مارکو روبیو شنود گذاشته باشند به عنوان اقدام رئیس مجلس سنا اینتل پنل جایگزین ریچارد با مته سوراخ کردن در میان سهام بررسی

ناصرو | No comments

سناتور مارکو روبیو (R-FL)

مایکل Brochstein | SOPA تصاویر | LightRocket | گتی ایماژ

مارکو روبیو سناتور. R-Fla., منجر به نفوذ کمیته اطلاعات مجلس سنا به عنوان آن اقدام رئیس جمهوریخواه مجلس سنا میچ مک کانل گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه.

روبیو جایگزین سناتور. ریچارد با مته سوراخ کردن کارولینای شمالی از حزب جمهوری خواه که در پایین پا در روز پنج شنبه در میان فدرال پروب معاملات سهام او در اوایل هفته از coronavirus بیماری همه گیر.

“ارشد سناتور فلوریدا است با استعداد و با تجربه سنا رهبر با تجربه و تخصص در امور خارجی و امنیت ملی مسائل” مک کانل گفت: در بیانیه ای خواستار موضع یک “موقت واگذاری.”

روبیو 48 زد برای ایران با نامزدی ریاست جمهوری در سال 2016 و در نظر گرفته شده است یک ستاره در حال افزایش در حزب جمهوری خواه سیاست است. او رئیس سنا کوچک کسب و کار و کارآفرینی کمیته.

با مته سوراخ کردن تخلف را رد کرده است و گفت که او در حال همکاری با FBI محققان که در حال بررسی فروش سهام است که او ساخته شده در اواسط فوریه.

با مته سوراخ کردن فروش سهام به ارزش بین $630,000 و $1.7 میلیون on Feb. 13 پس از دریافت تعدادی از جلسات در Covid-19 و مدت کوتاهی قبل از سهام غرق در ترس از یک رکود جهانی.

ماموران فدرال کشف و ضبط با مته سوراخ کردن تلفن در روز چهارشنبه به عنوان بخشی از تحقیقات جنایی را به فروش آن با توجه به NBC News.

ماموران اف بی آی که قبلا در خدمت یک حکم در اپل برای به دست آوردن اطلاعات از با مته سوراخ کردن در حساب آیکلاد با توجه به لس آنجلس تایمز که برای اولین بار در گزارش های تحقیقی مراحل.

با مته سوراخ کردن است گفت: خرید و فروش شد و با الهام از گزارش های عمومی خارج از آسیا و از جمله توسط CNBC.

“من متکی صرفا در گزارش های خبری به راهنمای من تصمیم گیری در مورد فروش سهام” سناتور گفت: در مارس بیانیه. “من از نزدیک دنبال CNBC روزانه بهداشت و علوم گزارش از آن آسیا و ادارات در آن زمان است.”

با مته سوراخ کردن برادر در قانون جرالد Fauth نیز به فروش می رسد ده ها هزار دلار ارزش سهام آن روز ProPublica گزارش شده است. با مته سوراخ کردن وکیل آلیس فیشر گفت که این دو را هماهنگ نیست فروش.

در روز پنج شنبه هنگامی که با مته سوراخ کردن پا را به عنوان هوش رئیس کمیته گفت: این تحقیقات بود “حواس پرتی به سخت کار کمیته و اعضا و من فکر می کنم که امنیت کشور خیلی مهم است که یک حواس پرتی.”

هوش کمیته است که با همکاری ریاست دموکرات ایالت و سناتور ” مارک وارنر از ویرجینیا است که در حال حاضر به پایان رساندن نهایی گزارش تحقیقات خود را به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

در یک بیانیه روبیو گفت که او سپاسگزار مک کانل “برای اعتماد به نفس خود را در من منجر به کمیته اطلاعات مجلس سنا در طول سناتور با مته سوراخ کردن در شرایطی از ریاست.”

“این کمیته شده است که انجام آن کار به طور جدی و من مشتاقانه منتظر ادامه این سنت” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>