتر وارده خشم یکی دیگر از wiseguy. (فرانک طلاق قبلی خود را حامی بود که او را استخدام به آمار فروشگاه فیلم اما هیچوقت دنبال از طریق و برای فرانک زمانی که او دستگیر شد.)

قد بلند, ورزشی و تهاجمی با چشم های تیره و یک تکیه مجسمه چهره فرانک رهبر بی چون و چرای گوشه بسته است. در حالی که نیکو رشد کرده است خسته از “احساس مانند یک کیسه مشت زدن” فرانک هنوز هم لذت می برد ستون به یک ماشین با دوستان و به عنوان او آن را قرار می دهد “بیش از رفتن به این روستا به ضرب و شتم برخی از yuppies.” عجیب فرانک سختی می آید در سراسر به عنوان متوسط و یا سخت است اما به عنوان لجام گسیخته حیوانات انرژی است. او اغلب خوش جذاب و مشتاق برای پیدا کردن دوستان. او همچنین یکی از اولین به پرت کردن یک کیسه زباله هنگامی که یک اسپانیایی می گذرد.

با تشکر از دایی در, اتحادیه اروپا, فرانک مشغول به کار پاره وقت, راه اندازی غرفه برای اپرا صابون. اما او نمی خواهم این ایده از مارک زمان و نه پنج. “چند سال از در حال حاضر من در مافیا” او پیش بینی کرد و افزود: “شما می دانید آنچه که من به طور جدی شکل: اگر من به ضرب گلوله در سر من ain’t gonna’ آن را احساس کنید. که در آن است. شما مرده است.”

به رغم خشونت که lurks فقط در زیر سطح Bensonhurst نمونه در برخی از روش های کلیشه ای شهری, ایتالیایی, محله نکردم در این فیلم به عنوان تب شنبه شب. بالا و پایین 18th, خیابان, big tits, دامن و شلوار, قدم زنی با تبختر همراه در گروه های کوچک خود را بلند و با شکوه اسپری مو به سبک باروک ارتفاعات. آنها عبور نانوایی پر از شیرین ایتالیایی شیرینی و بلوک پس از جلوگیری از فروشگاه متخصص در عروسی سلطنتی. شاد عروس و دامادی درخشنده در وسط کلاس زر و زیور پرتو از بزرگ طلایی فریم در عکاسان ویندوز. نقره ای با موهای مردان صحبت ریتمیک cadences از جنوب ایتالیایی گویش جمع آوری در گوشه و کنار. بالا و پایین کشیدن اصلی, بچه ها کروز در آمریکا ساخته شده است ماشین خود ویندوز رنگی مانند Mafiosi. در فاصله یک ماشین شاخ برای تلفن های موبایل; در تخت تن آن نقش اول 12 یادداشت از “پدرخوانده” تم. در کنار خیابان, معصوم, مینیاتور مقابل متری به رخ کشیدن گچ مجسمه مریم باکره.

همان اقیانوس آرام تصویر از باکره نیز زینت زبر و خشن ساعد راست از یک محله دشوار شناخته شده به عنوان “سخت فک.” Tatooed در بازوی دیگر خود را که مزین به رنگ قرمز و سبز عبور. آن را می خواند و به سادگی در حافظه AUGIE یک دوست که کشته شد در یک تعقیب و گریز پلیس چندین سال پیش.

مرگ ناگهانی از کمتر از علل طبیعی است و نه غیر معمول در بنسنهورست. اوایل پاییز گذشته رابرت ناپولیتانو, 19, از 1659 غرب 10 خیابان رفت و برای یک درایو با دوست دختر خود Ciullo. در حالی که آنها پارک شده و یک مرد ناشناس اخراج پنج عکس از طریق شیشه جلو اتومبیل خود را. ناپولیتانو فورا درگذشت. دوست دختر خود جان سالم به در برد با یک زخم در پای چپ. چند هفته قبل یکی از ناپولیتانو بهترین دوستان Marco De Fina 19 ساله نیز کشته شد در یک اعدام به سبک تیراندازی است. بدن او ریخته شد بر روی یک جاده خاکی جدا شده در یک پارک صنعتی در جزیره ادم ساده لوح. نه مورد حل شده است. دو افتاده, نوجوانی, اما در پشت سمت چپ کادر بنسنهورست toughs آماده را به مکان خود را در خیابان.

بسیاری از بچه ها که اویختن در 81st خیابان و 18 خیابان جوان هستند و بیکار. اگر چه تعداد کمی از آنها را می دانیم که بیش از یک نفرین یا دو در آنها می توانید تمام نام های قدیمی شهرهای جنوب ایتالیا که از خانواده خود آمد و که بسیاری از باشگاه های اجتماعی در محله ها نام برد. چند بلوک از خود گوشه ای قدیمی نانوایی که در آن “پیتزا اتصال” هروئین رکود ساخته شد. در 74 خیابان و 18 خیابان است Caffe Giardino که گفته می شود متعلق به جوزپه Gambino, برادرزاده کارلو که در خدمت به عنوان “رئیس کارفرمایان” در نیویورک تا زمان مرگ او در سال 1976. در ماه دسامبر جوزپه و نه نفر دیگر دستگیر شدند در کافه ظن هروئین و کوکائین قاچاق. اجرای قانون عوامل به نظر می رسد در کافه میکروفون گرفت از یک تازه وارد, ایتالیایی, خواننده و بنا به گزارش اعلام کرد که برخی از مهمانان بود رقصید آخرین رقص خود را.

مافیا داد تا آن گریزی به خرید و فروش مواد مخدر در دهه پیش است اما استفاده از مواد مخدر در بنسنهورست است که هنوز هم تا حد زیادی ممنوع. نیکو توضیح می دهد چگونه او را دیدم Sal یک جوان مجری برای اراذل و اوباش قرار دادن یک sleeper hold — تنگ قفل در اطراف گردن که قطع خون و اکسیژن به مغز در زن. “Sal برداشت او و فقط او را به خواب کاهش یافته است او بر روی زمین. بچه بود” نیکو می گوید. “آنها به این crackheads. ما در حال تمیز کردن محله است.” جوانان بنسنهورست غرور خود را در نگه داشتن آشفته جرم و جنایت مانند muggers و سارق. “این محله Top 10” بالند جوی یک گوشه به طور منظم. “من رای آن نه بیرون از 10 بر ایمنی. مادر من می تواند راه رفتن را از طریق اینجا با یک صد دلار در جیب خود.”

جرم و جنایت در خیابان تنها چیزی که مردم محلی به مبارزه برای حفظ کردن. مهاجران جدید از امریکا لاتین و کارائیب در حال حاضر ساخت راه خود را به بنسنهورست. خود را دریافت اغلب شامل داشتن کیسه های زباله و تخم مرغ پرتاب آنها را. به عنوان مردان جوان که آویزان در گوشه ای از آن را ببینید کمی ایتالیا شده است تقریبا محو چینی و صعودی امواج از ورود. و معدود باقی مانده ایتالیایی در محله برانکس کوچکتر در هر روز است.

“شما باید یک محاصره ذهنیت [در بنسنهورست] در حال حاضر می گوید:” باب Massi بروکلین کمک حقوقی وکیل که در محله حلق آویز کردن در گوشه و کنار خیابان و پرداخت پنجه خود را بر روی دیگر چهره مردم. “ایتالیایی ها وجود دارد که در حال حاضر وجود دارد نقل مکان کرد از دیگر نقاط شهر است. آن را سفید پرواز — آخرین ایتالیایی محله.”

در خود مشاهده مسلح سپاه بنسنهورست در حال بازی کردن محله خود را نهایی ایستاده است. غنی شده توسط ایمان خود را پدرخوانده اسطوره و مسلح با بیس بال خفاش ها, بطری های آبجو و جزوات خواستار تحریم های محلی, چینی, کسب و کار, جوانان بنسنهورست گرفته اند نبرد خود را به خیابان. “این محله شده است ایتالیایی به صورت 100 سال و آن را به تغییر” قول Salis Reyna محله وفادار.

اگر چه تنها در سطح پایین تر Mafiosi هنوز هم زندگی می کنند در اینجا بازیکنان بزرگ انجام کسب و کار در کوچک اما منحصر به فرد کافه که خط 18 در خیابان. “این بچه ها قهرمانان به [محله] بچه ها می گوید:” یک کارآگاه آشنا با بنسنهورست. Bensonburst است که هنوز هم یک محل که در آن قوانین طولانی مدت باید به دنبال و که در آن پله در اشتباه انگشتان پا می تواند شما را “ضروری است.” “ما تقریبا پاسخ به برخی از مردم در اطراف در اینجا wiseguy مردم” توضیح می دهد که Nico. “چون آنها به شما شلیک در سر و نه در مورد آن فکر می کنم روز بعد.”

نیکو, 23, لوله کش است که با این نسخهها کار کردن کتاب برای مردم در این محله است. او یک همسر و یک دختر 600-یک-ماه آپارتمان دو خودرو و یک سگ پشمالوی سیاه پومرانیا برای حمایت از. او مشغول به کار نشده برای دو ماه و نیم اما که هیچ مشکلی نداره. همیشه وجود دارد پول می شود ساخته شده در خود کلاهبرداری و یا انجام نفع محلی wiseguys.

به عنوان قدیمی ترین گوشه ای منظم و نیکو است که تحت درمان با احترام. او تر و تمیز و خوب به دنبال با ویژگی های منظم (نوع چهره دختران را “زیبا”) و قهوه ای و برش مو کوتاه و بلند در پشت مانند یک شسته و رفته برای حرکت سوپاپ ماشین. Nico لباس شیک گاه به گاه شلوار جین و یک دور کمر طول آستین ژاکت چرمی سیاه و سفید — و معمولا ورزش های سنگین طلا طلا و جواهر. در یک محله که در آن مردان باید کامل هنر خشن و بی ادب رفاقت خود را به شیوه ای است اندک است. نیکو می دهد برداشت از بودن در کنترل اگر چه او چشم قهوه ای روشن با کنایه امیز طنز.

“آنها همیشه می گفت من استعداد” نیکو می گوید. “و من قرار بود بستری با استعداد مدرسه. اما من واقعا نمی خواهم برای رفتن. کلاس چهارم آنها تحت فشار قرار دادند من جلوتر به کلاس پنجم. کلاس پنجم آنها تحت فشار قرار دادند من به دبیرستان. دبیرستان تحت فشار قرار دادند من به دبیرستان. و دبیرستان من کاهش یافته است” — کاهش یافته است و ازدواج کردم.

تقریبا قبل از زناشویی ورق بودند خشک نیکو نوجوان, همسر, شروع یک امر است. نیکو تا به حال یک بحث جدی با پدر و وعده داده شده نه به صدمه زدن به interloper اگر او موافقت کرد هرگز تحت هیچ شرایطی به رانندگی و یا راه رفتن پایین خیابان 18 یا 81st خیابان. برای کمک به حتی نمره نیکو در زمان ، نه او و نه همسرش شکایت کرد برای طلاق. این روزها نیکو در ادامه به دیدن هر دو همسر خود و دوست دختر خود را. امشب او را به بازی بولینگ با همسر خود.

به عنوان Nico مربوط خود داستان یک مرد میانسال با شانه های خمیده slouches توسط. “هی پیت” او تماس jovially. “چگونه همسر و بچه ها؟” مرد قطره سر و limps ، “همسرش او را دو ماه پیش و در زمان بچه ها” توضیح می دهد که نیکو با معوج پوزخند. “این یک بزرگ روانی اسکار برای او.”

آن سال — که او نیز اتفاق می افتد به نیکو برادر دوست دختر — به چه کسی نیکو و فرانک, نگاه به عنوان حامی خود. Sal — که همچنین یک سطح پایین فروشنده اسلحه — ندارد به اویختن. “او ارتباط می گوید:” Nico. “او را در حقوق و دستمزد. او طول می کشد مراقبت از چیزهایی که آنها نیاز به مراقبت گرفته شود — کسی را به صدمه دیده است کسی را به پایان رسید. شما می دانید هر چه.” با وجود این واقعیت است که Sal پدر با این نسخهها کار برای یک رقیب شرکت — اداره پلیس نیویورک — Sal حرفه ای و شهرت افسانه ای هستند.

چندی پیش Sal ون در هم شکسته شد و سوء ظن افتاد سه نفر از مردم محلی استفاده می شود که به اویختن در گوشه ای اما یک شهرت بد زمانی که آنها شروع به استفاده از کرک و دزدی. “یک شوک سرقت از یک ون” نیکو داستان آغاز می شود که او و فرانک بازی شیر یا خط به عقب و جلو مثل فوتبال. “آنها فکر او از سرقت از یک ون” فرانک تصحیح می کند. “Sal یافت می شود یکی از آنها است. او مایل است.”

“Sal ضربه او به سر با یک بطری” فرانک می گوید. “سپس او را برداشت و او را پشت سر و در گیر پایان بطری در چهره اش درست در بینی. سی و شش بخیه.”

“او فقط می خواستم برای به دست آوردن یک کلمه از او” جبران Nico. “او فقط می خواستم به نام.”

“پس آن مرد او چاقو را در چشم داد تا هر کس دیگری” در ادامه فرانک.

“او گفت که او تا به حال هیچ چیزی برای انجام با آن” نیکو دهید.

Sal به زودی با آینده بچه. “او با ضربات چاقو او را در گلو شکاف او — 17 بخیه” فرانک می گوید. “بچه بود layin’ بر روی یک نیمکت و او برداشته پای او را تا. Sal شد goin’ به صورت قلب خود را اما او با چاقو او را در پا پاره پاره و از طریق رفت و پای او. و او می خواست تا او را بکشند. اما این بچه فرار در بزرگراه. بنابراین او فقط تماشا. او نمیفهمد آن خواهد بود کاکاسیاه که کشته در بزرگراه” — اشاره به هوارد ساحل حادثه است.

“اما وجود دارد هیچ ماشین می آیم” می گوید:” فرانک پرتاب کردن دست خود را در یک ژست مسخره ناتوانی است. “وجود دارد هیچ ماشین میای’,” پژواک نیکو خنده.

“بنابراین او دور. سپس او متوجه نبود حتی کسانی که کودکان و نوجوانان” فرانک می گوید: انعقاد با یک خنده “آن شخص دیگری بود! به طوری که آنها دوستان دوباره. بنابراین شما می دانید چه Sal می گوید. او می گوید: “من متاسفم!’ “

“متاسفم!” exclaims نیکو نیز خنده. “و بچه را پس از تبدیل به سنگ شده Sal او می گوید:” درست است. همه چیز همه حق است.’ و او یک اسکار از اینجا به اینجا.” نیکو اجرا می شود انگشت خود را از گوش خود به خود آدم سیب است.

نیکو بعد اذعان می کند که یکی از crackheads شد Sal برادر. “Sal شد lookin’ به کشتن او. او lookin’ for او را برای مدت زمان طولانی. او در نهایت به او و قرار دادن تفنگ به سر خود را, اما او نمی تواند آن را انجام دهد. چرا که او می داند که مادرش هرگز او را ببخش. و او هرگز آن را فراموش نمیکند.”

خشونت است که زمینه این محله آرام سطح نازل شده است در و همچنین راه های نمایشی. حتی زمانی که بچه ها در گوشه ای در حال انجام هر چیزی که ممکن است جذب پلیس توجه آنها بازی در حال wiseguys. بسیاری از آنها را خود BB اسلحه. و واقعا آهسته شب آنها پر پیچ و خم را به گروسند خلیج و ساقه در موش صحرايی — “هدف تمرین” برای بازی های جدی تر.

نیکو حرکات در “کمی Ralphie” یکی دیگر از گوشه ای به طور منظم و می گوید: “که دکتر شات در الاغ,” تبریک تن در صدای او. “این یک ضربه حرفه ای واقعی.” نیکو مربوط چگونه کمی Ralphie کشیده تا در ماشین خود و فشرده کردن چندین عکس. “من گفت:,” خوب. که همه حق است. من او را بعد از آن.’ در ضمن در سمت چپ آن یک ولت بزرگ در الاغ من. بنابراین وقتی که من آماده به ترک من نشستم در حالی که در ماشین. من آن را لود می شود. من گفت: “خوب Sal من شما بعد از دیدن.’ من نورد پایین پنجره. بوم, بوم, بوم.”

در Bensonhurst این بازی هنوز هم یک همتای در زندگی واقعی است. نیکو به یاد می آورد که چگونه Sal هشدار داد یک محله محلی که رفته بود به بدهی به اشتباه مردم است. “او بچه شش بار. منظورم نقطه خالی از اینجا به درخت. بچه ها نمی میرند. اما Sal شد با استفاده از تمرین هدف گلوله در یک .32 و آنها فقط bouncin’ کردن کت چرم. مانند میشیم ضربه با یک خفاش. آنها در لباس پوشیدن و خود دنده ها. اما آنها نمی او صدمه دیده است. سپس عموی خود پایین آمد و به Sal $20,000 [نه او را بکشند].”

علاوه بر بازیگری به عنوان عضله برای اوباش Sal سودآور است کمی به سمت کسب و کار که با نیکو گاهی اوقات کمک می کند تا او را به خارج. “دست نارنجک می رویم مانند آب می گوید:” Nico. “فروش دو ده در حال حاضر.” در $100 یک قطعه نیکو است فکر کردن در مورد خرید یک خود را. او در حال حاضر صاحب یک تفنگ دستی که او خریداری شده از Sal. این بخشی از یک سفر آرسنال در نیکو تنه که شامل دو بیس بال خفاش ها منجر sap, پنجه بوکس یک کارد بزرگ و سنگین و یک درهم و برهم کردن سیم نیکو می گوید یک تلفن ضربه بزنید.

اگر چه نیکو و مسن تر بچه ها در گوشه ای همیشه مقدار زیادی از پول نقد برای کوکائین و شیشه جلو سفارشی بسیاری می گویند که آنچه که آنها واقعا می خواهید یک شهر و یا اتحادیه ، نیکو نسبت به حرکات عضلانی مرد جوان با صورت گرد که برگزاری دادگاه در گوشه ای: هر کس می خواهد به دانستن آنچه که او فکر می کند از نام های بزرگ در هفته آینده. خود را به شیوه ای کم است-کلید مانند عجیبی حومه توافق هاچ بک او همواره عملی خرید ساخته شده با درآمد حاصل از اراذل و اوباش تحریم شده است. “که پینو می گوید:” Nico. “او را به ترس از اسلحه. او قمار ، آنها چیزی برای انجام با خشونت است. هیچ چیز در تمام. اما او می داند خیابان از قوانین. او یک بچه هوشمند که در راه است. او را ندارد مشکل است. ما هر دو به دنبال به Conrail. او می خواهد مزایای درست مانند من انجام دهد.”

با توجه به رقابت های آسیایی و کارائیب باندهای مافیایی است گسترش بسیاری در طول چند سال گذشته اما پتانسیل آن کار است. چند فرصت باقی می ماند در نیویورک “آخرین ایتالیایی محله.” “یک نسل پیش ما بودند مشغول به کار در ساخت و ساز و معاملات ماهر می گوید:” باب Massi. “ما پرینتر bricklayers, longshoremen. کسانی که شغل نیست بنابراین به خوبی پرداخت می شود در حال حاضر. این صنایع از بین رفته اند. بچه ها هستند تا در برابر اقتصادی دیوار آجری است. جهان یک کامپیوتر است که هیچ اتحادیه و همه آنها را ترک کرده اند محله.”

این شب جمعه. فرانک و بقیه بچه ها در نیروی کامل است. یک روح بی قرار اضافه کرده است در هوا جشن به شب فعالیت است. تخم مرغ هستند که به صورت فله خریداری. قبل از شب است بیش از چند ده پرتاب خواهد شد. به عنوان به احتمال زیاد به دنبال ماشین توسط فرانک بادها طولانی و زمین قدرتمند است که رها ورزشی با سرعت جلو شکننده موشکی در برابر این هدف در حال حرکت.

اما پرتاب تخم مرغ واقعا رضایت بخش است. این خیلی بهتر است برای انتخاب یک مبارزه است. مبارزه است, بعد از همه, مشروع حتی بازخرید تفریح و سرگرمی در جهان مشخص شده توسط قبیله ای بخش. با توجه به فرانک بروکلین ایتالیایی ها نفرت طولانی جزیره ایتالیایی, لانگ آیلند, ایتالیایی نفرت نیوجرسی ایتالیایی ها و همه آنها نفرت استاتن آیلند ایتالیایی. بعلاوه بروکلین ایتالیایی ها از turfs نیز مجبور به کشیدن سر. “اگر راههای مختلف در یک باشگاه آنها همیشه باید به مبارزه با هر یک از دیگر,” او توضیح می دهد.

اگر نه بیشتر احتمال دارد هدف در دسترس بچه ها ممکن است با خم شدن به ضرب و شتم یک ادم بیکار و تنبل در محله ای دیگر. اما بسیاری از زمان آنها نه مبارزه. در واقع, آن است که بخشی از فرانک ادعا سرخوردگی با برخی از عبور از قربانیان که آنها مشتاق به 81st خیابان خدمه. چند سیاه اسپانیایی یا آسیایی که سرگردان به محله به ندرت مضطرب به مقابله با 10 تا 12 مرد جوان خوشه در گوشه ای. اما کج اعداد نمی آشفته فرانک — قاعده این است که تعداد زیادتر تفوق یافتن و گرفتن خارجی است. فرانک انتظار می رود همان درمان اگر بود به تنهایی جرأت خود را در خارج از مرزهای.

این آزار و اذیت در حال حاضر کارگردانی نه تنها در عبور پیاده بلکه در اقلیت که به تازگی به محله. این افراد نمی توانند جلوگیری از بنسنهورست پس از تاریک. آنها در اینجا زندگی می کنند.

“شما می دانید, شما, سفید, مهم نیست که چه مدت شما شده است در این محله می گوید:” دستگاه گوارش یک ترینیداد مهاجر به بنسنهورست که می گوید او دو بار مورد ضرب و شتم و سرقت توسط بچه های محلی. پس از بازگشت از سفر اخیر به کارائیب دستگاه گوارش می گوید: صاحبخانه خود سعی در اخراج او به نفع یک مستاجر.

دو جوان اسپانیایی مردان پیاده روی گوشه هر دو آنها را و نه کوچک. فرانک به سلامتی زمانی که تیم یک ایرلندی-ایتالیایی گوشه منظم trots تا پشت سر آنها یک تخم مرغ در یک دست و انتقاد شدید مشت خود را به قربانی خود را با یک مشمئز کننده نرم افزار. زرده تخم مرغ و پوسته تخم مرغ خرد قطره به آرامی پایین مرد جوان چانه بر روی پیاده رو. فرانک تحسین تیم تلاش اما disparages قربانی: “مکزیکی که هیچ سرگرم کننده است. آنها نمی مبارزه با عقب.” در سراسر خیابان, دو, آسیایی, جوانان گوشه ای دور و فرانک اتهامات آنها پرتاب یک کیسه زباله در عقب نشینی پشت. “آنها از طریق راه رفتن در اینجا مانند آنها امریکا با توپ می گوید:” تیم از درد در تمسخر تن: “” من کارت سبز. من کارت سبز.’ “

نیکو به یاد می آورد یک شب چند هفته زودتر از زمانی که او تعقیب یک جوان سیاه, زن و شوهر, پایین خیابان برای “ساخت در ایستگاه اتوبوس.” او معمولی اذعان به احساس بد و هنگامی که او متوجه آنها عقب مانده است.

در سراسر خیابان نوجوان 16 ساله به نام آنجلو Berkowitz ساعت تخم مرغ-پرتاب اما نمی پیوستن به در. آنجلو که در پنجه نرم می کند گناه به یهودی بودن در جایی در ایتالیایی نسب خیره در عمل از زیر یک کلاه بیس بال پایین کشیده بر روی پیشانی خود را. “شما می دانید,” او می گوید: مصرف در صحنه “آنها فکر می کنم آنها حق دارند اما آنها واقعا اشتباه است.” از سوی دیگر او استدلال می کند با خود “آن است که چنین چیزی بد ، اگر چه این محله بود مکزیکی و سیاه و سفید و چینی ها؟” خواهد بود که یک چیز بد است ؟ “آره …” او در پاسخ صدای او فرار کردن.

شب باد کردن زمانی که یک ماشین پلیس متوقف می شود و دو عصبانی افسران با شدت بهم زدن درب لگد زدن به نیمه خالی تخم مرغ کارتن از راه خود را. “شما بهتر است دست کشیدن از این گه خاموش” snaps, قد بلند, زن با عینک. “آیا شما بچه ها هر کاری کردم بهتر است برای انجام در سن شما؟” پلیس جلو و دور و فرانک امواج خداحافظی با گرفتن محل انشعاب بدن انسان خود. “من نفرت, پلیس,” او می گوید. “پدر من متنفر پلیس بیش از حد. او به من گفت اگر من تا به حال یک پلیس به زحمت به خانه می آیند.”

شکستن محله قوانین قابل تحمل نیست اما قانون شکنی است, به خصوص اگر آن را شامل جرم و جنایت در یک اقلیت محله. نیکو آزادانه اذعان به ساختن پول با کار کردن برای حفاظت از یک فروشنده مواد مخدر در نزدیکی محله پورتوریکویی. چند هفته پیش او و دوست رفت و به اتمام فروشنده مواد مخدر. “ما رقم ما به او اجازه دهید [فروشنده] نشستن در خودرو به مدت یک ساعت و به او کمی حفاظت کمی ، او را گرم نگه دارید. و او انداخت ما برخی از کک. چیزی که بعد از ما رفت و برگشت دوباره او به ما [برخی از] دوباره. او را این پسر سیاه و سفید که شکسته سر او. آنها همه پانک بیش از وجود دارد. آن ain’t nothin’. منظورم این است که اگر ما می خواستیم برای رفتن بیش از وجود دارد و شروع به takin’ بیش از آن خواهد بود بدون مشکل.”

مانند واقعی wiseguys, Nico همچنین می داند که چگونه برای به دست آوردن پول راه قدیمی از مد افتاده: او extorts آن است. او می گوید: یک زن دوست خود است دستکاری پول در یک محله فروشگاه های مواد غذایی. در بازگشت برای ریختن لوبیا نیکو می بالد او نیش ترمزی میزند پایین چند صد دلار در هفته است. در بنسنهورست آن را با نام ساختن یک زندگی.

از سنین Bensonhurst کودکان و نوجوانان آموزش داده می شود به دنبال راه های دیگر که مشکوک کسب و کار در حال پیشرفت شامل خود را. نادرستی نیست جرم اما دادن به مردم اشتباه است. باب Massi یاد دوران کودکی حادثه: “یک مرد پدر من می دانستم که راه می رفت خانه اش. پدر من گفت: “کجا تونی?’ من را درک نمی کنند بنابراین من گفت: “حق بیش از وجود دارد.’ او smacked من. ‘شما نمی بینید nothin ‘,’ او گفت. “شما هرگز تونی.’ “■

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر