از دست رفته در موسیقی: تاریخ شفاهی از دیسکو

رقص ماشین: تاریخ شفاهی
راک & رول سه ماههتابستان 1993

GLORIA GAYNOR: من شروع به آواز جاز آواز top 40 در باشگاه ها و مجموعه jockeys دیسک می آیند به بازی و من می دانستم که بعد از طوفان آینده; من دیدم که ما از رفتن به فاز. ما شاهد دیسکو آینده و تصمیم ما برای ارائه موسیقی که.

LOLEATTA HOLLOWAY: دیسکو بود و بیشترین زمان تا کنون و من خوشحالم که من آن را تجربه کرده. زمانی که آنها رفت و آنها رفت و با یک چیز در ذهن و بود که به حزب. امروز به نظر می رسد مانند همیشه وجود دارد مقدار زیادی از دعوا. مردم تا به حال هیچ سختی و یا هیچ فکر بد کردن در ذهن خود و همه چیز آزاد بود. و به نظر می رسید مانند قله به من.

BARRY WHITE: ’70s بسیار پر زرق و برق — اولین بار من تا به حال دیدم شلوار جین به طور منظم از 5 دلار به $250. مصرف کنندگان تا لباس پوشیدن و مانند آنها ستاره.

FELIPE رز: دیسکو بود و حس جوانی و منحط بی گناهی که در این دوران بود. این فقط یک داغ, داغ, داغ زمان.

کتی SLEDGE: من راستش دیدم این اتفاق می افتد اما من اجازه نداشتم به بیرون رفتن ، ما افراد زیر سن قانونی بودند که در آن زمان دوره است.

BARRY WHITE: آن آزادی زمان — بیشتر مردم با تجربه همه چیز و سعی کردم چیزهای جدید که مواد مخدر و یا هر چیز دیگری. آن را در مورد رابطه جنسی اما عشق و نفس اماره در برقراری ارتباط مربوط است. انگار یک دنیا تفاوت بین عشق و رابطه جنسی و ’70 نزدیک شد به عنوان اگر آن را یک زن بودن romanced و عشق به.

FELIPE رز: شما می خواهید به نگاه خود را از داغترین و لعنت اگر شما خود را فراموش کرده اید دایره زنگی هنگامی که شما کردم که ضربه اسید. (من به سرقت برده است که از دیوید Hodo که می گوید آن را در نشان می دهد.) شما قرار بود برای دیدار با افسانه مردم و شما بودند برای رفتن به مهمانی رفتن و نه فقط برای آن شب شما بودند برای رفتن به مهمانی رفتن برای روز.

کتی SLEDGE: دیسکو snowballed راه آن را به دلیل آن بود و نه فقط موسیقی آن رو به مردم زندگی اجتماعی. مردم رو به ستاره و درخشش خود را.

FELIPE رز: هر شب یک باشگاه مختلف یکی پس از دیگری وجود دارد واقعا هیچ موانع در باشگاه. وجود سیاه پوستان و سفید پوستان, همجنس باز و مصنوعی — آن را واقعا بیشتر از یک هارمونیک چیزی. شما هرگز احساس تهدید زمانی که شما رفت و به یک باشگاه. نه مثل امروز که شما باید به جای تعجب که حمل اسلحه و یا چیزی.

مرداد DARNELL: ما بسیار علاقه مند بودند از دیسکو زیرا هر هنرمند نیاز دارد برخی از مرتب کردن بر اساس از حرکت به آنها را بزرگتر از آنها واقعا هستند و دیسکو بود که برای ما. به نوعی به ما یک تو رفتگی در دیوار اگر شما خواهد شد و جایی در تاریخ است. برخی از ایستگاه های رادیویی بودند تماس با ما دکتر Buzzard اصلی دیسکو , باند, و ما هرگز تا به حال یک مشکل با آن است چرا که ما همه دیسکو کودکان است. ما استفاده می شود به اویختن در استودیو 54 بسیار است که ما باید پرداخت اجاره.

کتی با کالسکه: هنگامی که آهنگ ما “او را بزرگترین رقصنده” بیرون آمد این بود که پس از تب شنبه شب روند و همه فکر می کردند که بزرگترین رقصنده. ما به معنای واقعی کلمه به حال مردم می آیند, پشت صحنه, و می گویند, “من شخص شما در حال آواز خواندن در مورد.” آنها قطعا نه درونگرا.

ری CAVIANO: با دیسکو شما که ناظر شما یکی از شرکت کنندگان. شما نمی خواهید به شما شد ،

جودی WEINSTEIN: در یک کلمه ؟ درام.

ریچی ریورا: حزب.

مرداد DARNELL: من می خواهم آن را توصیف به عنوان شور و شوق و یا بهتر neopassion — شور و شوق برای دوران مدرن.

بری سفید: مواد منفجره عرفانی جادویی. دیسکو به ارمغان آورد بسیاری از لبخند برای مردم چهره و من تو را دیدم آن را در همه جا در جهان است.

ری CAVIANO: یک دیسکو ضبط اجازه نمی دهد شما در رقص آن باعث می شود شما رقص است.

LOLEATTA HOLLOWAY: تولید مثل نورمن هریس در زمان موسیقی و تاکید آن در استودیو; هنگامی که آنها شروع به بازی آنها را متوقف نکرده است. زمانی که من قرار دادن خواننده در “آمار و اجرای” آنها به من گفت که دوباره روز بعد و فقط کار کردن در شکستن و من فکر می کردم این طولانی ترین ترانه من همیشه سنگ در زندگی من است. موسیقی فقط و رفت.

کتی SLEDGE: دیسکو موسیقی برای من این بود که موسیقی رفعت. من فکر می کنم مردم فراموش کرده بودند که برای یک دقیقه: آن را به حال یک راه بلند کردن شما را فراموش کرده ام در مورد نگرانی های خود و یا مشکلات خود را — تقریبا مانند مسحور شما. آن را یکی دیگر از راه رسیدن و احساس مثل شما یک قسمت از یا متعلق به جمعیت.

مرداد DARNELL: هورا را یکی از اولین باشگاه رفتم اما من آباد Danceteria این Mudd باشگاه Studio 54 قاره ای حمام برقی سیرک — وجود دارد و حداقل دوازده ساعت بعد مکان هایی که ما استفاده می شود به اویختن در. من می خواهم به نگاه به من diaries برای پیدا کردن نام خود را.

جودی WEINSTEIN: اولین باشگاه من همیشه رفت و شد در مرکز شهر بروکلین به نام COCP; در آن همه چیز سیاه و سفید و من مخفیانه در خارج وجود دارد در تعطیلات آخر هفته. من بود 16. پس از آن وجود دارد, نجات, پناهگاه, تاروت سراسر از حداکثر, و حداکثر برای یک دقیقه. انبار, 12 West فلامینگو یک بار یا دو بار. گالری گاراژ روز بهتر, بی نهایت, Le Jardin, استودیو 54 اما کسانی که کار می کنند-مربوط — به مکان های دیگر من زندگی می کردند. من زیر شیروانی قرار دادن نوزاد است.

ری CAVIANO: اولین باشگاه من می توانم به یاد داشته باشید برای رفتن به ایستگاه اتش نشانی در اوایل دهه 70. این اولین جایی که افراد همجنسگرا می تواند با هم در یک مهار نشده راه دور از صحنه نوار.

ریچی ریورا: اولین باشگاه من بود GAA آتشنشانی در ووستر خیابان. سپس قدم به قدم دوغ, پایین, سندان, the Sandpiper در آتش جزیره فلامینگو, کیر, حلقه, زیرزمینی, 12 West (که شد رودخانه باشگاه پس از سنت باز) استودیو 54 و پشت به حلقه دیک.

FELIPE رز: ما مثل G. I. Joe, اکشن, عروسک زیر چراغ بارق. شدت آن قوی تر بود حجم بزرگتر بود. ما یکی از این گروه تنها به رفتن زنده با یک گروه به باشگاه و هنگامی که ما به نظر می رسد در استادیوم, ما به ارمغان آورد و موتور سیکلت و یک خیمه مخروطی سرخ پوستان یک جیپ و Portosans — برای ساخت و ساز کارگر — در مرحله.

مرداد DARNELL: ما یک گروه با یک ماموریت را به رقص موسیقی بازگشت به جهان — و ما احساس مانند جمعیت تقریبا زندگی می کردند با یک عقیده که رقص همه چیز است. در انگلستان در حال حاضر آنها همه این احزاب دیوانه اما هنگامی که مردم می گویند هیچ چیز مانند یک دیوانه, من می گویند من تو را دیدم این همه در سال 1976 در استودیو 54. استودیو 54 بود آیین فرار از واقعیات به حداکثر.

ری CAVIANO: هیچ تردیدی در مورد آن: DJ در کنترل کامل — تقریبا کنترل ذهن — رقص و او ظرفیت شما را در یک سفر. در برخی موارد مردم احساس آن یک تجربه دینی از انواع. این تقریبا یک چیز فیزیکی بیش از حد — نيمه جنسی. DJ دستکاری سالن از طریق یک کل اسبدوانی برای تلفن های موبایل. من می خواهم شما را بالاتر است.

ریچی ریورا: مردم به اعتماد من و ما منعکس کردن یکی دیگر. من تا به حال یک احساس برای چه آنها ممکن است مانند من می خواهم دو یا سه درجه بیشتر و آنها معمولا رفت.

دیوید مانکوسو: قانون شماره یک: اجازه ندهید که موسیقی متوقف شود.

ریچی ریورا: آن را برای من دشوار بود به قبول [Donna Summer] و “آخرین رقص” هنگامی که آن بیرون آمد. آن را مانند یک تغییر شدید. برای سال همه شده بود پالایش خود را سبک موسیقی جریان بدون توقف. و ناگهان همه از یک در اینجا آمد یک آهنگ که در آن آن را متوقف و مورد نیاز مردم است. آنها می خواهم رقص بدون توقف برای سال در آن نقطه است.

ری CAVIANO: هرگز صحبت می کنند به یک DJ زمانی که او رو گوشی و مخلوط کردن. می دانم زمانی که به صحبت کردن با دی جی, نه به قطع هنری خود را جریان. شما در حال صحبت کردن به او را در طول عملکرد خود را.

جودی دادند: یک DJ همیشه باید پرداخت توجه به سالن و سرگرمی — که شغل خود را به عنوان خوانده شده مخاطبان و واکنش نشان می دهند به آنچه آنها می خواهند. آنها را جیغ زمانی که آنها خوب و مجازات آنها را زمانی که آنها بد است.

دیوید مانکوسو: یک شب در انبار بود و سه bardos. وجود دارد در کنار یکدیگر و با آرامش. در دو ساعت اول آن شروع می شود بسیار هموار جمع آوری. دوم باردو خواهد بود مانند سیرک: موسیقی, چراغ رفتن بالن. سوم باردو خواهد بود که هنگام ورود دوباره رفتن به جایی که شما را از آمد شاید همان فرد اما شما زمین روی پای خود را به آرامی کمی عاقلانه تر و خوش مشرب تر.

ری CAVIANO: هر باشگاه متفاوت بود. در فلامینگو DJ مانند گرفتن svengali از طبقه رقص استاد. Funhouse بود کمی بیشتر گاه به گاه; Jellybean شل تر شد.

ریچی ریورا: در فلامینگو آن را مانند موسی در یک صحنه از ده فرمان. در سندان غرفه بود درست در وسط از همه چیز و مردم مواجه شدند مانند سه یا چهار پا و دور از من, پس از آن واقعا مثل این است که در قلب تمام اقدامات.

ری CAVIANO: معروف ترین غرفه در این صنعت شد در بهشت گاراژ. آن را به معنای واقعی کلمه بود که از کسب و کار موسیقی در نیویورک — از فرانکی کراکر به هر تعداد از ثبت شرکت تبلیغاتی مردم است. اگر یک رکورد جدید بازی می کردم کلمه را گسترش مثل یک گلوله که از غرفه و در عرض 48 ساعت شما می خواهم که یک ضربه.

جودی WEINSTEIN: در گاراژ من مادر تعمیدی از غرفه. به عنوان شب پیشرفت از نیمه شب در یک الگوی وجود دارد که نشان داد تا. در اوایل این بود که اعضای صنعت موسیقی که به ترویج سوابق خود را اما نه لزوما به رقص است. آنها می خواهم سعی کنید به راه اندازی جی, Larry Levan با تست فشار دادن. پس از آن مردم خواهد ناپدید می شوند و جدی رکورد مردم را نشان می دهد. که زمانی که حزب شروع می شود. پس از چهار یا پنج غرفه خواهد بود خالی از هر کسی که وجود ندارد به طور جدی به رقص و یا گوش دادن به موسیقی و کسانی که مردم در آنجا ماند تا زمانی که بسته شدن و گاهی تا ظهر روز بعد.

ری CAVIANO: بی نهایت غرفه معروف DJ تلوزیون. غرفه بالا بود بالاتر از کف در یک اتاق و جیم بورگس حکومت. اما تلوزیون تا به حال یک مقدار مشخصی از نفوذ آنها می توانند سوابق آنها دوست game, بازی های برگزار شده که برخی تبلیغی فرد نیست باید یک فرصت است.

مرداد DARNELL: من می خواهم که به می گویند من باشگاه مورد علاقه بود Studio 54 آن پس بود منحط و بسیار هیجان انگیز در آن دوره به عنوان بخشی از چیزی است که شما می دانستند که در جهان جنبش است. آن را کمی جادویی و موسیقی بود devastatingly با صدای بلند. من هرگز به الکل و یا مواد مخدر پس از درخواست تجدید نظر این باشگاه متفاوت بود برای من از درخواست تجدید نظر خود را به دیگر اعضای ساوانا گروه که nameless اینجا. من در درجه اول برای زرق و برق از آن پس بسیاری از زنان زیبا حلق آویز کردن در یک مکان. استیو Rubell آیا آن را به مسخره و پس از یک در حالی که. او می تواند تلو تلو خوردن در سراسر بالاتر از هر کسی که من تا به حال دیدم و هنوز هم منسجم بود.

ریچی ریورا: در این دوره از یک شب سرعت به طور کلی منحنی رو به پایین اما گاهی اوقات مدیر فکر آن را بیش از حد تدریجی. مردم نیاز به یک یادآوری زمانی که آن زمان به فراز. آنها به من گفتند که شما رو برای انجام کاری به آنها را درک کنند از آن زمان شروع به پایین آمدن چیزی دراماتیک. برخی از مردم نشان داد تا در چهار چون می خواستم به شنیدن همه که چیزهای آنچه که به عنوان شناخته شده sleaze موسیقی. آنها نمی در ترکیب با قبل از جمعیت بودند که مانند تب شنبه شب و فقط می خواستم به سرعت و پرواز.

جودی دادند: خروج از باشگاه ما ضربه خیابان ها به دنبال وحشتناکی زشت چون همه ما بسیار فرسوده و خاکی و هر کسی در خارج وجود دارد ، ما می خواهم به صرف صبحانه و صحبت بیش از این سوابق نشان می دهد که ظرف شب و سپس به خانه بروید و سعی کنید به خواب. آمده است یکشنبه شب شما سرخ شدند اما آماده نیست به آن را یک آخر هفته پس از روز بهتر شد و دسر زمانی که Larry Levan شده بود پیش غذا و شام.

LOLEATTA HOLLOWAY: من از این کار گی, باشگاه, راست? و من صحبت های زیادی قبل از من شروع به آواز خواندن. و من گفت: من می خواهم یک خانم به روی صحنه آمد تا که از ذهن نیست که یک سگ ماده. من به او گفتم به اطراف خود نگاه برای هر آنچه که او می خواست و من می خواهم او را تا. و سپس من به ارمغان آورد یک پسر — او همجنسگرا بود و دستور او را به تماس بگیرید تا هر کس او را می خواستم و قرار دادن زبان خود راه را به پایین گلو خود را. او به اطراف نگاه برای یک دقیقه و سپس از من برداشت و من راه را بیش از شما می دانید که چگونه شما انجام دهد — و بوسید من! مخاطبان رفت اما من هرگز این کار را دوباره.

FELIPE رز: در باشگاه های مختلف آنها را پرتاب چیزهای مختلف بر روی صحنه است. دختران را پرتاب بند و بچه ها خواهد پرش بر روی صحنه را خاموش پیراهن خود را و انعطاف پذیری برای “ماچو مرد.”

کتی SLEDGE: ما از باشگاه مدار در نیویورک و در طول پسر سام دوره یاد گرفتم که چقدر مردم به جلو نگاه به بیرون رفتن در شب و زمانی که آنها نمی تواند چه مقدار از آنها آن را از دست رفته. من به یاد داشته باشید به وضوح دیسکو سالی بود که در یکی از ما را نشان می دهد. من تو را دیدم او را در حمام, با این بلند قهوه ای پاییز در. آنها گفتند: پسر سام بود preying در زنان با موهای بلند قهوه ای و هنگامی که من به او گفت که او فقط شلاق آن را خاموش و آن را در کیسه خود را.

بری وایت: من عاشق مردم نگرش مردم است. مصرف کننده شرکت نه تنها گوش دادن به موسیقی اما پانسمان به موسیقی است.

GLORIA GAYNOR: من از نوع دوست game, مد روز و لباس های بد بو. من نمی خواهم زنان نشان بیشتری از بدن خود را از آن چه واقعا لازم است, اما من دوست دارم لباس های سرگرم کننده — درخشش بلوز و تمام.

مرداد DARNELL: چیزی که در مورد سبک دیسکو با نگاهی به گذشته این کاملا مضحک و خنده دار. به صورت کاملا صادقانه, من فکر نمی کنم بسیاری از لباس اما زیبا افرادی که به 54 آنها ، چیزی که خوب بود آن را به مردم یک دلیل می گویند “بیایید تا لباس پوشیدن و بیرون رفتن.”

جودی WEINSTEIN: حرکت نزولی شد, یکنواختی — چگونه یک سبک خاصی از موسیقی من خواهد بود کاملا رانده و به زمین قبل از تغییر در خواهد آمد. مانند تمام Eurodisco چیز: هیچ تغییری رشد.

ریچی. ریورا: آن را کمی تکراری. آن شد تا “در” که همه آن را انجام داد و یا به فکر آنها می تواند. منظورم Ethel Merman انجام یک دیسکو آلبوم ؟

کتی SLEDGE: وجود فشار کمتر ، مردم بیرون آمد و به رقص و یک زمان خوب بود اما نوع یک شمشیر دو لبه است. به ویژه هنگامی که فشار آمد شما می تواند احساس انسجام در کف رقص, اما آن را نیز یک زمان تنها. مانند محل خواهد بود شلوغ با مردم اما بسیاری از آنها خواهد بود به تنهایی.

جودی WEINSTEIN: من بهترین حافظه است ایستاده در وسط بهشت گاراژ در اوایل شب قبل از به باشگاه پر شده است. Larry Levan بازی O’Jays’ “من عاشق موسیقی” و من کاملا مستقیم و فقط در مورد کاملا به تنهایی و توسط خودم و در واقع از دست رفته در موسیقی, سفر با موسیقی و درون سیستم صوتی — فقط من و باشگاه است.

دیوید مانکوسو: شب خاموشی مردم ماند بیش از همه شب. ما تا به حال شمع و رادیو و مردم خواب بودند بیش از کمپینگ. آن را بسیار صلح آمیز کمی Woodstockish. این حزب هنوز در رفت.

GLORIA GAYNOR: دیسکو آغاز شده به عنوان یک صدا و متاسفانه تکامل را به یک شیوه زندگی است که میانه امریکا یافت لحنی — که مرگ دیسکو. آن را به جنس و مواد مخدر است که واقعا هیچ ربطی به موسیقی است که شیوه زندگی است که با شناسایی دیسکو.

مرداد DARNELL: ترین منحط من بود با دو دختر به طور همزمان اما انحطاط از آن بزرگ به رعایت. در روده Studio 54 وجود دارد بالا بالاتر. اما من مانند یک ناظر بیش از یک از شرکت کنندگان. من مانند یک روزنامه نگار شاهد یک رویداد ملی.

دیوید مانکوسو: اگر مردم به استفاده از مواد مخدر آنها خفیف و تفریحی که امروز از آن همه در مورد اقتصاد. اما سه چهارم صرفا انرژی خود به خود.

ری CAVIANO: در حقیقت تجربه طاقت فرسا بود و زندگی بود و بدیهی است که راه فراتر از ندای وظیفه. ما برای رفتن به یک زمان خوب حتی اگر آن را به قصد کشتن ما. ما می خواستیم به سفر تا آنجا که ما می تواند آن را.

LOLEATTA HOLLOWAY: چه کشته دیسکو ؟ مردم پشت میز. آنها انجام آنچه آنها می خواهم به انجام است. آنها را تغییر دیسکو به رقص و آنها را تغییر رقص به خانه. اما وقتی که شما گوش دادن به آن, آن را هنوز هم همان.

مرداد DARNELL: من می خواهم تصور کنید که چه اتفاقی افتاده است همان چیزی است که کشتن هر نوآورانه فرم: حرص و آز — افرادی که اصلا قلب و روح موسیقی اما فقط می خواهید به پول نقد در آن است. آنها فکر می کنند که فرمول و بدون تحقق که دیسکو بود و خیلی بیشتر از آن است که در آغاز.

جودی WEINSTEIN: دیسکو کشته دیسکو. کلمه دیسکو کشته دیسکو. مانند پاپ خواهد خود خوردن, دیسکو خود را خوردند. هر چیزی که می شود بیش از حد محبوب است مناسب به آنها نابود شوند و توسط مردم همان است که به آن نام.

مرداد DARNELL: موسیقی امروز — من به آن تماس بگیرید, دیسکو, قسمت پنجم.

BARRY WHITE: دیسکو بود صاف سکسی دوران بسیار شیک عصر. در حال حاضر همه چیز مکانیکی بیشتر خام و نزدیک به خیابان. این نگرش در امریکا بی اعتمادی و سرخوردگی است. در حال حاضر از آن زمان به پاره کردن پول و اجرا فروش کشور فروش مادر خود را.

مرداد DARNELL: این خوب بود دوره به رفتن را از طریق به دلیل آن بود اغراق شده و هیچ مشکلی وجود دارد با زمانی که شما در پیدا کردن تعادل خود را در نهایت. ♦

بازیکنان

ری CAVIANO: Parlayed موفقیت خود را به عنوان دیسکو ترین قانع کننده تبلیغی به بالا طراحی شده اما در کوتاه مدت معامله را برای خود RFC برچسب در برادران وارنر اگر چه سوء مصرف کوکائین در سمت چپ او را شکست و در زندان (و فرود او بر روی جلد صدای در سال 1986) او در پشت صحنه به تبدیل شدن به یک چندساله ارتقاء مرد سال اخیرا با MicMac نیویورک آزاد مستقل است که به او اجازه رفتن در ماه مارس است. از آن پس Caviano را کاهش یافته است و از دید.

مرداد DARNELL: مؤسسین دکتر Buzzard اصلی ساوانا Band, رهبر از بچه Creole و نارگیل که در سال 1992 آلبوم شما نباید به من گفت شما… بود و گذشته خود را برای کلمبیا; از آنجا که کاهش یافته است توسط برچسب گروه شده است بدون یک معامله است. Darnell بیشتر وقت خود را صرف این روزها در منچستر, انگلستان “بازی پدر” به دو فرزند اشلی و داریو.

GLORIA GAYNOR: تاج اولین ملکه دیسکو پس از “زنبور عسل” و “Never Can Say Goodbye,” Gaynor سرچشمه یکی از مهمترین تقلید دیسکو فرمول اما پژمرده از صحنه آمریکا پس از “من زنده خواهد ماند.” کار اخیر او بوده است در ایتالیا (که در آن او Gloria Gaynor ’90 آلبوم رفت و طلا) شرق میانه و آسیای اما او می گوید:”من فکر می کنم من آماده ام به خانه می آیند.”

LOLEATTA HOLLOWAY: یکی از باشگاه های’ شدیدترین حکم divas با “ضربه و اجرا” و او دن هارتمن دوئت “Relight من آتش است.” او هنوز هم قوانین هر دو به عنوان نمونه ناله و ویژه, خواننده, معروف ترین در Marky Mark را “خوب ارتعاشات.” او در حال حاضر در حال آماده سازی یک دوم واحد برای انتخاب, برچسب, به دلیل در اوایل پاییز.

دیوید مانکوسو: مانکوسو خود را تبدیل پایین تر برادوی انبار به یک بادکنک پر از مهمانی خصوصی یک بار در هفته در سال 1973 بازی هر دو DJ و میزبان. یکی از اولین نیویورک عضویت باشگاه انبار منتقل شده و دو بار تعطیل به صورت دوره ای از آن باقی مانده است اما ثابت با مانکوسو در اثر کامل.

ریچی ریورا: یکی از نیویورک محبوب ترین و قدرتمند دی جی در دیسکو رونق ریورا آخرین بازی در یک باشگاه در سال 1983. او در حال حاضر در جدول گروه در HMV فوقانی سمت غرب شعبه دارد.

FELIPE رز: کشف رقص بر روی سیستم عامل در نیویورک باشگاه توسط تولید کننده فرانسوی ژاک Hot, گل رز, پورتوریکو, بومیان آمریکا استخدام شد برای بازی در این روستا مردم است. هنوز هم با پوشیدن یک پرنده ارایش مو هنوز آواز “Macho Man” او را در میان مردم اصلی جشن گروه 16 سالگرد این سال است.

کتی با کالسکه: هنگامی که سیزده Sister Sledge تشکیل شد Sledge “در رشد کسب و کار.” “ما خانواده” باقی مانده این گروه سرود اما کتی در حال حاضر ازدواج با کودکان, رفت, انفرادی سال گذشته با آلبوم قلب.

جودی WEINSTEIN: از مؤسسین نیویورک با نفوذ برای ثبت DJ استخر در سال 1978 دادند همکاران با DJ/remixer/تهیه کننده دیوید مورالس در Def مخلوط Productions است که نشان دهنده Frankie Knuckles and Danny دیوانه.

BARRY WHITE: “عشق تم” اولین دیسکو تک به بالای نمودار پاپ در سال 1974. سفید ادامه سلطنت خود را به عنوان پادشاه اندازه بالش گوینده با گذشته نگر جعبه مجموعه در بازار به پیوست یک آلبوم جدید عشق است این نماددر ماه سپتامبر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter analpenta penbetroadhovardaYabancı Dizi İzlemecidiyeköy escortsmm panelvodafone mobil ödeme bozdurma