منهتن آمریکا وکیل برمن حاضر به ترک پس از مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید SEC رئیس Jay کلیتون جایگزین او خواهد شد

جفری برمن ایالات متحده وکیل برای منطقه جنوب نیویورک در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری اعلام کرد اتهامات علیه وکیل مایکل Avenatti, مارس 25 2019.

ادواردو Munoz | ایسنا

در جمعه شب اظهارات رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را نامزد کمیسیون بورس و اوراق بهادار رئیس Jay کلیتون به جای جفری برمن به عنوان دادستان فدرال در منهتن — اما برمن بی درنگ گفت: او را ترک نمی کند تا زمانی که کلیتون است که با تایید مجلس سنا.

“من یاد گرفتم که در یک مصاحبه مطبوعاتی از دادستان کل امشب که من ‘پله’ به عنوان ایالات متحده وکیل” برمن گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

“من نه استعفا داد و به هیچ وجه قصد استعفا من موقعیت که من منصوب شد و توسط قضات دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای منطقه جنوبی نیویورک,” او گفت:. “من گام خواهد شد هنگامی که یک presidentially منصوب نامزد تایید توسط سنا.”

“تا آن زمان تحقیقات ما به جلو حرکت خواهد کرد و بدون تاخیر یا وقفه. گرامی می دارم و هر روز که من با مردان و زنان از این دفتر به دنبال عدالت بدون ترس و نفع و قصد داریم به اطمینان حاصل شود که این دفتر را از موارد مهم همچنان آزادانه.”

وجود داشته است هیچ گونه نشانه ای که برمن بود ترک های معتبر پست SDNY آمریکا وکیل به طور داوطلبانه و یا در غیر این صورت.

بسیاری از ناظران حقوقی حیرت زده شد اواخر جمعه زمانی که دادستان کل ویلیام Barr گفت: برمن بود “پله” و این تهمت را معرفی کلیتون به جای او.

برمن که برگزار کرده است پست خود را برای دو و نیم سال به عنوان روز جمعه بود و هنوز هم گزارش نظارت بر تحقیقات جنایی را به تهمت شخصی وکیل رودی جولیانی سابق شهر نیویورک شهردار و خودش سابق آمریکا وکیل برای SDNY.

جولیانی از بازگردانده شدن چشم ممکن است لابی نقض قانون مربوط به تلاش های خود را به مقامات اوکراین به بررسی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد. دو جولیانی همکاران لو Parnas و ایگور Fruman شد با عنوان جرم جنایی متهم توسط برمن را در سال گذشته است.

برمن در سال گذشته تسلیم قاچاق جنسی کودکان اتهامات عنوان شده علیه ثروتمند سرمایه گذار جفری اپستاین سابق, دوست, از صدای شیپور که کمتر از دو ماه پس از دستگیری کشته شده خود را در منهتن فدرال زندان است.

و او قبلا به دست آمده از گناه درخواست از مغلوب ساختن پیشی جستن سابق شخصی وکیل مایکل کوهن به چندین جرائم مالی.

همچنین در سال گذشته گزارش شد که SDNY بود در میان یک گروه از فدرال تحقیقی اشخاص بود که کاوش آیا دویچه بانک تا به حال با پیروی ضد پول شویی و سایر قوانین. دویچه بانک نیز قرض داده میلیاردها دلار برای مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت و شرکت های تحت کنترل خانواده او پسر در قانون Jared کوشنر.

قضایی مجلس رئیس کمیته جری Nadler, D -, n. y., در یک توییت گفت: “آمریکا حق است به انتظار بدترین لایحه Barr که بارها دخالت در تحقیقات جنایی در مغلوب ساختن پیشی جستن از طرف.”

“ما یک جلسه در مورد این موضوع در روز چهارشنبه. ما خوش آمدید آقای برمن شهادت و دعوت او را به شهادت” Nadler نوشت.

بار در ماه های اخیر رد محاکمه دادستان به توصیه کمتر شدید کیفری حکم برای راجر سنگ خواه عمل که یک دوست از مغلوب ساختن پیشی جستن است و به دنبال اخراج این پرونده جنایی علیه مایکل فلین سابق مشاور امنیت ملی که تحت تعقیب رئیس جمهور انتقاد کرده است. فلین دو بار التماس کرد گناه را به دروغ به اف بی آی در مورد بحث های خود را با یک دیپلمات روس.

جی کلیتون رئیس ایالات متحده بورس و اوراق بهادار کمیسیون شهادت در سنا بانکداری مسکن و امور شهری در جلسه کمیته “نظارت کمیسیون بورس و اوراق بهادار” در روز سه شنبه, دسامبر. 10, 2019. (عکس توسط بیل کلارک/CQ-Roll Call, Inc طریق گتی ایماژ)

بیل کلارک

کلیتون است قبلا به عنوان یک دادستان و گزارش خواهد بود که برای اولین بار غیر دادستان منجر به SDNY اگر او تایید شده است. او قبلا یک شریک در سفید-کفش حقوقی سالیوان و کرامول.

مغلوب ساختن پیشی جستن است منصوب کنونی آمریکا وکیل نیوجرسی, Craig Carpenito برای خدمت به عنوان سرپرست ایالات متحده وکیل برای منطقه جنوبی نیویورک در حالی که مجلس سنا در نظر گرفته نامزدی Clayton.

Preet Bharara که برمن جایگزین پس از اخراج توسط مغلوب ساختن پیشی جستن در یک صدای جیر جیر پرسید: “چرا یک رئیس جمهور خلاص شدن از شر خود دست برداشت ما وکیل در SDNY در شب جمعه کمتر از 5 ماه قبل از انتخابات؟”

Bharara نوشت: در یکی دیگر از صدای جیر جیر قبل از برمن با صدور بیانیه خود “اجازه دهید من قوی تر بود اینجا. برمن ‘پله’ است bull—-. او از کار اخراج شد.”

زمانی که برمن گفت که او حاضر به ترک شغل خود را Bharara در ظاهر در سی ان ان گفت: “خوب برای او.”

یک مقام ارشد دولت گفت: با توجه به ان بی سی نیوز که بار تصمیم گرفت به جای برمن چون کلیتون برنامه ریزی شده خود را به ترک SEC پست و حرکت بازگشت به نیویورک و گفت که او علاقه مند بود در SDNY ،

این مقام گفت برمن ارائه شد و کاهش موقعیت دیگری در وزارت دادگستری

“این هیچ بازتابی در برمن اما Barr در نظر گرفته کلیتون بسیار و فکر او را مناسب خواند و گفت:.

منطقه جنوبی نیویورک در نظر گرفته شده است یکی از — اگر نه بالا — فدرال دادسراها در ایالات متحده به دلیل دست زدن به آن قابل توجه پرونده های جنایی مربوط به تروریسم و موسسات مالی و بالا مشخصات متهمان جنایی.

دفتر prosecutes فدرال جرائم در منهتن, برانکس, شهرستان Westchester و پنج سایر استان ها فقط در شمال شهر نیویورک است.

در بیانیه روز جمعه بار گفت: Clayton “برای سه سال گذشته Jay شده است یک بازی فوق العاده موفق SEC رئیس نظارت بر تلاش برای نوسازی مقررات بازارهای سرمایه, محافظت از خیابان اصلی سرمایه گذاران, افزایش, آمریکا رقابت و چالش اعم از مسائل مربوط به امنیت سایبر به COVID-19 بیماری همه گیر.”

“مدیریت خود را تجربه و تخصص در مقررات مالی او را به یک پس زمینه ایده آل برای رهبری دادستان ایالات متحده برای منطقه جنوبی نیویورک و او را جانشین شایسته برای بسیاری از چهره های تاریخی که برگزار کرده اند که ارسال.”

“به نمایندگی از رئیس جمهور تشکر میکنم جی برای پذیرش این نامزدی و من مشتاقانه منتظر به کار با او زود است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme