خیابان مدیسون, مسکو

خیابان مدیسون, مسکو: با روسها در اجلاس
دسامبر 3, 1985

ژنو — روسها به نام ماموریت خود در ژنو “Madison Avenue مسکو” و تعجب با صدای بلند اگر یک کارت امریکن اکسپرس در Raisa گورباچف را از دست خواهد جهان را تغییر دهید. 150 مردان و زنان است که ساخته شده تا این هیئت بودند که نخبگان غربی از مسکو فرهنگی و علمی جوامع است. آنها مکیده بر روی Marlboros و Salems; بسیاری از جویده ملاحظه در راهنمایی از طراح عینک دیگران برداشته و کت خود را به فاش کردن رالف لورن پولو اسبان دوزی روی پیراهن آنها انتخاب شده بود در بلومینگدیل را در حالی که در انتساب در نیویورک است. زمانی که در سخت-فروش میخائیل گورباچف و نسخه خود را از اتحاد جماهیر شوروی آنها تنظیم تلویزیون خود را به انیمیشن و یا قدم به سوپرمارکت بار در تکه های ذرت.

به طور کامل آشنا در حساب های هسته ای مرگ ریگان و گورباچف آمده بود به ژنو به بحث کرملین حساب مدیران نیز نمایش داده زرنگ و دانا و گاهی اوقات ترسناک درک پاتریک اوینگ را دوباره بجای اول برگشتن متوسط و آنچه در آن زمان به Raisa یک نفر مجله پوشش دختر. آنها شوخی که گورباچف را جت بود با نام مستعار دوستان داشتن رابطه جنسی یک کنایه آمیز در مورد تاسف کیسه خانمها که باید از خواب در اتحادیه مربع و شکستن دیرینه شوروی سیاست هرگز حمله آمریکا رهبر شخصا — cracked gleefully که رونالد ریگان بود که یک بازیگر بد که نمی تواند به یاد داشته باشید زمان از روز است. نمایندگان از موسسه ایالات متحده آمریکا و کانادا — اتحاد جماهیر شوروی اتاق فکر در آمریکا سیاست و فرهنگ به ریاست Georgi Arbatov — سرگردان ژنو مانند divas بازگشت تحت klieg چراغ نمایش منحصر به فرد میل برای آمریکایی روابط عمومی; آنها داشتند حرف زدند تا صبح بحث نشان می دهد خانم و آقای بوکر شرح داده شده توسط یک روسی به عنوان “کسانی که کمی ناز زنان” اعزام توسط شبکه های usher رفقای خاکستری جامه فلانل یا پشمی مناسب به عجله ساخته شده مجموعه برای انتقال به آمریکایی ها خوردن صبحانه.

روسها هجوم ژنو پنج روز قبل از دو رهبر و, وارد, خوردن, نوشیدن, cajoling و مطبوعات آزاد راه خود را از طریق برف-داستد شهر گفتن آبی-بینی شبکه خبرنگاران در مورد عشق وعاشقی خود را با امریکا است. روسیه روابط عمومی ورزش بود و سر و صدا به طوری موثر است که از آن تحت الشعاع این مسائل بحرانی هر دو طرف بودند را مورد بحث قرار داده اند. میخائیل گورباچف آمد به ژنو به میدان آزمایش سلاح های روابط عمومی به جای استفاده از سلاح جنگ است. او ممکن است ملاقات ریگان موشک به موشک اما او به ضرب و شتم او را به شدت فشار رویداد برای رویداد مطبوعاتی. نهایی طنز از این اجلاس بود که بزرگ ارتباط برقرار شد جای کسی را گرفتن در بازی خود را با شوروی سابق وزیر کشاورزی.

“من دیده ام همه این مسائل در تلویزیون, بازگشت به خانه برای روز” گفت: پاتریک بوچانان کاخ سفید ترین متهاجم مشاور پس از زمین نشستن کامل هواپیما در ژنو چهار روز به اتحاد جماهیر شوروی روابط عمومی حمله رعد اسا. “آنها گفت: نه چیزی جدید. من نمی دانم چرا هر کسی که گوش دادن است.”

روس ها ممکن است شده اند گفت: هر چیزی جدید اما آنها گفتند آن را در یک راه جدید با سبک, سرد, آشنا تلویزیونی سبک است که آمریکایی ها استفاده می شود به در نظر گرفتن خود را. اگر چه شوروی هرگز به طور کامل درک آنچه آنها ساخته در ژنو, آنها به طور کلی از نتیجه راضی است. گارد قدیمی از برژنف و Chernenko و آندروپوف شده بود اشتباه — نه همه آمریکایی بودند مادرزادی مانده است. وجود داشت آمریکایی ها — مردم مانند دیوید هارتمن برایانت Gumbel ماریا شرایور و گرسنه بسته به سبک گزارشگران از نیویورک تایمز و واشنگتن پست.

روسها سقوط به رسانه ها-سیاست فروش خود را به دبیر کلی مانند یک رئیس جمهور آمریکا است. “رونالد ریگان است که به تصویر شوروی به عنوان متقلب که آیا چیزهایی که در پشت درهای بسته” گفت: سرگئی پلخانف معاون مدیر موسسه ایالات متحده آمریکا و کانادا است. “کار ما در اینجا نشان می دهد که تصویر آمریکا از ما نادرست است.”

کاخ سفید فشار سپاه که whisked به ژنو پوشیدن کلاه عرق با تاخیر جت و toting چرم بدنسازی کیسه های مزین با رسمی کاخ سفید نشست, لوگو, آماده نیست برای fandango روس ها ارائه شده بود. پسران در اتوبوس آمده بود آماده به نا امید با اتحاد جماهیر شوروی استقرار نسبت به هر چیز غربی و شوکه شده بودند برای پیدا کردن نمایندگان امپراتوری شر آماده, مایل و فوق العاده قادر شخصیت های شایسته بودن نقل. کاخ سفید خدمه پناه میبرند تا به حال خود را در بین قاره ای هتل 5 دلار تاکسی سوار شدن از خیابان مدیسون مسکو ستاد در مرکز مطبوعات بین المللی. اولین چیزی که از آنها بازدید به محض ورود در بین قاره ای شد برادوی متحرک فلش خوش آمدید به قله و یک کبوتر صلح در روشن و سفید چراغ. “لحظه ای من تو را دیدم که من می دانستم که ما در نمایش” دست هایش را Jon Margolis که تحت پوشش این اجلاس برای شیکاگو تریبیون.

در آماده سازی برای اجلاس شوروی بود به Russianize کلمات و عبارات برای حوادث بود که بیگانه به فرهنگ خود در گذشته است. “مطبوعات استخر” سرازیر کردن, روسی, لب به عنوان “prezza poola” و به روسی ترجمه برای “اخبار خاموشی” بود که در اثر این اجلاس تا به حال چیزی برای انجام با draping تاریک پرده بیش از یک بدن. “شوروی واقعا تبدیل آن در اجلاس” مشاهده قبض ایتون مسکو خبرنگار لس آنجلس تایمز. “این واقعا سخت است برای رسیدن به این بچه ها پشت در مسکو, اما ما در حال سقوط بیش از همه آنها در اینجا در ژنو است.”

“ما شگفت زده شدند در گستردگی شوروی جلسات و در گورباچف را به سرعت به پاسخ به سوالات خبرنگاران گفت:” ریچارد کوپر, لس آنجلس تایمز , اخبار, ادیتور. “آن را به وضوح محاسبه خدمت و پیشبرد منافع شوروی. من فکر می کنم ریگان ساخته شده بود یک تصمیم آگاهانه به گورباچف مرکز صحنه زیرا در برخی از راه های آن افزایش یافته شوروی تعهد به موفقیت نشست. با اینحال, آن, آنها ساخته شده است یک انتقادی منبع مهم از اخبار و اظهار نظر در اخبار خاموشی.”

روسیه روابط عمومی کمپین رفت و به طول های بزرگ به اسکریپت گورباچف که وارد در ژنو با هیاهو از محل اقامت به عنوان یک بازی دوستانه عمو. “Gorby ورود است در چند لحظه گفت:” یکی از اعضای هیئت نمایندگی شوروی فرستاده و به او خوش آمد می گوید. روس ها می خواستند ما را به مانند گورباچف که با وجود آهن دندان پناه هیچ viceral تمایل به ضربه ما به پادشاهی آمده بیش از ریگان قصد به مدار یک فضای مبتنی بر سیستم سلاح لیزری به نام پس از جورج لوکاس فیلم videocassette که هزینه یک مسکو بوروکرات یک ماه حقوق و دستمزد در blackmarket.

اما زمانی که آن را آمد به گورباچف اشتها برای جویدن گوشتی مسائل جهانی مانند سربازان شوروی در افغانستان به کودکان گرسنه در شاخ آفریقا و گرفتاری یهودیان و دیگر اقلیت ها در اتحاد جماهیر شوروی, دبیر کل, به جای یک دید تازه در زمان یک موضع که صدا همه بیش از حد آشنا. چه تحت تاثیر قرار مردم در اینجا بود که گورباچف دستور داد نیروهای نظامی خود را به رژه خود را ناگوار سیاست های عمومی با ضربه محکم و ناگهانی-crackle-پاپ پختگی و انرژی الکتریکی از پپسی ضد کک مبارزه است.

“این عملی نیست برای یک شهروند شوروی به ایستادن در یک جعبه صابون” roared شوروی فقیه دکتر Samuil Zivs ابرو پرواز مانند یک humorless Groucho Marx. Zivs افتخار از نقش خود به عنوان معاون ضد صهیونیستی کمیته اتحاد جماهیر شوروی عمومی کرملین کنترل گروه حقوق بشر شد, پرواز به ژنو به هکتور آمریکایی بینندگان تلویزیون که شوروی یهودیان تا به حال هرگز آن را خیلی خوب است. هیچ کس در مطبوعات به او ايمان آورد, البته, اما آنها شگفت زده شد زمانی که او شروع به رها کردن بمب در دولت ریگان خود را برای عدم اقدام در فدرال کسری بودجه. “من شوکه پولی خود مشکلات خشم است که مردم بی خانمان هستند و از کار در امریکا. شما صحبت از حقوق بشر است ، Bah! هنگامی که آخرین بار بود کسی در کشور خود را به گوش گوشه خیابان منتقدان شما می گویند آنقدر مهم است؟”

اما پس از آن Zivs یک مرد با یک صدای عمیق و بزرگ چیزی با نقاط رنگارنگ دست NFL بینی گارد خود را کاهش سبک قدیمی جدل برگزار شد و دادگاه در روز روشن و نارنجی نیمکت در کنار یک قهوه ایستاده در مطبوعات بین المللی مرکز. روی نیمکت بود و دامنه خود او حکومت منطقه اطراف آن را با تیز زل زل نگاه کردن از یک زندگی طولانی و عضو حزب می داند که او رئیس است. Zivs گفت که او مایل به بحث در مورد هر چیزی, بنابراین من از او پرسید که آیا او را دیده بود فیلم رمبو.

رمبو” بانگ زد Zivs در با صدای بلند زمزمه اش تیره چشم منشعب مشتاق تب و تاب بودن. “آیا شما را به یک videocassette با شما به ژنو؟”

طول که روسها مایل به رفتن در تلاش خود را به تقلید از سبک آمریکایی نشان داده شد در نبرد مو بور, زرق و برق دار, پاورقی برای اولین ابرقدرت گفت و گو در شش سال. Karna کوچک مطبوعاتی سخنگوی شورای امنیت ملی قطعا جذاب ترین زن را به مرحله طی نشست شنبه آینده به مشاور امنیت ملی رابرت مک فارلین در طول جلسات خود را در مطبوعات بین المللی مرکز باعث روسها به جستجو برای یک همتای به قرار گرفتن در کنار شوروی سابق و سخنگوی لئونارد Zamyatin در طول خود را دو بار در روز کنفرانس های مطبوعاتی. شوروی آورده مارینا Volotskova یک ورزش سریع القلم در اتحاد جماهیر شوروی ماموریت خود به سازمان ملل بود و نگاه او اشتیاق به televison دوربین. روس ها فکر می کردم این بود که یک کودتا و بعد از آن به بخش خصوصی خواسته چند خبرنگاران اگر آنها می خواستند او شماره تلفن در مسکو.

اتحاد جماهیر شوروی تفکر پشت این نشست بین کشیش جسی جکسون و گورباچف نشان داد که چگونه کرملین در نظر گرفته شده برای به تصویر کشیدن آمریکا درک عمومی از هسته ای صلح به مردم خود. جکسون سفر به ژنو با رهبران چهار antinuclear گروه به درخواست تجدید نظر به صورت جامع ممنوعیت آزمایش هسته ای و توقف های جدید سلاح های اتمی. عاقل هسته ای یخ زنان برای معنی دار نشست و جکسون رنگین کمان ائتلاف ارائه گورباچف با درخواست امضا شده توسط 1.25 میلیون آمریکایی خواستار خلع سلاح هسته ای و یک راه حل مناسب به وضعیت یهودیان شوروی و شوروی دیگر حقوق بشر قربانیان. این tête-à-tête بین دو مرد بزرگ بود-زمان نیوز در مسکو دریافت هفت دقیقه در اتحاد جماهیر شوروی شب نمایش اخبار Vremya و جلو-صفحه داستان در پراودا — اما این گزارش جای تعجب نیست که شکست خورده به ذکر جکسون درخواست تجدید نظر برای حقوق بشر است.

“گورباچف فکر می کند که جنبش صلح در ایالات متحده قابل توجه است” توضیح داد: اتحاد جماهیر شوروی-امریکا watcher سرگئی پلخانف هیجان. “گورباچف را پوپولیستی غرایز او را دیدار با جکسون. او تحت تاثیر قرار گرفته بود با جکسون و او فکر آن را وظیفه خود را برای دیدار با او به این دلیل که مردم او نشان داده شد و بخش مهمی از امریکا و آنها [مردم] به اشتراک گذاشته شده همان آرمان.”

اما جکسون که گفت: “خدای متعال این آبهای بین المللی در حال خائنانه” مدت کوتاهی پس از او سوخته بود برای پذیرش یک خرس آغوش گرفتن از ساف رئیس Yassir عرفات سیاسی است surfer که در roams جهان به دنبال بزرگترین موج. اگر چه او در حال بازی برای مخاطبان ایالات متحده Jackson غفلت به درک چگونه شوروی بودند رفتن به دردسر سوار خود را برای مقاصد تبلیغاتی و از همه مهم تر به عنوان پرچین در برابر ریگان. گورباچف به نام جکسون یک “برجسته سیاسی رهبر” از آنجا که او به نمایندگی از حوزه شایسته نوازش در صورت شکست نشست. “نشست بین جکسون و گورباچف بود دیپلماتیک خطرناک است زیرا ریگان گرفته اند ممکن است این زمان برای دیدار با [آناتولی] Shcharansky را” اتحاد جماهیر شوروی روزنامه نگار این باورند خصوصی پس از اجلاس. “اگر این اجلاس بوده است و سپس جکسون بود گورباچف را حمایت می کند. او می تواند می گویند که او برای صلح چرا که او در ملاقات با جکسون.”

روسها قمار که برخورد خود را با کشیش جکسون نمی خواهد تبدیل به یک خلبان ماهی برای فاجعه و آن پرداخت می شود زمانی که ریگان حاضر به بازی روس ها با در نظر گرفتن یک جلسه با شوروی مخالف آناتولی Shcharansky و یا هر گونه دیگر از ده ها تن از شوروی سابق و فعالان حقوق بشر که رفتند به ژنو مانند فلج به لوردس.

شوروی slickly همچنین موضوع حقوق بشر برای رسیدن به یک قابل توجه درجه ای از صمیمیت با غرب به خصوص در استفاده از ایرینا Grivnina بنیانگذار شرکت منحل مسکو کمیته بررسی روانپزشکی سوء استفاده. آن را گرفته بود Grivnina نزدیک به سه سال به خارج از اتحاد جماهیر شوروی و او آمده بود به ژنو به عنوان یک خبرنگار هلندی مجله Elseviers تنها سه هفته پس از صدور ویزای خروج.

Grivnina است نحیف زن نتیجه زمان صرف شده در پشت روسی میله برای ویرایش یک روزنامه زیرزمینی بحرانی کرملین روانی-gulags. در طول دوره از نشست او درگیر شوروی سخنگویان لئونید Zamyatin, آلبرت Vlassov و ولادیمیر Lomeiko در خاردار عمومی مبادلات در مخمصه شوروی سابق و فعالان حقوق بشر بودن نیروی تغذیه مواد مخدر در بيمارستان.

“ما هیچ روانپزشکی واحد و معاینات پزشکی به دنبال سخت هنجارهای بین المللی” Zamyatin گفت: در یکی از آنها مکرر استدلال در مطبوعات بین المللی مرکز. “ما نمی ترسم برای مقابله با حقوق بشر و یا هلسینکی توافق نامه. من نمی دانم که دایره خود را از دوستان.”

زن فقیر میل به دیوانگی توسط Zamyatin دروغ و تهدید به “تماس با شبه نظامیان” به خود حذف خواهد به معنای واقعی کلمه فوم در دهان و لرزش خشونت باعث اتحاد جماهیر شوروی دیپلمات Nikoli Kosolapov می گویند در یک نقطه: “نگاه کنید! نگاه برای خودتان! آیا شما ببینید که چگونه دیوانه این افراد با شما تماس فعالان حقوق بشر هستند؟”

روس ها (پس از یک افسر phalanx از KGB نگهبانان به او احاطه شده در فرودگاه ژنو به طوری که گورباچف و همسر خود را نمی خواهد بشنود او درخواست) خواسته سوئیس به جلو و اعتبار خود را. آنها رد و Grivnina بازگشت به خیابان مدیسون مسکو برای یک نبرد نهایی با سخنگوی وزارت امور خارجه ولادیمیر Lomeiko. هر کس در اتاق می دانستند که Grivnina شد یک بمب ساعتی برای شوروی تنها فعال حقوق بشر حاضر به خطر بیگانه مطبوعات سپاه کاملا مفتون با روس ها توسط کشتی با کرملین دستور بالا در یک فروم این سایت متعلق به سوالات. Lomeiko خال خال Grivnina لحظات قبل از این جلسه آغاز شد و پرسید: سوئیس امنیتی پلیس به او پرتاب می شود. Grivnina حاضر به ترک و مطبوعات سپاه — بیشتر علاقه مند به درخواست Lomeiko سوال که او هرگز جواب داد: — شروع به فریاد زدن برای او برای برداشته شود و التماس کرد با Lomeiko به ماندن بگیرید. Grivnina, شجاع به پایان نمی تکان دادن وادار Lomeiko به طوفان بیرون از اتاق تهدید به لغو جلسات آینده.

خیابان مدیسون مسکو عجیب و غریب ایده که آنها می تواند به دادگاه غرب با انجمن های عمومی بود که به طور ناگهانی شروع به نگاه مجنون. آنها تا به حال نه در شمارش درنده شخصیت های مانند Grivnina مسلط صحنه بودند بنابراین با دقت مجسمه برای ژنو است. و یا پس از آن به نظر می رسید. Lomeiko جالبترین مرد در اتحاد جماهیر شوروی اردوگاه تبدیل تقابل به نفع خود با رد این حادثه و برگزاری بداهتا کنفرانس مطبوعاتی در اطراف کوچک و صمیمی جدول در وضعیت اتاق در طبقه سوم از مطبوعات بین المللی ، آن را قدیمی ترین و موثر ترین ترفند در سیاست آمریکا است. شوروی بود نه تنها آموخته است که چگونه به مقابله ماهرانه با crazies اما تا به حال به طور موثر را رد کرد و برای لحظه ای از “مسخره دروغ” از شوروی سابق و فعالان حقوق بشر.

اما در یک مسئله حداقل شوروی به نظر می رسید آماده حتی مشتاق به تبری جویند یکی از خود را “مسخره نهفته است.” در سال گذشته روس ها ابراز کرده هیستریک نگرش نسبت به بحران ایدز. پراودا و کار روزنامه طرود نوشته بود که ایدز شد نتیجه جنگ جوانه تحقیقات انجام شده توسط سازمان سیا در سواحل شرق. یکی طرود مقاله ادعا کرد که سازمان سیا آزمایش این سلاح شیمیایی در فقیر هائیتی و unsuspecting همجنسگرایان. مسکو sneered در هر گونه پیشنهاد که ایدز یک بیماری بود و مطلقا حاضر به بحث در مورد مشکل در انجمن بین المللی.

رابرت Kunst یک فعال همجنسگرا از میامی به ژنو آمد به تلاش برای تغییر شوروی نگرش نسبت به بیماری ایدز است. Kunst می خواستم ابرقدرت برای اهدای $3.6 میلیارد — قیمت 20 موشک به یک superfund برای تحقیق ایدز به مجموعه تحت نظارت سازمان بهداشت جهانی است. برای سه روز Kunst ایستاده بود با یک بنر در خاکستری ژنو سرد خارج خیابان مدیسون مسکو انتظار صبورانه برای یک وعده ملاقات با اتحاد جماهیر شوروی رسمی جلسه ای که هیچ کس — حتی Kunst — همیشه فکر می کردم می گیرد.

“Kunst و من بیش از چای برای 45 دقیقه بود و من در آنجا به عنوان نماینده دولت شوروی” دکتر گفت: ولادیمیر Federov یک پزشک است که با این نسخهها کار در سازمان بهداشت جهانی است. “من آگاه هستم از اتحاد جماهیر شوروی در گذشته اما من با در نظر گرفتن یک رویکرد علمی برای این مشکل از ایدز است. ما هنوز به شیوع ایدز در اتحاد جماهیر شوروی اما از آن زمان ما با هم در این مشکل جدی قبل از آن می شود خارج از کنترل است.”

بیش از صبحانه در هتل د رون دکتر یوگنی Velikhov می خواستم هیچ خبری از اتحاد جماهیر شوروی مخالفان یا, اما مانند دکتر Federov رفت و بر روی اندام برای تغییر شوروی تیتر در یکی دیگر از منطقه است. غوطه وری خود را قاشق به کاسه کلاگ دانههای ذرت متفکر حدود 70 میلیون دلار برنامه به کامپیوتری در روسیه مدارس و دانشمند مسئول مسکو خود جنگ ستارگان تحقیقات متوقف بین گزش به صحبت پوستی از امریکا و خود را “دوست” استیون جابز یکی از بنیانگذاران شرکت اپل کامپیوتر. “استیون بسیار هوشمند است و نشان دهنده فرهنگ كارآفرينی” شاداب Velikhov پاک کردن یک مرطوب پوسته پوسته شدن یکی از ببرها در پرینستون کراوات. “روحیه کارآفرینی است که در تضاد با مارکسیست-لنینیست فکر می کردم. دبیر گورباچف درک این روح و حساس به آن اتفاق می افتد در اتحاد جماهیر شوروی.”

اگر دانشمند برجسته شوروی تا به حال برابر مارکسیسم با کارآفرینی در گذشته او به احتمال زیاد شده است trucked به گولاگ برای توانبخشی. اما Velikhov — که به امضا “از روسیه با عشق” در وزارت دفاع ایالات متحده جزوات که او را به نام “ابزاری در توسعه پیشرفته و موشک های بالستیک سیستم دفاعی” — یک کرملین مورد علاقه این مرد که برای اولین بار نشان داد گورباچف چگونه به استفاده از یک IBM PC. او در معاملات با عشق خود را از چیزهایی که آمریکایی های زیادی را در راه تازه و خشک الکلی معاملات با مشروب الکلی — با یک تمایلی اشتیاق برای چیزی که او خواسته اما می داند که او نمی تواند داشته باشد و بخواهد او نمی خواهم.

وقتی پرسید که چگونه یک ملت است که آن را نگه می دارد ماشین تحریر و کپی کردن ماشین آلات تحت قفل و کلید کنترل جریان آزاد اطلاعات پس از اولین موج از 3.5 میلیون رایانه بازدید اتحاد جماهیر شوروی Velikhov شروع به صحبت از حیوانات محوطهء اطراف انبار. “ما قرار داده و ما برای اولین بار رایانه به کار کنترل گاو” گفت: Velikhov. “آنها بسیار خوشحال با عدد نسبت به مردم است. گاو ما نگران نباشید و آنها شیر بهتر است.

“مشکل با مردم و کامپیوتر است technomania که رخ می دهد هنگامی که آنها را در درک چگونه کامپیوتر کار” Velikhov تاکید کرد به عنوان او سوار یک ماشین لیموزین مرسدس انتظار به ماهوت پاک کن زدن او را به خیابان مدیسون مسکو. “Technomania به رهبری ایالات متحده برای توسعه جنگ ستارگان. ما باید یاد بگیرند برای کنترل technomania.”

کنترل technomania البته شوروی کد برای کنترل اطلاعات خرید اینترنتی از کامپیوتر و انقلاب آنها به شدت نیاز به آتش اگر آنها را به امید گرفتن با تکنولوژی غربی. و این طنز بزرگ اتحاد جماهیر شوروی یک کشور است که آرزوی به مردم آن ابزار لازم برای رقابت با امریکا و در عین حال وحشت زده به آنها اجازه می دهد آزادی های فردی لازم برای رشد واقعی. در جهان بشود به صورت تخصصی و upwardly موبایل تکنسین ها و روس ها بالقوه هستند بازندگان و آنها آن را می دانم. کرملین رهبران آنها را نمی خواهیم مردم را به تسلیم بی سر و صدا به سرنوشت جمعی خود را, اما آنها سنگ سرد وحشت زده بیش از آنچه که می تواند اتفاق می افتد اگر مردم اتحاد جماهیر شوروی شروع به باور کرملین آمریکایی کمپین روابط عمومی.

نکته جالب این است که روس ها که همواره تا بی پرده و بی رنگ در موضع گیری نسبت به امریکا, عینک facile کت و شلوار بازاریابی با استعداد. آنها این کار را به خوبی و بهتر از آنها انتظار می رود و زمانی که آنها در سمت چپ ژنو جهان شده بود با ارائه یک کل جدید روسیه و در سمت چپ بود گرسنه برای اطلاعات بیشتر.

“آمریکا شیفتگی برای ما” گفت: Julian Semonev روسیه جاسوسی رمان نویس و نویسنده از ویژگی های که به تازگی در زمان خانه سالانه KGB جایزه شایستگی هنری. “ما با شما اختلاف نظر دارند اما ما باید یاد بگیرند که در حال حاضر برای مقابله با شما.” Semonev است که در کلاس خود و عقاید خود را و محبوب اتوها معنی دار reprecussions در سراسر اتحاد جماهیر شوروی. بنابراین تعجبی ندارد که لئونید Zamaytin آورده Semonev خدمه برش بیخ و بن یک مرد با قیافه از جهنم فرشته و شباهت قابل توجه به مربی تیم فوتبال بوم فیلیپس در مقابل مطبوعات در خیابان مدیسون مسکو به دنیا بگویید که شوروی نگران بودند با خارج شدن از افغانستان است.

توجه به Semonev خالص بود مرهم به نفس است. Semonev و همدستان او بودند به استقبال توسط این بحث نشان می دهد مانند لیز تیلور بعد از دومین طلاق از ریچارد برتون. آنها bullishly در دفاع از حضور خود را در افغانستان متوقف کردن فقط کوتاه از مقایسه خود افغانی افتضاح برای آمریکا در جنگ ویتنام است. “هنگامی که یک کشور دیگر است در یک موقعیت برای دفاع از انقلاب” توضیح شوروی سابق و وزیر دادگستری الکساندر Soukharev “ما به حرکت در.”

اگر چه این نوع از تبلیغات مواجه شد با قابل پیش بینی بدبینی و ناباوری گرما و دوستی که با شوروی بسته بندی خود را spiel اغوا رسانه های آمریکایی. Semonev و دیگران مانند او آمد و دور از این تجربه با یک ناگهانی شهرت تایید کرد که آنچه که آنها همیشه می خواستم به این باور است: به رسمیت شناختن این واقعیت است که اتحاد جماهیر شوروی است که عمده جهان قدرت رانده شده توسط مردم به عنوان جذاب و نادر به عنوان کسانی که در امریکا است. خشنود شوک از این دیر پت در پشت آنها را مبتلا به دوار سر با غرور و افتخار.

آنقدر غرور و افتخار در این واقعیت است که روس ها قادر به شوخی در مورد نشست. “در آن است و نه قابل توجه” دست هایش را ولادیمیر Pakhomov از Komsomolskaya پراودا “که گورباچف وارد در نور روز و ریگان وارد در مرده شب؟”

آنها همچنین قادر به خنده در جوک مطبوعات غربی بر روی آنها. در یک نقطه و برخی از خبرنگاران کردم دست خود را بر اتحاد جماهیر شوروی گروه فشار مطبوعات و انتشار سربرگ و توزیع یک داستان است که سابق KGB turncoat ویتالی Yurchenko نوشته بود به گورباچف اصرار او “نه فروش ما را به ریگان.”

“لطفا مراقب باشید از مشکلات در مسیر شما قرار داده” خواندن این نامه جعلی از Yurchenko که در واقع گفت: مسکو در کنفرانس مطبوعاتی چند روز قبل که سازمان سیا به حال او را مجبور به بازی گلف و گرفتن حمام آفتاب. “سازمان سیا است که در همه جا در ژنو است. آنها شناخته شده است به ربودن گناه شوروی باله شطرنج کارشناسی ارشد و چوپان مواد مخدر آنها را به تسلیم وادار کردن آنها به پذیرش مبالغ هنگفتی از پول و اسلحه نقطه آنها را به نظر می رسد در امروز نشان می دهد با Jane Pauley.”

با اولین شلیک از اتحاد جماهیر شوروی روابط عمومی مجموعه به پایان رسید, آن است که بی شک روشن است که میخائیل گورباچف است و نه معمولی خود را به کرملین ، هیچ جا هم تصویر گورباچف به عنوان یک روشنفکر کنترل از فرهنگ غربی خود را بیان بهتر در فوق العاده کنفرانس مطبوعاتی او انجام شده در اتحاد جماهیر شوروی ماموریت روز بعد از اجلاس سران به طور رسمی به پایان رسید. گورباچف صحبت بیشتر آشکارا به خبرنگاران گفت از هر رهبر اتحاد جماهیر شوروی در تاریخ در مورد مسائل اعم از spacebased پرتوهای لیزر به کاهش رادیکال های استراتژیک و دیگر سلاح های هسته ای. اما خود را بیشتر کنجکاو و قابل توجهی در نظر آمد و در پاسخ به سوال آخر از کنفرانس مطبوعاتی. جولیان Semonev خواسته گورباچف اگر او فکر هالیوود ممکن است شروع به اقدام در روح پای بخاری نشست و توقف ساخت فیلم به تصویر بکشد که روس ها به عنوان شیطانی جنگ طلبان. گورباچف میدرخشد در سوال و صورت خود را شکست و به یک پوزخند بزرگ. “بله” گفت: به طور کلی ، “The motion picture صنعت باید شروع به اقدام در روح ژنو است.”

این یک خط کامل است که در آن برای پایان دادن به قله است. و بیانیه ای که فقط نشستن وجود دارد مانند سنگین سوراخ کارت در گورباچف دست. چگونه می تواند ما صلح در حالی که سیلوستر استالونه ساخت میلیون ها لیز کننده, بد شوروی سرهنگ و کامپیوتری بوکسورهای بر روی صفحه نقره ای?

این اجلاس بیش از یک شروع به یک رابطه جدید بین آمریکا و اتحاد جماهیر شوروی. همه که بیرون آمد از دو روز نشست بود چند بی ضرر و آزادانه بیان موافقت نامه های که از محدوده مبادلات فرهنگی به همکاری های دو جانبه در توسعه fusion منابع انرژی. اما آن را به عنوان جای شگفتی نیست به این روس ها بودند که ستاره ها از ژنو. رونالد و نانسی ریگان ممکن است ستاره های فیلم اما میخائیل و Raisa گورباچف نگاه مانند ستاره های فیلم.

“آنچه که من را از این همه تغییر است” گفت: Pavel Mamaev یک دیپلمات شوروی که ringmaster برای سیرک مسکو در طول آن سال 1976 تور آمریکا. “کشور من در حال تغییر است و کشور شما در حال تغییر است. امیدوارم آن را تمام خواهد شد برای خوب است. هیچ کس نمی خواهد بمیرد.

“من از خواب بیدار شدم دیشب خواب در مورد آنچه که ما انجام شده در ژنو” Mamaev اضافه شده با یک خنده. “خانم ها و آقایان پسران و دختران در تمام سنین, خوش آمدید به مسکو سیرک.” ■

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme