مارک زوکربرگ می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن پست را نقض نمی Facebook سیاست

ناصرو | No comments

Facebook رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ شهادت در کمیته خدمات مالی مجلس شنوایی در واشنگتن 23 اکتبر 2019.

ارین اسکات | ایسنا

Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ روز جمعه گفت: یک پست توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در آن او می گوید: “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” را نقض نمی کند سیاست های شرکت و باقی خواهد ماند آنلاین.

“من شخصا یک احشایی واکنش منفی به این نوع از تفرقه و التهابی شعارهای” زوکربرگ گفت: در پست های خود را. “اما من مسئول واکنش نه فقط در ظرفیت شخصی بلکه به عنوان رهبر یک نهاد متعهد به آزادی بیان.”

در روز پنج شنبه شب مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال شده در Twitter و Facebook در مورد تظاهرات این هفته در مینیاپولیس پس از مرگ جورج فلوید یک نوجوان سیاه پوست به دست پلیس. مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به معترضان به عنوان “اراذل و اوباش” و هشدار داد که نظامی بود در راه خود را به مینیاپولیس. “هر گونه مشکل و ما فرض را بر کنترل اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود,” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در Facebook و Twitter.

توییتر قرار داده یک برچسب هشدار به کاربران در مورد تهمت را خشونت آمیز و شعارهای که آنها را مجبور به اخراج قبل از آنها می توانید صدای جیر جیر خود را. توییتر نیز جلوگیری از کاربران از میل یا retweeting صدای جیر جیر.

در مقابل Facebook تصمیم به ترک پست در تمامیت آن.

Facebook تصمیم به ترک این پست به دلیل موقعیت شرکت است که آن را “باید فعال آنجا بیان که ممکن است مگر اینکه آن را به علت خطر قریب الوقوع خاص مضرات یا خطرات در املای روشن سیاست” زوکربرگ نوشت.

“من به شدت مخالف با رئیس جمهور صحبت در این مورد اما من معتقدم مردم باید قادر به دیدن این کار برای خود, چرا که در نهایت پاسخگویی برای کسانی که در موقعیت قدرت تنها می تواند رخ دهد هنگامی که سخنرانی خود را طلبه است که در باز است،”

زوکربرگ اضافه شده است که Facebook سیاست های مربوط به تحریک خشونت اجازه می دهد بحث در اطراف استفاده از دولت از زور است.

“ما فکر می کنیم مردم نیاز به می دانم که اگر دولت در حال برنامه ریزی برای اعزام نیروی” زوکربرگ نوشت. “سیاست ما در اطراف تحریک خشونت اجازه می دهد بحث در اطراف دولت استفاده از نیروی, اگر چه من فکر می کنم وضعیت امروز را افزایش می دهد سوال مهم در مورد آنچه بالقوه و محدودیت های است که بحث باید باشد.”

در شرکت های داخلی از شبکه های اجتماعی کارکنان خواسته اند Facebook رهبری را به تجدید نظر در این تصمیم با توجه به یک گزارش از آستانه. یک کارمند براندون Dail زمان به توییتر به صدای او مخالفت کرد و گفت “مغلوب ساختن پیشی جستن تجلیل از خشونت در Facebook منزجر کننده است و آن را کاملا باید پرچم و یا حذف شده از سیستم عامل های ما.”

زوکربرگ تا به حال یک اتصال به ناروا از زمان آغاز ریاست جمهوری خود در سال 2017 از طریق Peter Thiel یک تکنولوژی سرمایه گذار و Facebook عضو هیئت مدیره. Thiel یکی از عوامل بود که به ناروا به کمپین 2016 است و یک مشاور رسمی در تکنولوژی مسائل مربوط به رئیس جمهور است. برگ برنده میزبانی زوکربرگ و Thiel در خصوصی آمریکا در ماه اکتبر.

در اوایل این هفته زوکربرگ گفت CNBC او فکر نمی کنم شبکه های اجتماعی باید واقعیت-بررسی گفتمان سیاسی. Facebook می توانید حذف سیاستمداران’ posts اگر آنها می تواند منجر به رای دهندگان سرکوب مردم باعث آسیب به خود و یا منجر به خشونت است.

“مردم می تواند موافق یا مخالف در جایی که ما باید رسم خط, اما من امیدوارم که آنها ما را درک فلسفه کلی این است که بهتر است که این بحث را در فضای باز به خصوص زمانی که ریسک بسیار بالا” زوکربرگ نوشت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>