ماه مارس در واشنگتن: مشاهده از جلو, اتوبوس,

مشاهده از جلو, اتوبوس
سپتامبر 5, 1963

“وجود دارد هیچ جایی برای عمو تام بر این مرد.” صدای Negro تکرار کردن نئون غرق هارلم خیابان به عنوان او سوار مراحل اتوبوس 10 آماده برای شروع برای واشنگتن است.

آن 2. m. در صبح روز 28 اوت. پیش بینی ماند بی سر و صدا بیش از 24 اتوبوس که صف هر دو طرف از 125 خیابان. اتومبیل و کابین متوقف شد و بیشتر و بیشتر به ریختن جلو بسته نرم افزاری-لادن خواب آلود راهپیمایان. سیاه و سفید, سفید, دختر, جوان zigzagged به عقب و جلو در سراسر خیابان تلاش خود را برای پیدا کردن اختصاص اتوبوس. اتوبوس, کاپیتان مشخص شده توسط روبان زرد و rumpled مسافر لیست نگهبانی در درب. گروه های کوچک نشسته اند و اطراف آنها را.

صدای به وجود آمد بالای general din.

“شما رو به سوئیچ من به اتوبوس 10. این یک swingin’ ، وجود دارد nothin’ اما خانم ها در این جعبه.”

“هی, است, این, اتوبوس, air-conditioned?”

“از کجا می توانم صندلی رزرو؟”

“هی جوجه شما در این اتوبوس؟”

“آره.”

“این است که شوهر خود را در این اتوبوس؟”

“آره.”

“این همه حق است. من عشق را به هر دو شما. من سازگار است.”

“چه کسی در این جهنم است که در این اتوبوس ؟” گریه جورج جانسون را برافروخته 30 ساله Negro کاپیتان اتوبوس 10 و سازمان از نیویورک هسته ای 24-اتوبوس کاروان. “مردم نباید مبادله اتوبوس به ویژه اعضای هسته. آن را تنها می افزاید: به سردرگمی است. در حال حاضر همه در یک صندلی و اقامت وجود دارد. شما نمی توانید صرفه جویی در صندلی. این نیست یک حزب کوکتل.”

واکنش به جورج gruffness زبان-در-گونه تقلید مسخره امیز از آقای چارلی معمول است. “Yassir هر چیزی به شما می گویند آقا.”

“شما نمی اخم در حال حاضر آقای جورج.” “آیا شما رفتن ناراحت کننده خود را،” “شما می داند که من همیشه به شما گوش کاپیتان آقا.”

وجود دارد به طور کلی برروی آن بکشید از بسته های نرم افزاری در اتوبوس. کارت های شاخص با اورژانس واشنگتن شماره تلفن بودند پر نگه داشته و توسط هر کس. “نشستن در آهنگ کتاب” منتقل شد و برگشت.

علامتی قصیده

در خارج از پنجره اتوبوس 10 یک Negro ایستاده بود و با دراز قرائت بداهتا نوای سیاه و سفید ، “زن سیاه و سفید شما ملکه جهان است. من می خواهم به زندگی من برای شما.” این بود که کمتر طنز از علامت. این تنها یکی از بسیاری از نشانه های نژادی و غرور است که در حال حاضر افزایش از طریق Negro مردم است.

یک جوان سیاه پوست در صندلی پشت سر من وقتی پرسیده شد که چرا او در این راهپیمایی گفت: “به دلیل آن را مانند ژاکت خود را. آن را سیاه و سفید. این برای شود. اگر مردم من در آن من می خواهم به در این مبارزه حتی اگر من کشته شد.”

در خارج از پنجره اتوبوس 10 نیز شدید تر یادآوری این نژادی غرور و افتخار است. اعضای جوان از مسلمانان منظمی لباس پوشیدن و در لباس و روابط بودند هاوکینگ نسخه از محمد صحبت می کند. در این مقاله این است که بیانیه رسمی از مسلمان فلسفه: سیاه و سفید زیبا سیاه بهتر است; سیاه و سفید باید جدا از سفید.

من نوسان اتوبوس به درخواست جوانان مسلمان اگر او از رفتن به واشنگتن است. با ضعف اثری از لبخند روی لب های خود او جواب داد: “نه خانوم. من باید برای فروش مقالات. شما مردم به واشنگتن است.” مفهوم روشن بود: او بیش از حد مشغول کار خود علت — جدایی — به زحمت و کاری برای یکپارچه سازی.

یک پیرمرد تبدیل به یک مسلمان بعد از آن در زندگی بود و نه احساسی دست نخورده توسط مارس و آنچه در آن ایستاده بود. وقتی از او پرسیدم که چرا مسلمانان نمی شد و شرکت در راهپیمایی و او به همه پاسخ مناسب. او گفت: “رسول است نه صحبت کرد. اگر او می گوید: هیچ چیز ما بنشیند. اگر او می گوید برو ما بروید.” اما پس از آن پرسید: اگر به عنوان یک فرد و نه یک مسلمان او رفته اند و او پاسخ داد: “من می رفته اند.”

‘مسخره’

حرکت را از طریق جمعیت مواجه می شوند یک سیاه پوست به من می دانستم که به یک حصار-نگهدار بین مسلمان و integrationist فلسفه. من از او پرسیدم که چرا او تصمیم به آمدن در ماه مارس است. او گفت: “مثل روز سنت پاتریک به ایرلندی. من از احترام به آنچه که مردم انجام می دهند نه به این دلیل من اعتقاد دارم که آن را به انجام هر گونه خوب است. من فکر کردم این امر انجام برخی از خوب در ابتدا, اما هنگامی که در ماه مارس آغاز شده به تمام رسمی تایید از Mastah کندی Mastah واگنر و Mastah Spellman و آنها شروع به تنظیم محدودیت در چگونه ما تا به حال به راهپیمایی مسالمت آمیز, من می دانستم که ماه مارس بود و مسخره. که آنها به ما چیزی دیگر. آنها اجازه niggers باید روز خود را به این همه مزخرف از سیستم خود را و سپس برنامه ریزی برای بازگشت به چیزهای معمول است. اگر مرد سفید همچنان به خواب همچنان به چشم پوشی شدت از احساسات و خواسته های تمام جهنم در حال رفتن به شکستن سست است.”

در حال حرکت به سمت اتوبوس من تقریبا سقوط کرد جورج جانسون. با برخی هالیوود مدیر شکوفا شد گفتن راننده برگرد تا موتور. جورج در حال مصاحبه رادیو و آنها می خواستند صدای خروج. به دنبال مصاحبه انتهایی میکروفون سیم جورج فریاد زد: “من احساس خوبی به این دلیل که سیاه پوستان در ماه مارس و هیچ چیز ما را متوقف کند.” که با او سوار اتوبوس نشانه راننده و ما شروع به حرکت می کند. در آن 3:40. m.

49 مسافران در اتوبوس 10 در حل و فصل. در میان آنها 10 هسته اعضا از جمله Omar Ahmed و وین Kinsler هر دو نمونه از هارلم را عصبانی مردان جوان است. در حال حاضر نیز 10 کارگران بیکار ارسال به واشنگتن در پول مطرح شده توسط هسته در اعتراض به کمبود شغل است. همچنین در میان مسافران بودند جیم پک نویسنده کتاب “آزادی سواران” که در زمان ضرب و شتم شدید در یکی از اولین آزادی به جنوب عمیق; و شش نفر از اعضای سپاه صلح که قرار بود به ترک نیجریه; سه مصاحبه از تلویزیون فرانسه با دوربین های دیجیتال و تجهیزات صدا و یک کمی خسته خبرنگار و تصویربردار از هرالد تریبیونهر دو از آنها را دیده بود بیش از حد بسیاری از کلارک گیبل خبرنگار ،

مردم شروع به صحبت کردن و به سوال یکی دیگر. سو Brookway سفید عضو سپاه صلح بود ایستاده در راهرو صحبت به جورج جانسون. او گفت: “من فکر می کنم بزرگترین تاثیر مارس خواهد بود برای ایجاد یک ملی بیشتر آگاهی از این موضوع و دریافت بیشتر مردم به تعهد خود را به علت. اگر چه من با توافق هسته ای اهداف آن را هرگز به من رخ داده است برای تبدیل شدن به فعال قبل از این. اما در حال حاضر من می خواهم پیوستن به اگر من نمی خواهید به نیجریه است.”

Omar Ahmed که تا به حال شنید کلمه نیجریه تبدیل به اطراف در صندلی خود را و گفت: “Negro در این راهپیمایی باید بسیار خوشحالم از وجود اتحاد جماهیر شوروی. این دولت است بنابراین نگران wooing آفریقایی و آسیایی داشته باشید که ممکن است حتی به Negro آنچه او می خواهد.”

“من فکر نمی کنم حقوق مدنی, لایحه را از طریق” اظهار نظر جورج جانسون از صندلی خود را در سراسر راهرو. “من هیچ ایمان ، حتی کندی & Kennedy, Inc. نیست انجام این کار را برای دلایل بشردوستانه اما برای آنهایی که سیاسی.”

بعد از لحظه ای او ادامه داد: “هسته ای مورد انتقاد قرار گرفته برای آن تاکتیک های جدید از نافرمانی مدنی. خوب تا آنجا که من نگران هستم هر چیزی که انجام می شود به ما حقوق O. K. آن قابل توجه است که Negro آن گرفته شده این.”

‘جدید نگرو’

سفید پوستان در این گروه بودند مبهوت به شدت در جورج ای. عمر با اشاره به عبارات خود را اقدام به توضیح. “سفید ساختار قدرت است و تربیت جدید, Negro,” او گفت:, “و او عصبانی است و بی تاب. آن را فقط سیاه و سفید و مسلمانان است. این مرد در خیابان. پایین آمدن به هارلم در برخی از شب را و گوش دادن به آنچه که می شود گفت در گوشه و کنار خیابان. پلیس از طریق رفتن و شما می توانید ترس را در چهره خود. این نیست بیرمنگام. اگر کسی شروع می شود هر چیزی که ما نمی تواند منفعل باشد.”

بچه ها در چهار مجاور صندلی های پیچیده بودند در اطراف صندلی های خود گوش دادن است. سران با هم فشرده آنها با تشکیل یک میزگرد منهای جدول. به این گروه آمد Wayne Kinsler یک جوان 19 ساله سیاه پوست. او را نشسته روی یکی از صندلی اسلحه. برخی از هم پاشیده کوکی ها و میوه های رسیده در اطراف تصویب شد.

بحث تبدیل به سپاه صلح. فرانک هارمن خواسته شده بود که چرا از او سفید بود, او می خواست برای رفتن به نیجریه. او پاسخ داد: “من می خواهم برای رفتن به کمک به این مردم چرا که آنها انسان هستند.”

ناگهان Wayne فریاد زد: “اگر این چیزی که می آید به خشونت خود را خواهد بود که برای اولین بار در گلو, گلو ما شکاف. ما لازم نیست شما نوع. خارج از سازمان ما است.”

کاملا گیج فوران, فرانک نگه داشته تکرار سوال “آنچه که او صحبت کردن در مورد ؟ چه بگویم؟”

Wayne زور زدن به جلو tensely فریاد زد: “ما نمی نیاز به هر گونه سفید لیبرالها به سرپرستی ما!”

دیگر سیاهان پیوست. “ما به شما اعتماد ندارند.” “ما باور نمی کنیم شما صادقانه باشد.” “شما باید خود را ثابت کند.”

فرانک فریاد زد پشت “من لازم نیست برای اثبات خودم به کسی به جز خودم.”

“ما شده ایم چاقو در پشت بیش از حد بسیاری از بار.”

“دلیل سفید دختران پایین آمده به حقوق مدنی جلسات است چرا که آنها شنیده ام از شهرت ،

“دلیل سفید پایین آمده است زیرا آنها می خواهند به شورش علیه پدر و مادر خود را.”

“من به شما بگویم این اثبات این است که او صادقانه است هنگامی که او در حال کار در بخش های حقوق مدنی است آخرین شانس مرد سفید کردم برای نگه داشتن این چیزی که از انفجار.”

کمی درک

دیگر مسافران خواسته بودند ما برای جلوگیری از استدلال. در نهایت ما بود. در این آرامش است که به دنبال واکنش های سفیده مخلوط شد. گسترده ترین یکی بود فقدان کامل درک که چرا این همه آغاز شده است. کمی وجود دارد درک اثر کلماتی مانند “به شما کمک کند” و یا “کار برای شما” با تمام معانی بزرگ-سفید-پدر نگرش می تواند در bristling سیاه غرور و افتخار است. یکی دیگر از نگرش یکی از نفرت در زشتی است که تا به حال به نمایش گذاشته شده است. هنوز هم دیگران دیدم بحث به عنوان یک نشانه آن است که دیوارهای بین نژادها بودند شروع به پایین آمده که مردم واقعا شروع به برقراری ارتباط به جای پنهان شدن پشت ماسک از ادب. آنها احساس کردند که با دانش بیشتری از یکدیگر حساسیت و عدم درک و خواسته های آن خواهد بود آسان تر برای لیبرال و مرد با هم کار کنند.

مردم شروع به استراحت و شوخی دوباره. به تدریج آنها را زیرفشار به یک خسته خواب. اتوبوس 10 نورد در سکوت.

با آمدن سحر تلویزیون فرانسه مردان شروع خیره کننده با چراغ و مصاحبه با کسانی که می تواند فرانسوی صحبت می کنند. که گول آنها ساخته شده مطمئن شوید که برای دریافت عکس های عاشقانه duos pillowed در برابر یکدیگر است. نمی شود از سمت چپ به هرالد تریبیون‘s فیلمبرداری برداشت تا خود را به نور سنج و بند ناف و شروع به انجام یک مسخره مصاحبه از مصاحبه.

کسی خوش فریاد زد: “همه بخوان.”

او به سرعت قرار دادن یک صدا از اعماق پایین تر: “شما آجیل! در ساعت هفت عاقل مردم حتی نمی صحبت کنید.”

بر ما رفت. خواب, صحبت کردن, پیش بینی است. ما گذشت دیگر اتوبوس پر از سران تحت پوشش با کلاه چاپی با سازمان های خود را’ نام. در سمت راست ما بود, ضرب و شتم کردن, پیر کابین با شش نفر را در آن و در ماه مارس در واشنگتن پوستر گچ بری بر روی تمام درب های خود را.

در ساعت 10:30 — واشنگتن است. این شهر به نظر می رسید به طرز عجیبی آرام و خلوت به جز چند گروه از کودکان سیاه پوست در گوشه و کنار. آنها خیره شد و جالب در پایان کاروان اتوبوس. پلیس و نمایندگان مجلس در همه جا. ترافیک به سرعت نقل مکان کرد. ما پارک شده در 117 و استقلال و مردم از اتوبوس 10 ادغام با جمعیت در حال حرکت در خیابان است. ماه مارس بود.

روز پر بود از دوربین های تلویزیونی خود به خودی آواز, سخنرانی, کف زدن های سبز و سفید راه راه, اخبار, چادر, P. A. سیستم انفجار “ما باید منتقل نمی شود,” شوم صلیب سرخ نماد در پزشکی, چادر, مارس مارشال با رنگ زرد روشن باند بازو و کمی سفید نهرو کلاه آزادی واکر در کم رنگ آبی لباس کشیش های کاتولیک در جدی, سیاه, پوستر اعلام آزادی در حال حاضر, پا غوطه ور شدن در, بازتاب, استخر قابل حمل, نوشیدن, چشمه, varicolored ها و کلاه گرم پپسی-کولا پتو بشریت سامانه در undignified کرامت یک آموز نیجریه با سر خود را خم نماز و اکو از مارتین لوتر کینگ عبارت: “من رویایی دارم … “

آن را بیش از. اتوبوس نقل مکان کرد به آرامی. این زمان وجود دارد سیاهان در هر آستان. به ما گذشت آنها مطرح انگشتان دست خود را به نشانه پیروزی. آنها را در آغوش گرفت دست خود را بیش از سر خود را در مشت زن حرفهیی سنتی ژست. آنها کف زدند. آنها را تشویق می کردند. آنها لبخند زد و از لبخند منعکس شد از اتوبوس. در اتوبوس 10 وجود دارد هیچ یک از نشستن در عقب اتوبوس. تمام صندلی در جلو.

“ما خواهید بود” گفت: جورج جانسون. “اگر این کار نمی کند, ما را 500,000. و اگر که کار نمی کند ما همه را با 20 میلیون.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de