Marc Benioff, مدیر عامل, Salesforce.com در سخنرانی خود در مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس Jan. در 23 سال 2020 است.

آدم Galasia | CNBC

تا کنون در این ماه Salesforce که ابر نرم افزار کمک می کند تا شرکت های بزرگ فروشندگان اقامت در بالا از آنها منجر شده است مدیریت به ماندن با ارزش تر از یکی از رقبای دیرینه Oracle. Salesforce در بازار سرمایه در حال حاضر در $180 میلیارد دلار در مقایسه با $174 میلیارد دلار برای اوراکل. تا کنون این سال Salesforce سهام افزایش 23 درصد در حالی که اوراکل افزایش یافته است 9 درصد.

توسعه پس از Salesforce ساخته شده است بیشتر و بیشتر کنترل اصلی آن بازار متنوع و دیدم آن اینترنت-تحویل نرم افزار مدل اعتبار توسط ده ها از شرکت های دیگر از جمله Salesforce خود را.

نیز وجود دارد بسیاری از تاریخ بین شرکت. Marc Benioff از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Salesforce یک بار کار کرده و لری الیسون, Oracle بنیانگذاران رئیس و افسر ارشد فناوری. Benioff به نام الیسون مربی خود را. الیسون سرمایه گذاری 2 میلیون دلار در Salesforce شد و افتتاحیه آن عضو هیئت مدیره. این دو نفر تا به حال در حال سقوط کردن به عنوان Oracle شروع به چالش کشیدن Salesforce و برای سال آنها را خوار هر یک از دیگر شرکت ها است.

“من صادقانه نمی بینم اوراکل به عنوان یک رقیب” Benioff بیان شد که در سال 2010. در حال حاضر شرکت خود را بزرگتر از اوراکل. اوراکل سخنگوی کاهش یافته است به نظر.

Salesforce پس از منکر به عنوان یک شرکت است که مورد علاقه رشد بیش از سود مداوم رشد کرده است. آن بوده است سود آور برای 10 از 12 اخیر چهارم و خریداری کمک کرده اند این شرکت تبدیل شدن به کمتر متکی به خود برتر فروش ابر محصول.

تقریبا همه Salesforce درآمد از اشتراک و پشتیبانی. در جدید ترین شرکت در سه ماهه بزرگترین دین است که اشتراک و حمایت از درآمد بود در “پلت فرم و دیگر” دسته که شامل سهم از ادغام نرم افزار MuleSoft و نمودار ابزار تابلو که به دست آورد در سال 2018 و 2019 بود. پلت فرم و تحویل 30 درصد از اشتراک و حمایت از درآمد در مقایسه با 15 درصد پنج سال پیش است.

اعلام پیروزی

حتی قبل از آن ادغام Benioff اعلام پیروزی بر اوراکل در سال 2017 در یک مسابقه برای رسیدن به 10 میلیارد دلار در ابر درآمد.

Salesforce گسترش کسب و کار خود را در بخشی با تمرکز بیشتر در صنایع است. و برخی از اعتبار می رود که به کیت بلوک سابق اوراکل اجرایی آنها Salesforce استخدام در سال 2013 و بالا به شرکت مدیر عامل در کنار Benioff در سال 2018 است.

صنعت تلاش دست بر روی محصولات مانند خدمات مالی ابر و سلامت ابر است “باور نکردنی, کسب و کار” Benioff گفت: در یک سال 2018 کنفرانس تماس بگیرید.

بلوک استعفا داد و در فوریه, ترک Benioff به عنوان تنها مدیر عامل شرکت دوباره. او هنوز هم نمی تواند مقاومت در برابر crowing در مورد شرکت خود را در حال رشد سهم بازار می آید که تا حدی در هزینه اوراکل.

“من هیجان زده برای دیدن در سه ماهه و برای هفتمین بار در یک ردیف IDC دارای رتبه Salesforce به عنوان شماره یک CRM” او به گفته تحلیلگران این شرکت درآمد سه ماهه در تماس ممکن است. در سه ماهه Salesforce درآمد رشد کرده بود 30 ٪ در سال بیش از سال در اوراکل اخیر سه ماهه درآمد پایین بود 6 درصد.

الیسون باقی مانده است حدود هشت برابر غنی تر از Benioff, با توجه به برآورد از بلومبرگ. در یک جلسه با تحلیلگران در سال 2015 الیسون گفت که او از دست رفته در ابر. لحظاتی بعد او پیشنهاد کرد که اوایل ابر شرکت ایده خود را.

من اعتقاد این چیزهایی در حال اجرا در اینترنت, خدمات اجاره برای یک زمان بسیار طولانی است. در واقع من فکر می کنم اولین ابر شرکت نامیده می شد NetSuite. من هنوز هم خود را یک اکثریت NetSuite. و ایجاد NetSuite مهربان بود از نظر من. این ایده من بود برای ساخت ERP [برنامه ریزی منابع سازمانی] برای کسب و کار کوچک در ابر. و بعد از شرکت که بیرون آمد Salesforce.com. آنها حدود نه ماه پس از NetSuite. و من یک سرمایه گذار بزرگ در Salesforce.com و حمایت از آن است. در واقع Salesforce.com اگر شما خواهد شد یک کپی از NetSuite در حس NetSuite گفت: خوب شد رفتن به قرار دادن ERP در ابر و بود که در اوان گلدبرگ. و سپس Marc Benioff گفت: هی این یک ایده جالب است. من قصد دارم برای قرار دادن CRM در ابر. آن را به نام ابر; آن را به نام SaaS [نرم افزار به عنوان یک سرویس]. و آنها اتفاق افتاد حدود نه ماه از هم جدا.

در دهه گذشته اوراکل به دنبال تبدیل شدن به بیشتر ابر گرا دو ساختمان خود را ابر زیرساخت به چالش آمازون و خرید شرکت هایی مانند NetSuite. Salesforce است با این وجود همچنان واضح تر ابر شرکت بین این دو است.

حاشیه فرصت

دیگر ابر سهام مانند wendy chambers و زوم باید عملکرد بهتری نسبت به Salesforce در سال جاری با تقاضای جریان به خدمات است که مردم را قادر می سازد به کار مولد در حالی که ماندن در خانه در طول coronavirus بیماری همه گیر. این WisdomTree محاسبات ابری صندوق یک صندوق ارز داد و ستد بر اساس بسمر سرمایه گذاری شرکای’ نزدک در حال ظهور ابر شاخص است تا 67 درصد در سال.

بنابراین در حالی که Salesforce است که هنوز هم در حال رشد برخی جوانتر و کوچکتر ابر شرکت های در حال رشد سریع تر.

به عنوان آن پیشی اوراکل برخی از سرمایه گذاران می خواهم برای دیدن بیشتر از Salesforce در راه سود. Evercore تحلیلگران رهبری کرک Materne توضیح داد: این وضعیت در یک توجه داشته باشید به مشتریان در ژوئن 23:

به عنوان CRM همچنان به مقیاس و آلی آن نرخ رشد عادی به بالا نوجوانان این شرکت توانایی جذب سرمایه گذاران جدید است که بیشتر متمرکز بر جریان نقدی نسل شده است خدشه دار برخی از های اخیر خریداری و همچنین به عنوان آنچه که به عنوان یک “ولرم” تعهد به رانندگی عامل اهرم. این امر منجر به CRM بودن “به دام افتاده” سرمایه گذاری بین دو اردوگاه را به عنوان آن را در حال رشد به اندازه کافی سریع برای جذب حرکت سرمایه گذاران هستند که با تمرکز بر مرحله قبل SaaS “دسته قاتلان” و آن را سودآور نیست به اندازه کافی برای جذب بیشتر GARP-y [رشد در یک قیمت معقول] سرمایه گذاران که عملکرد بهتری نسبت به داشتن رهبران نرم افزار مانند ادوبی و مایکروسافت.

این تحلیلگران که معادل یک خرید امتیاز در Salesforce سهام آمد تا با چند مکان که در آن Salesforce می تواند در کاهش هزینه ها از جمله تبلیغات و حوادث. بالا بردن آن عامل حاشیه می تواند در بلند Salesforce سهام بیشتر آنها استدلال و است که می تواند قرار داده بیشتر فاصله بین این شرکت و اوراکل.

“ارائه کمی بالاتر آلی حاشیه گسترش و جریان وجوه نقد می تواند کمک به درایو دوباره نرخ در قیمت سهم و بالاتر قیمت سهم کمک می کند CRM را در دراز مدت رشد جاه طلبی به عنوان آن را فراهم می کند بیشتر optionality در اطراف M&A” آنها نوشت.

تماشا کنید: مدیر عامل شرکت Salesforce Marc Benioff: شرکت ها باید ارزیابی مجدد برای حفظ سهم بازار و نوآوری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی