مارک زوکربرگ led Facebook به تمام زمان بالا این هفته — در اینجا اجرا می شود که این شرکت با او

ناصرو | No comments

مارک زوکربرگ مدیر ارشد اجرایی و بنیانگذار Facebook, Inc., می رسد برای یک کمیته خدمات مالی مجلس شنوایی در واشنگتن, دی سی, ایالات متحده آمریکا, در روز چهارشنبه, اکتبر. 23, 2019.

اندرو Harrer | بلومبرگ | گتی ایماژ

Facebook رفته از طریق یک دگردیسی گسترده پس از 2016 انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده برای مبارزه با این اطلاعات غلط و سوء استفاده از آن شبکه های اجتماعی و به rekindle رشد پس از یک غرفه در سال 2018 است.

این تغییر موجب تغییرات زیادی به این شرکت اجرایی رهبری است. موسس و مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ خورند عرشه خود را از lieutenants در حالی که باقی مانده یکی از چند ثابت در راس این شرکت و در نظر گرفتن نقش فعال تر در جنبه های شرکت او می خواهم که قبلا از چپ به دیگر مدیران.

این است که منجر Facebook در سال 2020 است.

مارک زوکربرگ موسس و مدیر عامل

زوکربرگ بوده است تصمیم کلیدی maker for Facebook از او تاسیس این شرکت به عنوان یک دانش آموز در دانشگاه هاروارد در سال 2004.

او در طول زندگی حرفه ای زوکربرگ ساخته شده است که تصمیم گیری های جسورانه هرگز ترس به رفتن در برابر خواسته های خود را به کاربران و یا مدیران. که در سال 2006 زمانی که شرکت نورد خوراک خبری که بسیاری از کاربران متنفر بودم و زمانی که زوکربرگ رد 1 میلیارد دلار خرید پیشنهاد از یاهو به ترس از معاونان او.

زوکربرگ همچنین رهبری این شرکت از طریق مختلف قابل حصول شروع با 1 میلیارد دلار خرید Instagram در سال 2012 به 19 میلیارد دلار قرارداد برای واتساپ و 2 میلیارد دلار خرید Oculus 2014.

اخیرا زوکربرگ به کارگردانی Facebook از طریق رسوایی های متعدد از جمله جنگ مقابل اطلاعات غلط و خارجی دستکاری پلت فرم پس از سال 2016 آمریکا انتخابات و 2018 کمبریج Analytica رسوایی. زوکربرگ گزارش خود گفت مدیران ارشد که شرکت در جنگ است و او را گرفته در یک رویکرد تهاجمی تر به خود رهبری است. در ماه ژانویه زوکربرگ تحلیلگران گفت که “هدف این دهه آینده را نمی توان دوست داشت اما به درک” و چند روز بعد او گفت که رویکرد جدید است “رفتن به شاش کردن بسیاری از مردم است.”

این سبک جدید از رهبری شده است بر روی صفحه نمایش واضح و روشن از ماه فوریه به عنوان Facebook گرفته است تعدادی از اقدامات جسورانه در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. Facebook شده است در میان شرکت های پیشرو در نظر اجازه می دهد کارکنان به کار از خانه به راه اندازی یک 100 میلیون دلار کمک مالی برنامه برای حمایت از کسب و کارهای کوچک و منتشر کرده است متعدد محصولات جدید بشود به مصرف کنندگان که در خانه گیر کرده و آنلاین تر از همیشه است.

زوکربرگ شخصا درگیر شده است با بسیاری از این تصمیمات و نتایج روشن بوده اند: این شرکت قیمت سهام برتر تمام زمان بالا این هفته است.

شریل سندبرگ: COO

Facebook COO Sheryl Sandberg صحبت می کند در کنفرانس DLD در مونیخ در تاریخ 20 ژانویه 2019.

Facebook

پس از لحظه ای سندبرگ پیوست Facebook در سال 2008 او شده است زوکربرگ ندارد. 2. که مهمترین آنها سندبرگ شده است مسئول در حال اجرا در تمام بخش های کسب و کار زوکربرگ تا به حال علاقه کمی مانند رشد این شرکت تبلیغ کسب و کار و حمل و نقل آن ارتباطات است.

سندبرگ آمد به Facebook از گوگل که او معاون رئیس جمهور از جهانی خرید و فروش آنلاین و عملیات. پس از پیوستن به Facebook, سندبرگ وظیفه بود با رشد Facebook درآمد و تبلیغات کسب و کار در آماده سازی برای اجتناب ناپذیر IPO. قبل از ورود Facebook تا به حال تولید شده کمی بیش از $150 میلیون دلار درآمد در سال 2007. سندبرگ کمک به رشد این رقم حدود 2,400 ٪ به $3.7 میلیارد دلار در سال 2011.

بیش از دهه گذشته سندبرگ مشخصات تا به حال صعود در کنار Facebook خود رشد. این بود و شاید تاکید کرد در سال 2013 زمانی که او کتاب “ناب در: زنان و کار و اراده به رهبری” منتشر شد.

اخیرا اما سندبرگ آمده است در زیر آتش. اگر چه کارکنان هنوز هم در ستایش او کار او را تحت تاثیر قرار در این شرکت نیز کاهش یافته پس از رسوایی های متعدد این شرکت در سال های اخیر است.

گزارش نیویورک تایمز می گوید زوکربرگ افزایش مشارکت در شرکت های متعدد معاملات شده است “موثر sidelining از” سندبرگ. گزارش دیگری از انواع گفت سندبرگ در حال حاضر یک “پرواز خطر است.” (سندبرگ به سرعت .)

اینکه آیا یا نه او تاثیر کاهش یافته او باقی می ماند یک چهره برجسته برای شرکت.

Mike Schroepfer: افسر ارشد فناوری

Facebook افسر ارشد فناوری Mike Schroepfer.

انجمن مطبوعات | AP

زوکربرگ چشم انداز برای Facebook فن آوری دلاوری می داند چند نشیب و CTO Schroepfer است که اغلب مرد وظیفه با آوردن کسانی که جاه طلبی به واقعیت است.

“Schroep” را به عنوان همه در این شرکت تماس او بالا ویژگی های اجرایی در شبکه های اجتماعی, و او اغلب ستایش خود را برای ویژگی های لغو احکام صادره ی و متفکر و رهبر. یکی از نقش های کلیدی است که منجر Facebook تلاش در توسعه هوش مصنوعی است. که هوش مصنوعی فن آوری های کلیدی است برای چه این شرکت در میانه های محتوا برای جلوگیری از گسترش اطلاعات غلط و آزار و سایر انواع سوء استفاده از خدمات خود را.

علاوه بر این هوش مصنوعی Schroepfer نیز بالا مرد وقتی که می آید به Facebook را دیگر شرط های بزرگ از جمله توسعه مربوط به ترازو دیجیتال ارز این شرکت دستگاه های سخت افزاری و Facebook را توسعه مغز-محاسبات فن آوری است.

آدم Mosseri: رئیس Instagram

آدم Mosseri, Facebook

بک Diefenbach | ایسنا

Instagram مسلم جالبترین بخش از Facebook و آدم Mosseri سر است که در بخش.

Mosseri آغاز شده در Facebook به عنوان یک طراح محصول در سال 2008 است و شناخته شده برای خود را در رابطه با زوکربرگ. او تا به بسیاری از نقش های کلیدی: او قبلا زد این شرکت اخبار — از ویژگی های اصلی Facebook گل سرسبد شبکه اجتماعی — سپس cofounded یکپارچگی تیم که مبارزه اطلاعات غلط.

زوکربرگ دست Instagram کلید Mosseri در اکتبر 2018 پس از اصلی موسسان Kevin Systrom و مایک کریگر به طور ناگهانی ترک ماه قبل است. از آن پس Mosseri تبدیل به یکی از عمومی ترین رو مدیران در Facebook. او اغلب به نظر می رسد در پادکست در پاسخ به توييتها و جریان زندگی می کنند از خود Instagram account.

اندرو باسورث: رئیس AR/VR

اندرو باسورث با نام مستعار Boz تبلیغات متخصص برای Facebook می دهد بحث در بازاریابی آنلاین Rockstars بازاریابی نشان می دهد تجارت در هامبورگ آلمان, 03 مارس 2017. عکس: Christian Charisius/dpa | استفاده در سراسر جهان (عکس توسط Christian Charisius/عکس داد از طریق گتی ایماژ)

مسیحی Charisius | عکس داد | گتی ایماژ

باسورث و زوکربرگ بازگشت به روز خود را در دانشگاه هاروارد شد و پس از پیوستن به Facebook در سال 2006 باسورث به دست آورده شهرت برای بودن یک مرد است که انجام میشود. باسورث led شرکت توسعه نرم افزار Facebook تبلیغ کسب و کار است که تولید بیش از 98 درصد از درآمد خود را

به عنوان Facebook کردم جدی در مورد تنوع آن جریان درآمد از طریق سخت افزار توسعه زوکربرگ به او اعتماد معاون و ساخته شده او را سر سخت افزاری در ماه اوت سال 2017. او در حال حاضر منجر به توسعه Facebook تلاش با واقعیت مجازی Oculus واحد پورتال تصویری-تلفن هوشمند-صفحه اصلی دستگاه و تجربی بلند مدت پروژه ها از جمله توسعه آن از مغز-محاسبات فن آوری است.

او همچنین شناخته شده برای خود را بی پرده بینش کسب و کار شرکت را که او نوشته های خود را در وبلاگ های داخلی و تابلوهای پیام-گاهی اوقات باعث دردسر مانند به بیرون درز 2016 یادداشت که به نظر می رسد به ستایش این شرکت “رشد در تمام هزینه های” ذهنیت (باسورث بعد گفت: پست به معنای (نشانگر).

اگر چه بسیاری از آنها می ترسید از خشم Boz چند می تواند استدلال می کنند با نتایج خود را.

Fidji سیم: رئیس Facebook

Fidji سیم مدیر محصول در Facebook

Frederick M. Brown | گتی ایماژ

هر کس می داند سندبرگ بالا زن در Facebook, اما چند می دانم دوم-ترین-قدرتمند زن در copmany. این Fidji سیم اجرا می شود که هسته Facebook محصول است که شناخته شده داخلی به عنوان “آبی برنامه است.”

پس از پیوستن به در سال 2011 سیم به سرعت افزایش یافت صفوف در این شرکت از طریق مهارت های خود را به عنوان یک مدیر محصول. او شناخته شده برای او مشخص و برای داشتن زوکربرگ گوش. که کلیدی با توجه به او در حال حاضر دارای همان کار زوکربرگ به حال زمانی که او برای اولین بار اختراع Facebook.

خاویر Olivan: معاون رئیس جمهور از رشد

در آوریل Facebook اعلام کرد که در حال حاضر نزدیک به 3 میلیارد دلار ماهانه کاربران در سراسر شرکت خانواده از برنامه های. آن نوع از رشد بی سابقه ای را برای هر محصول در تاریخ بشر و در آن را نداشته اند ممکن است بدون خاویر Olivan.

Olivan نگه می دارد پایین مشخصات عمومی اما در این شرکت سهم خود را در حال چیزهای افسانه. به عنوان VP رشد Olivan یکی از سخت ترین مشاغل در Facebook: او مسئول برای حصول اطمینان از Facebook نشان می دهد کاربر چشمگیر رشد به سرمایه گذاران چهارم پس از سه ماهه. یک تلو تلو خوردن می تواند اثرات مخربی بر روی قیمت سهام شرکت را.

“خاوی” را به عنوان او است که شناخته شده است به عنوان گوهر در Facebook تاج. شرکت های متعدد تلاش کرده اند به تجاوز کردن به او از جمله رقیب ضربه محکم و ناگهانی اما زوکربرگ هرگز به او اجازه دهید برود. زوکربرگ شمارش در Olivan مطمئن شوید Facebook نگه می دارد و جذب کاربران جدید می دهد و Olivan آزادی برای آزمایش و منابع او می خواهد به آن را اتفاق می افتد.

دیوید فیشر: رئیس درآمد افسر

Facebook باعث می شود پول های در حال اجرا تبلیغات هدفمند و اجرایی مسئول است که کسب و کار جهانی است دیوید فیشر.

فیشر آمد به Facebook از گوگل دنبال مسیر تبحر توسط سندبرگ. پس از او ساخته شده است این شرکت تبلیغ کسب و کار در حالی که ماندن در خارج از محل موردتوجه وتماشای عموم. فیشر شناخته شده است برای اجتناب از نور افکن — او اجازه می دهد تا دیگران به حمام افتاب گرفتن در شکوه در حالی که با تمرکز بر نتایج.

دیو Wehner: رئیس امور مالی

دیوید Wehner CFO در Facebook.

هریت تیلور | CNBC

دیو Wehner میان کمتر نفوذ c-مجموعه مدیران در Facebook, اما که تغییر نمی کند اهمیت نقش خود است. در حالی که دیگران نوآوری و ساخت Wehner میسازد در پس زمینه به عنوان یک منفعل CFO.

Wehner اصلی کار این است که اطمینان حاصل کرد که تیم ماندن در داخل بودجه. Facebook به ندرت با کمبود اما Wehner باعث می شود مطمئن شوید که چرخ نگه دارید و چرخش مالی.

که در آن Wehner واقعا می درخشد هر سه ماه وقتی که آن زمان برای Facebook به انتشار درآمد سه ماهه. در کنار زوکربرگ و ساندبرگ, Wehner تنها اجرایی دیگر که صحبت می کند در گزارش سه ماهه توضیح به وال استریت چرا Facebook در حال انجام است آنچه در آن انجام.

دیوید مارکوس رئیس Calibra

دیوید مارکوس رئیس Calibra در Facebook شهادت می دهد در مورد Facebook پیشنهاد ارز دیجیتال به نام برج میزان در طول یک بانکی سنای خانه و امور شهری جلسه کمیته در کاپیتول هیل در واشنگتن, DC, جولای 16, 2019.

Saul لوئب | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

دیوید مارکوس یکی از قابل توجه ترین استخدام در تاریخ Facebook. این شرکت دستگیر و او را برای اجرای این شرکت مسنجر بخش پس از تصدی خود به عنوان رئیس جمهور از پی پال. مارکوس زد مسنجر تا 2018 زمانی که او در سمت چپ این بخش به اجرا مرموز جدید blockchain پروژه در Facebook.

این پروژه تبدیل به ترازو دیجیتال ارز و Facebook را Calibra کیف پول دیجیتال.

چشم انداز بود برای ساخت یک پول دیجیتال است که Facebook کاربران ارسال می تواند به یکی دیگر عملا و در سراسر مرزهای بین المللی. Facebook اعلام کرد که این پروژه نزدیک به یک سال پیش اما پس از مواجهه با مقاومت مواجه شدید از رگولاتور و قانونگذاران در سراسر جهان, برج میزان و Calibra هنوز به نور روز را مشاهده کنید.

به عنوان رئیس Calibra, Marcus تا به حال برای رفتن به کنگره و جلسات و صورت دقیق سوالات از قانونگذاران تردید از اعتماد به Facebook با پول خود را. در زمان ترازو و Calibra را رونمایی مارکوس وعده داده 2020 راه اندازی. تا کنون که اتفاق افتاده است.

استن Chudnovsky: رئیس مسنجر

استن Chudnovsky از Facebook

Horacio Villalobos | Corbis | گتی ایماژ

در مارس 2019, زوکربرگ نوشت: 3,000 کلمه یادداشت foretelling که رسول و واتساپ را تبدیل به راه های اصلی ارتباط افراد on Facebook. او همچنین مشخص تمایل خود را برای همکاری بین این نرم افزار و Instagram.

استن Chudnovsky آگهی های بخش عمده ای از این پروژه به عنوان رئیس مسنجر. او یک محصول با یک شهرت به عنوان یک رشد هکر. قدرت خود را در گرفتن کاربران به اتخاذ محصولات.

خواهد Cathcart: رئیس واتساپ

خواهد Cathcart, رئیس, WhatsApp, آگهی های دیگر نیمی از این پروژه است.

Cathcart پیوست و در سال 2010 بود و در میان 50 محصول مدیران در شرکت و یک گروه در Facebook. هنگامی که کارکنان جدید Facebook, Cathcart نشان داده شده است به عنوان یک مدل نقش برای شروع وجود جوان و کار راه خود را تا. Cathcart برش دندان های خود را کار بر روی هسته های آبی نرم افزار, و او از بالا به سر واتساپ پس از همجنس چپ این شرکت در ماه مارس 2019.

نیک کلگ: معاون امور جهانی و ارتباطات

مدیر عامل و موسس Facebook مارک زوکربرگ به شمار کنار Facebook رئیس سیاست جهانی ارتباطات و سابق بریتانیا معاون نخست وزیر نیک کلگ (L) قبل از ملاقات با رئیس جمهور فرانسه در کاخ الیزه در پاریس در مارس 10, 2019.

Yoah Valat | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

Facebook استخدام نیک کلگ معاون سابق نخست وزیر انگلیس در ماه اکتبر 2018 پس از مواجهه با رسوایی های متعدد که مهمترین آنها کمبریج Analytica که در آن مشخص شد که یک پژوهش های سیاسی شرکت کرده بود نادرست به دست آورد اطلاعات در مورد Facebook کاربران و سپس استفاده از آن به هدف تبلیغات سیاسی از جمله تبلیغات علاقه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای ریاست جمهوری.

کلگ ورود آمد که صحبت از تحقیقات ضد تراست و نقض حریم خصوصی توسط Facebook شروع به رسیدن به زمین تب. اروپا تمایل به فعال تر از آمریکا می آید به این نوع از اقدام نظارتی در برابر شرکت های فن آوری و کلگ است که به خوبی versed در سیاست اروپا و بوروکراسی قرار دادن این شرکت در موقعیت بهتری برای مقابله با هر گونه اقدامات قانونی است که ممکن است راه خود را.

جوئل کاپلان: VP سیاست جهانی

Facebook معاون رئیس جمهور از جامعه جهانی سیاست Joel کاپلان و Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل ترک کاخ ریاست جمهوری الیزه پس از دیدار با رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی on May 23, 2018 در پاریس, فرانسه.

Chesnot | گتی ایماژ

وقتی که می آید به خرید و فروش با واشنگتن جوئل کاپلان Facebook نقطه فرد است. یک آلوم جورج دبلیو بوش به ریاست جمهوری کاپلان است که به خوبی متصل در پایتخت کشور و جمهوری خواه روابط نیز یک دارایی برای شرکت در طول مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری.

اما کاپلان نیز کشیده شده و برخی از جنجال — مهمترین برخی Facebook کارکنان خشم آمده بودند هنگامی که او با حضور در دادگاه عالی نامزدی شنوایی برای دوست خود برت Kavanaugh که با آن مواجه اتهام تجاوز جنسی. (Kavanaugh این اتهامات را رد کرده است. او تایید شد و در حال حاضر نشسته در دادگاه است.)

با وجود آن حادثه کاپلان باقی می ماند یک فرد با نفوذ در Facebook و بنا به گزارش بی کلام در راه اندازی یک جلسه بین زوکربرگ و مغلوب ساختن پیشی جستن در پاییز گذشته. خود ارضایی, روابط با سندبرگ كه مورخ در دانشگاه هاروارد و زوکربرگ اطمینان از جناح راست چشم انداز است که همیشه نشان داده در این شبکه اجتماعی است.

Ime Archibong: سر از محصول جدید آزمایش

Ime Archibong مدیر محصول مشارکت در Facebook صحبت می کند در مرحله طول Facebook F8 کنفرانس در سان فرانسیسکو, مارس 12, 2016.

استفان لام | ایسنا

Ime Archibong بالاترین رتبه فرد از رنگ در Facebook. Archibong شده است با این شرکت از سال 2010 و با او یک رابطه نزدیک با زوکربرگ با او استفاده می شود برای رفتن به اجرا می شود برای ورزش است.

Archibong قبلا به رهبری شرکت اتصال تلاش برای به دست آوردن بیشتر مردم در سراسر جهان آنلاین, اما در ماه اوت Archibong شد سر از Facebook محصول جدید آزمایش بخش با توجه به مشخصات مربوط به خود را. NPE یک واحد با نام تجاری جدید در Facebook و این مسئولیت است که برای ساختن مصرف کننده جدید نرم افزار. اگر Archibong می توانید نمره یک ضربه یا دو NPE را یک موفقیت بوده اند.

مرن Levine: معاون رئیس جمهور از مشارکت

شریل سندبرگ مدیر ارشد عملیاتی افسر از Facebook و Marne Levine, VP مشارکت جهانی توسعه کسب و کار و شرکت های بزرگ توسعه می رسند به صورت سالانه Allen & شرکت سان ولی, کنفرانس, جولای 9, 2019 در سان ولی, Idaho.

درو Angerer | گتی ایماژ اخبار | گتی ایماژ

به عنوان معاونت مشارکت Marne لوین است که مسئولیت رسیدگی به Facebook روابط خود را با شرکای متعدد بدون توجه به چگونه دیپلماتیک و یا تیره و تار آنها ممکن است. Levine شده در این شرکت از سال 2010 و او یکی از سندبرگ را مورد اعتماد ترین متحدان. قبل از زمان نقش Levine در خدمت به عنوان افسر ارشد عامل از Instagram.

نائومی Gleit: معاونت اجتماعی خوب

Facebook معاونت اجتماعی خوب نائومی Gleit در Facebook به 2016 اجتماعی خوب فروم.

کوین Mazur | گتی ایماژ

علاوه بر زوکربرگ Gleit است که در میان طولانی ترین-کارکنان شاغل در Facebook — مشخصات لینک خود را می گوید او پیوست و در سال 2005. او به اتهام شرکت در اجتماعی خوبی را بدست آورد که مسئول ساخت امکانات مانند ابزاری است که اجازه می دهد تا کاربران را علامت خود را به عنوان امن در طول یک فاجعه و یا ویژگی های است که اجازه می دهد مردم را به نگه داشتن جمع آوری اعانه برای خیریه انتخاب خود را در روز تولد خود را. Gleit شناخته شده است به عنوان یکی از قطبنمای اخلاقی در این شرکت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>