مارک زوکربرگ می گوید Facebook اجازه خواهد داد که کاربران برای خاموش کردن تبلیغات سیاسی

Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ ارائه سخنران معرفی جدید Facebook Messenger, WhatsApp و Instagram ویژگی های حفظ حریم خصوصی در Facebook F8 کنفرانس در McEnery مرکز کنوانسیون در سن خوزه کالیفرنیا در 30 آوریل 2019.

امی آزبورن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ روز سه شنبه اعلام کرد این شبکه اجتماعی خواهد شد اجازه می دهد تا کاربران آن را به خاموش کردن دیدن تبلیغات سیاسی.

“برای کسانی از شما که در حال حاضر ساخته شده تا ذهن خود را و فقط می خواهند انتخابات به بیش از ما می شنوید — بنابراین ما نیز معرفی توانایی برای خاموش کردن دیدن تبلیغات سیاسی,” زوکربرگ نوشت: در یک op-ed منتشر شده در ایالات متحده آمریکا امروز. “ما هنوز هم می خواهید به شما یادآوری برای رای دادن.”

برای ماه Facebook را تحمل انتقاد را برای خود سیاست است که اجازه می دهد تا سیاستمداران برای اجرای تبلیغات سیاسی حاوی اطلاعات نادرست در خدمات آن است. سیاست مورد انتقاد قرار گرفته توسط فعالان و presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن. رقیب توییتر, مقابل, ممنوع, تبلیغات سیاسی در اکتبر 2019.

کاربران قادر خواهد بود برای خاموش کردن سیاسی انتخابات و مسئله اجتماعی تبلیغات از نامزدهای سیاسی سوپر پکس و “دیگر سازمان هایی که به ‘پرداخت’ سیاسی سلب مسئولیت آنها” شرکت گفت CNBC. این شرکت شروع خواهد شد نورد از این ویژگی برای برخی از کاربران در روز چهارشنبه و آن را در دسترس برای همه کاربران ایالات متحده بیش از چند هفته آینده Facebook گفت. این شرکت با هدف گسترش ویژگی های بیشتر کشورهایی که آن را در اجرای تبلیغات سیاسی در این پاییز.

هنگامی که کاربران در سراسر یکی از این تبلیغات وجود دارد خواهد بود یک گزینه در آگهی به خاموش کردن تمام آینده تبلیغات سیاسی. کاربران همچنین می توانید به تنظیمات ویژگی های Facebook و Instagram به آنها را خاموش. علاوه بر این کاربران که تصمیم گرفته اند به نوبه خود این تبلیغات را گزارش هر گونه تبلیغات آنها را در سراسر آمده است که آنها باور دارند که نباید نشان داده شده است به آنها.

زوکربرگ همچنین اعلام کرد که Facebook در نظر دارد برای کمک به 4 میلیون نفر برای رأی دادن ثبت نام از طریق یک رای گیری جدید مرکز اطلاعات که شرکت رول خواهد شد. زوکربرگ قبلا اعلام کرده بود رای گیری مرکز اطلاعات اوایل این ماه.

رای گیری مرکز اطلاعات نشان داده خواهد شد در بالای Facebook اخبار تغذیه و Instagram, زوکربرگ گفت. این مرکز شامل اطلاعات در مورد چگونگی و زمانی که به رای, نحوه ثبت نام, نحوه رای توسط پست الکترونیکی و نحوه رای گیری زود است. این مرکز نیز شامل پست از دولت های انتخاباتی و انتخابات محلی مقامات زوکربرگ گفت.

“من معتقدم Facebook مسئولیت نه تنها برای جلوگیری از رای دهندگان سرکوب — که به طور نامتناسبی اهداف مردم رنگ — اما به طور فعال در حمایت از مطلع نامزدی رای دهندگان ثبت نام و مشارکت” او نوشت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme